FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Prezent dla dziewczyny
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kuna

PostWysłany: Sro Maj 11, 2016 8:08 am    Temat postu: Prezent dla dziewczyny Odpowiedz z cytatem

Jakie macie ciekawe pomysły na prezent urodzinowy dla swoich kobiet ? Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tycjan

PostWysłany: Sro Maj 11, 2016 9:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wbrew pozorom kobiecie nie jest tak trudno kupić prezent. Może być to na przykład:
komplet biżuterii
bielizna
bukiet róż
czy zorganizowanie wycieczki

Poza tym jest sporo stron, na których możesz sobie przejrzeć takie pomysy na prezenty. Na przykład tutaj: http://www.goodies.pl/386-prezenty-dla-dziewczyny . ja swojej od jakiegoś czasu daję głównie świece yankee Candle, Kolekcjonuje tak wieć jest to dla niej najlepszy prezent.
Powrót do góry
wiralka

PostWysłany: Sro Maj 11, 2016 8:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja podsunełam facetowi stronę http://motoprezent.pl/ i ma kupić i dla mnie i dla siebie taką sportową jazdę BMW . To moja małe marzenie wiec je ma spędzić.
Powrót do góry
skierunek

PostWysłany: Pią Maj 13, 2016 9:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też stoję przed tym trudnym zadaniem, ale koleżanki doradziły mi szczoteczkę pilingująca do twarzy, na avans.pl najtańsza jest za 99 zł, w sumie fajna rzecz laski lubią takie gadżety.
Powrót do góry
Ledrucka

PostWysłany: Czw Maj 19, 2016 6:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie znam Twojej dziewczyny i myślę, że najlepiej by było ją zapytać, co by chciała. Wiesz, ja kocham kosmetyki z wodą termalną http://www.noesen.pl/kojace-dzialanie-wody-termalnej-w-kosmetykach Co powiesz na taki prezent?
Powrót do góry
kamila87

PostWysłany: Pon Maj 23, 2016 9:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba każda kobieta lubi biżuterię, perfumy i ciuchy, więc może cos takiego? Fajnym i sprawdzonym prezentem jest także bon do SPA albo kosmetyczki Wink
Powrót do góry
pejka

PostWysłany: Nie Maj 29, 2016 6:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tycjan napisał:
Może być to na przykład:
komplet biżuterii
bielizna
bukiet róż
czy zorganizowanie wycieczki

Jako kobieta wypowiem się, że kwiaty to kiepski pomysł. Jest oklepany. Biżuteria jest w porządku, najlepiej jakaś taka droższa z brylantami na przykład Wink Wycieczki w prezencie wolałabym nie dostać, bo miejsce lubię sama wybierać. Bielizna jak najbardziej ok, meżczyźni mają dobry gust. Są wzrokowcami, także warto na nich polegać. Jakbyście szukali dobrego sklepy z bielizną to mogę polecić http://www.kinga.com.pl/figi . Już kilkukrotnie tutaj robiłam zakupy, także to zaufane miejsce
Powrót do góry
johann

PostWysłany: Pon Maj 30, 2016 7:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja swojej kobiecie kupiłem dość oryginalny prezent na urodziny. Nie były to kwiaty, biżuteria, ani nic z tych rzeczy. Zamówiłem jej kamerę sportową https://seltrade.pl/wyczynowa-kamera-sportowa-120-hd-rejestrator-trasy-forever-sc-110. Moja Magda jest bardzo aktywna: rower, bieganie, pływanie, kajaki, trzeba uwieczniać takie chwile.
Powrót do góry
Andofela

PostWysłany: Pon Maj 30, 2016 10:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niezła bielizna to faktycznie może być dobry pomysł. ale trzeba znaleźć porządny sklep, ze swojej strony proponuję nevershy.pl. zapewniam, że powodów do narzekań nie znajdziecie Wink
Powrót do góry
kiraki

PostWysłany: Wto Maj 31, 2016 11:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
lalalupsi

PostWysłany: Sro Cze 01, 2016 8:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej sam zrób rozeznanie albo po prostu ją zapytaj co by chciała dostać. Może nici z niespodzianki, ale przynajmniej dostanie to co chce. Gdyby była potrzebna dodatkowa kasa możesz sprawdzić szybkie pożyczki gotówkowe przez internet.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ajlar

PostWysłany: Sro Cze 01, 2016 6:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może wypad do SPA? Kobiety lubią dbać o urodę więc na pewno taki prezent będzie trafiony. Widziałam bardzo fajne pakiety w SPA w Hotelu Głęboczek na Mazurach. Sama bym chętnie skorzystała z któregoś... Takie SPA to super relaks Smile
Powrót do góry
bibliotekarka11

PostWysłany: Czw Cze 02, 2016 11:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taki pomysł na pewno się sprawdzi. Nie ma kobiety, która nie chciałaby wyjechać do SPA.
Powrót do góry
Kicamba

PostWysłany: Czw Cze 02, 2016 10:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Perfumy! Moje serce ostatnio podbiła ta woda perfumowana http://tagomago.pl/produkt/2357/Hugo-Boss/Boss-Woman-woda-perfumowana-spray-90ml Sądzę, że kobiety takie prezenty uwielbiają i można śmiało je wręczać Smile
Powrót do góry
Franciszek8

PostWysłany: Sob Cze 04, 2016 6:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedy kobieta może wybrać sama co się chce, będzie to najlepszy prezent. Mojej żonie dałem na prezent kartę podarunkową na odzież Asos, znalazłem jej tutaj http://zrealizujkupon.pl/shops/asos. Ona bardzo lubi robić zakupy i wybierać ciuchy przez internet.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 1 z 9

Skocz do: