FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
wyposażenie gastronomii
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Wieści z branży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Branus

PostWysłany: Wto Lip 03, 2018 9:55 am    Temat postu: wyposażenie gastronomii Odpowiedz z cytatem

Cześć. Mam pytanie do osób prowadzących małą gastronomię. Urządzam swoją małą restauracyjkę i aktualnie ogarniam kuchnię. Szukam sprawdzonego sprzętu gastronomicznego - oczywiście nowego (żeby w razie czego później gwarancja była, a nie kilka tys w plecy). Polecicie coś? Jestem zupełnie blada jeśli chodzi o wyposażenie gastronomii Bydgoszcz. Wiadomo, potrzeba coś do obróbki termicznej, magazynowania, zmywarki, jakieś drobne akcesoria. Najlepiej gdybym mogła zamówić to wszystko w jednym miejscu. Z góry dzięki za podpowiedzi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
9gwiazdka

PostWysłany: Sro Lip 18, 2018 8:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim kup dobre środki do zmywania, bo zmywarki to podstawa. My zamawiamy je z https://eurochemia.eu/kategorie-produktow/srodki-do-zmywarek i jesteśmy naprawdę zadowoleni. Zarówno z jakości produktów jak i z cen Smile
Powrót do góry
silver

PostWysłany: Czw Lip 26, 2018 11:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o zmywarki to zdecydowanie najlepsze ma winterhalter, warunki zakupu czy dzierżawy też mają korzystne więc na pewno warto tam zajrzeć do nich na stronę internetową i zapisać sobie namiary
Powrót do góry
Anita8611

PostWysłany: Wto Wrz 11, 2018 9:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gastronomia to ciężki kawałek chleba. Ale życzę powodzenia w biznesie.
Powrót do góry
M_Bar

PostWysłany: Wto Wrz 11, 2018 11:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A dobre środki do dezynfekcji już masz? Bo widziałem, że tutaj można zakupić tanią chemię gospodarczą online - może warto?
lidina

PostWysłany: Sro Wrz 12, 2018 1:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że warto sprawdzać oferty na różnych portalach aukcyjnych, a nóż uda się kupić coś taniej.
Powrót do góry
falcon

PostWysłany: Sob Wrz 15, 2018 8:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zerknij sobie jeszcze tutaj: https://magnum-pro.pl/pl/urzadzenia-gastronomiczne . Nie jestem co prawda profesjonalistką, ale wydaje mi się, że sprzęt jest ok. Oferta też bogata, więc powinieneś znaleźć coś dla siebie.
Daj znać, jeśli na coś się zdecydujesz, może innym też się przyda.
Powrót do góry
dominik5566

PostWysłany: Pon Wrz 17, 2018 8:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biznes związany z gastronomią jest bardzo trudny według mnie.Wiem coś o tym bo kiedyś taki prowadziłem i źle skończyłem.
bibliotekarka11

PostWysłany: Sro Wrz 19, 2018 6:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli nie wiecie, jakie powinno być wyposażenie w gastronomii, to zerknijcie do tego tekstu: http://trivo.pl/zasada-fabryka-maszyn-urzadzenia-i-maszyny-ktore-produkuje-zfm/. Wyszczególnione są maszyny produkowane przez Zasada Fabrykę Maszyn, które w tym sektorze wyróżniają się wysoką jakością.
Powrót do góry
monika.l

PostWysłany: Pią Wrz 21, 2018 9:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przy organizowaniu jednej imprezy integracyjnej pogadałam o tym z menadżerem bardzo fajnego, warszawskiego lokalu - nazywa się Bistro Wiejska - swoją drogą świetny catering w stolicy. Ale mówił, że wcale nie trzeba na początek wiele, bo liczy się pasja - a tą czuć w ich potrawach.
Powrót do góry
jedlińska

PostWysłany: Sro Wrz 26, 2018 9:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyposażenie dla gastronomii może być różne, w zależności od tego, czym konkretnie zajmuje się lokal i na co stawia. W końcu w kawiarni potrzeba nieco innych urządzeń niż w restauracji czy budce z kebabem.
Powrót do góry
sylwia4012

PostWysłany: Pią Wrz 28, 2018 4:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś dopiero planuje postawić własną restaurację polecam zerknąć tutaj climatic.pl . To firma zajmująca się budownictwem modułowym, które ostatnio cieszy się sporą popularnością. W przypadku małej gastronomi - pomysł jak znalazł. Przynajmniej czas budowy skrócony jest prawie o 50 %.
Powrót do góry
galeon

PostWysłany: Czw Paź 11, 2018 8:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukalibyście opakowań, w których można hermetycznie i sterylnie przewozić posiłki do Klientów, to ja polecam odwiedzić stronę https://www.lideropakowania.pl/pojemniki-do-zgrzewu.html , gdzie oferują pojemniki do zgrzewu. Są też urządzenia zgrzewające, folie, matryce itp. To bez wątpienia bardzo się przydaje w gastronomii albo branży cateringowej.
Powrót do góry
zygmunt.korbacki

PostWysłany: Czw Paź 11, 2018 1:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na zapleczu, w spiżarni czy chłodni na pewno przydadzą się solidne regały. Polecam te sprawdzone w firmie rodzinnej https://metalsistem-cbtc.pl/regaly-polkowe/. Można zamówic na konkretny wymiar, przedstawiciel firmy bardzo dobrze doradza
Powrót do góry
toyat

PostWysłany: Czw Paź 18, 2018 8:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z większością tutaj przedstawionych opinii – na pewno są to przydatne porady w rozkręcaniu własnej gastronomii. Ja ze swojej strony zaproponuję natomiast, by nie zapominać o bardzo podstawowej kwestii – o zaopatrzeniu się w wysokiej jakości składniki. Świeże mięso i owoce, dobre przyprawy, czy bakalie, które są coraz bardziej popularne w coraz większej ilości przepisów. Ta firma: https://ebakalland.pl/orzechy-laskowe.html oferuje bardzo dobre - warto wziąć parę kartonów zapasu, żeby ich nagle nie zabrakło w niespodziewanym momencie.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Wieści z branży Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

Skocz do: