FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
sprzątanie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
minister59

PostWysłany: Sro Lip 25, 2018 11:56 am    Temat postu: sprzątanie Odpowiedz z cytatem

cześć. Mieszkam w Krakowie, od jakiegoś czasu mieszkam sam ze względu na rozwód, a co za tym idzie nie mam kiedy nawet posprzatać mieszania ze względu na to, że praktycznie ciągle siedzę w pracy. Poszukuję jakiejś firmy sprzątającej? Możecie kogoś polecic? znalazłem https://moppy.pl/sprzatanie-uslugi-sprzatajace/sprzatanie-mieszkan co myslicie?

Ostatnio zmieniony przez minister59 dnia Czw Sie 02, 2018 11:42 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
murarz57

PostWysłany: Czw Lip 26, 2018 7:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem co czujesz Smile jeżeli potrzebujesz szybkiej pomocy w usługach sprzątających to polecam Ci twórców tego bloga https://eclear.pl/blog/firmy-sprzatajace-biura-powody-dla-ktorych-warto-nawiazac-wspolprace/ Jest to firma sprzątająca która swoje usługi sprzątające świadczy od wielu lat. Mają duże doswiadczenie w tym fachu i na pewno się przydadzą.
Powrót do góry
hajer

PostWysłany: Czw Lip 26, 2018 8:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy nie lepiej zwolnić się godzinę prędzej z pracy i posprzątać samemu ?
Powrót do góry
Romcioo54

PostWysłany: Czw Lip 25, 2019 1:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli ktoś nie lubi sprzątać to wiadomo, że woli zatrudnić kogoś do tego. Ja natomiast zainwestowałem w robota, który sprząta za mnie. Na stronie https://superrobot.com.pl/ możecie sprawdzić sobie co to za roboty.
Powrót do góry
Doll

PostWysłany: Czw Lip 25, 2019 2:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zależy. Mój mąż ma umowę B2B i za godzinę pracy firma płaci mu 65 złotych. Firmy sprzątające biorą 15-30 złotych za godzinę, a oferują kompleksowe sprzątanie własnymi środkami czyszczącymi, czyli nie musisz się martwić, że czegoś nie masz. Sami w godzinę tak nie wysprzątamy, utrata godziny pracy wyjdzie drożej, niżby trzeba było zapłacić firmie sprzątającej.
halinkaza

PostWysłany: Pią Lip 26, 2019 7:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja chyba wolałabym bardziej zatrudnić jakąś panią /znajomą która potrzebuje dorobić Smile
wisniewska_lila

PostWysłany: Wto Sie 06, 2019 9:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie w sprzątaniu pomagają dobrej jakości środki czystości oraz środki zapachowe.
Powrót do góry
sunem

PostWysłany: Pią Sie 09, 2019 9:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli kogoś stać, to czemu nie? Ja jednak nie lubię przepłacać. Ostatnio kupiłem sobie na https://sklepclean.pl/ dobrej jakości przybory do sprzątania. Kilka minut i już się ma porządek w domu Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: