FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Gdzie nabędę wózek dla dziecka?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
katarzyna.janus93

PostWysłany: Sro Lip 04, 2018 7:43 am    Temat postu: Gdzie nabędę wózek dla dziecka? Odpowiedz z cytatem

Witam drogie mamy,

szukam wózka, od razu uprzedzam - oryginalny, nie używany, dla rocznego syna. Ofert prywanych nie przyjmuje. Szukam wartościowego sklepu z wózkami . Posiadacie cokolwiek dobrego na oku, razem wyszukamy coś natychmiast w kilkanaście minut - kobieca solidarność Smile

Z góry dziękuję za podrzucone pomysły!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
magcan

PostWysłany: Sro Lip 04, 2018 10:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej
Powrót do góry
silver

PostWysłany: Sro Paź 03, 2018 8:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro szukasz nowego, fajnego i solidnego wózka to zajrzyj na stronę producenta x-lander, ja mam ich wózek i polecam a znajdziesz tam kilka różnych modeli więc na pewno coś do swoich potrzeb dopasujesz
Powrót do góry
rafaela

PostWysłany: Czw Lis 22, 2018 10:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze jest aby wózek był bezpieczny i wygodny dla dziecka. Jeżeli szukasz takiego wózka to polecam Ci Passo Eurocart. Wózek nie tylko dobrze się prezentuje ale jest też zwinny, łatwy w prowadzeniu i obsłudze. Posiada funkcję bujania gondoli , u nas okazała się wybawieniem oraz pompowane i łożyskowane koła .
Powrót do góry
rafaela

PostWysłany: Czw Lis 22, 2018 10:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze jest aby wózek był bezpieczny i wygodny dla dziecka. Jeżeli szukasz takiego wózka to polecam Ci Passo Eurocart. Wózek nie tylko dobrze się prezentuje ale jest też zwinny, łatwy w prowadzeniu i obsłudze. Posiada funkcję bujania gondoli , u nas okazała się wybawieniem oraz pompowane i łożyskowane koła .
Powrót do góry
MałaBiedronka

PostWysłany: Czw Lis 29, 2018 10:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że zainteresuje Cię oferta firmy Paradise Baby. Oferuje ona nowoczesne wózki dziecięce w dobrych cenach. Wózki wykonane są z wysokiej jakości materiałów, mają solidną konstrukcję i niebanalny wygląd. Sprawdź sobie na http://paradisebaby.pl/ . Myślę, że na pewno znajdziesz tutaj odpowiedni model, który spełni Twoje oczekiwania. Smile
Powrót do góry
cubanka

PostWysłany: Wto Lut 05, 2019 3:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też myślę że to xlandery są najładniejsze i mają najwięcej fajnych bajerów a przy tym są bardzo praktyczne i solidne a to najważniejsze przy wyborze wózka
Powrót do góry
rybitwa

PostWysłany: Czw Lut 07, 2019 8:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno warto rozejrzeć się w internecie. Istnieją takie sklepy jak https://www.mulan.pl/, w których można znaleźć najróżniejsze akcesoria dla dzieci. Tam też znajdziecie bardzo duży wybór wózków dla dzieci.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: