FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Instalacja fotowoltaiczna

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Joasia0808

PostWysłany: Pon Lip 16, 2018 11:47 am    Temat postu: Instalacja fotowoltaiczna Odpowiedz z cytatem

Kochani mam do was takie jedno pytanie, mianowicie, czy ktoś z was ma może w swoim domu panele fotowoltaiczne? Co o nich myślicie? Mam na myśli cos takiego: https://www.oze-biomar.pl/instalacje-fotowoltaiczne.html
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pola35

PostWysłany: Pon Lip 01, 2019 4:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mają moi sąsiedzi i ja jak najbardziej również myślę by taką instalacje u siebie zrobić na dachu. Oczywiście trzeba ponieść koszty inwestycji ale potem to już tylko zyski. Na prądzie można zaoszczędzić praktycznie całość. Rachunki schodzą do zera. I to potwierdziły rachunki sąsiada właśnie, widziałam na własne oczy. Na panele otrzymali 25 lat gwarancji, montowała im firma http://3sgroup.pl/. sprawnie i szybko. Dobrze się prezentują takie panele na dachu. Podobno prąd z nadwyżki można nawet sprzedawać. I przykład dlaczego warto. U nas wczoraj była burza i nie było prądu. u sąsiada się paliło.
Powrót do góry
kazik_98

PostWysłany: Pon Lip 01, 2019 8:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy budowie własnego domu zdecydowałem się na zastosowanie paneli. Rachunki za wodę i prąd mniejsze.
Powrót do góry
bogdan96

PostWysłany: Pon Lip 01, 2019 9:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie przy obecnych cenach prądu to się bardzo szybko zwróci
matrix

PostWysłany: Nie Lip 21, 2019 5:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Instalacje fotowoltaiczne to mega sprawa! My własnie ammy u nas panele od oze-biomar i nie wyobrażam sobie etraz jak mogliśmy funkcjonować bez paneli!
Powrót do góry
zuzkazz25

PostWysłany: Pon Lip 29, 2019 1:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Średnio jestem zorientowana w tym temacie więc niestety nie pomogę
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ziutka

PostWysłany: Nie Wrz 29, 2019 1:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas panele fotowoltaiczne założyła firma OZE-Biomar i naprawdę jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi. Jak do tej pory czujemy tylko ulgę, po sezonie grzewczym odczuwamy, że zaoszczędziliśmy na tej inwestycji sporo pieniędzy.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: