FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
nowe mieszkania od dewelopera
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Wieści z branży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Branus

PostWysłany: Czw Cze 28, 2018 9:11 am    Temat postu: nowe mieszkania od dewelopera Odpowiedz z cytatem

Hej. Jak w temacie planuję zakup mieszkania i zastanawiam się czy lepiej wybrać mieszkanie z rynku wtórnego, czy zupełnie nowe mieszkania od dewelopera. Proszę o opinie w tym temacie. Miło byłoby mi zobaczyć jakieś przykłady dlaczego jedna opcja jest mniej opłacalna od drugiej. Bardzo proszę o fachową opinię w tym temacie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Majkel90

PostWysłany: Pią Lip 13, 2018 9:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście jestem na etapie szukania mieszkania i to będzie nowe mieszkanie (Warszawa mi chodzi po głowie). Ogólnie polecam stronkę https://www.krn.pl/ - bardzo fajna wyszukiwarka z dużą bazą ofert. Ja osobiście myślę o Bielanach, chociaż tam drogo niestety..
mateusz887

PostWysłany: Wto Lip 17, 2018 7:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem zawsze najlepiej wybrać nowe mieszkanie niż mieszkanie wtórne.Tak jak ja myśli pewnie większość osób.
Jagoda29

PostWysłany: Czw Sie 02, 2018 9:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się w pełni z moim przedmówcą. Sama planując zakup mieszkania, chętnie postawiłabym na ofertę WAN i Osiedle na Zdrowiu http://www.osiedlenazdrowiu.pl/inwestycja/oferta/ . Będą tam bowiem dostępne lokale o różnej powierzchni i fajnym standardzie, a co więcej miejsce to jest bardzo atrakcyjnie położone, co dodatkowo jest atutem.
Powrót do góry
zosnif

PostWysłany: Pon Sie 06, 2018 9:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

xxxxx
Powrót do góry
mared434

PostWysłany: Pon Sie 06, 2018 8:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetna oferte mieszkan oraz apartamentów znajdziecie na stronie https://www.grupa-eco.pl/pl/zrealizowane . Jest to bardzo nowoczesny deweloper, który rozwija sie w zaskakująco szybkim tempie. Ich oferta jest genialna, maja mieszkania oraz apartamenty w dogodnej lokalizacji .
Powrót do góry
luizka45

PostWysłany: Czw Sie 09, 2018 9:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej miejscowości powstaje mnóstwo mieszkań od dewelopera. Cieszą się one dużym zainteresowaniem. Warto jednak przez zakupem wszystko dokładnie sprawdzić. Takie budownictwo z reguły powstaje szybko, za szybko...
bibliotekarka11

PostWysłany: Czw Sie 09, 2018 10:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ile kosztuje remont takie mieszkania deweloperskiego? Bez jakiś ekstrawagancji?
Powrót do góry
silver

PostWysłany: Sro Sie 29, 2018 6:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz na myśli chyba wykończenie? Bo mieszkanie deweloperskie to nowe mieszkanie więc nie ma co tam remontować, ale to mieszkanie które trzeba wykończyć bo zwykle nie ma w nim drzwi, podłóg, płytek w kuchni i łazience itp. Jeśli nie chcesz tego robić we własnym zakresie możesz kupić np od Atala mieszkanie z wykończeniem pod klucz, w takim przypadku wybierasz u dewelopera wykończenie czyli płytki podłogi itp w jednym z 3 możliwych standardów i on to wykańcza za Ciebie, to jest super sprawa moim zdaniem takie mieszkanie
Powrót do góry
Paula883

PostWysłany: Czw Sie 30, 2018 10:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowe mieszkania od dewelopera ostatnio gdzieś widziałam. To chyba była inwestycja od dewelopera na Bemowie w Warszawie. Jeżeli jesteś zainteresowany to ten deweloper jest godny uwagi. Moja sąsiadka właśnie kupuje od niego mieszkanie i jest bardzo zadowolona.
Powrót do góry
Bernwald3

PostWysłany: Pią Sie 31, 2018 9:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja uważam że lepszą opcją jest mieszkanie od dewelopera. Dlatego sama z narzeczonym postanowiłam kupić mieszkanie od http://orion.lublin.pl Mieszkania od dewelopera mają najlepszą lokalizację, tak aby klientom było najlepiej- wszędzie blisko i oczywiście dochodzi do tego zagosporadowanie osiedla. Gdy kupiliśmy mieszkanie o Orion, to nie trzeba było się martwić formalnościami, pozwoleniami i czekać na projekty. Na pewno zaoszczędziliśmy stresu jakiego wymaga budowa własnego domu czy dogadywanie się ze starymi właścicielami.
Powrót do góry
netefix

PostWysłany: Pią Sie 31, 2018 9:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam zainteresować się ofertą http://dudadevelopment.pl/ - mają oni bardzo bogatą ofertę mieszkań. Jeżeli szukasz ofert prosto od dewelopera, to powinna ta oferta Ci się spodobać Wink Możesz się z nimi łątwo skontaktwoać.
Powrót do góry
tatanka

PostWysłany: Pią Sie 31, 2018 11:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat jest bardzo często poruszany, bo zarówno jedna, jak i druga opcja ma swoich zwolenników. Dla mnie osobiście lepszym rozwiązaniem jest zakup mieszkania z rynku pierwotnego, bo nowe osiedla powstają w dobrych lokalizacjach. Jako przykład podam nowoczesne Osiedle Beauforta nowe mieszkania kosakowo w niedalekiej odległości od Gdyni. Nowe Osiedla to także gwarancja miejsca parkingowego, na starych osiedlach różnie z tym bywa. Na nowych osiedlach jest lepsza infrastruktura, więcej zieleni i miejsc do wypoczynku i integracji mieszkańców osiedla.
Powrót do góry
Maciek390

PostWysłany: Sro Wrz 05, 2018 7:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór mieszkania to bardzo odpowiedzialne zadanie. Dlatego jeśli jeszcze nie kupiłeś to proponuję zerknąć na tą stronę https://sprzedazmieszkanwarszawazabki.sitey.me/. Niby to są dość proste porady, ale z doświadczenia wiem że warto się z nimi dokładnie zapoznać przed zakupem. No i oczywiście życzę powodzenia! Smile
Powrót do góry
rybitwa

PostWysłany: Sro Wrz 05, 2018 10:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Decyzja należy tylko do Ciebie. Musisz też zastanowić się nad kwestiami finansowymi. Czy na pewno stać Cię na nowe mieszkanie od dewelopera? Rzuć okiem na kraków biuro nieruchomości, u nich znajdziesz najróżniejsze propozycje. Może uda Ci się coś znaleźć?
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Wieści z branży Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: