FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Jaki prezent na parapetówkę
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
koziel.wojciech.86

PostWysłany: Pon Cze 25, 2018 6:29 am    Temat postu: Jaki prezent na parapetówkę Odpowiedz z cytatem

Cześć,

za pewien czas wybieram się z małżonką do mojego brata na parapetówkę z okazji wzniesienia drugiego apartamentu. Zastanawiamy się co można by mu przekazać na tą okoliczność. Przeszukując internet znalazłem rzutniki projektory . Co myślicie o owym pomyślę? Żona twierdzi, że lepiej jest kupić coś do dekoracji. Warto podkreślić, że dom nie jest jeszcze urządzone. Będę wdzięczny za jakiekolwiek wskazówki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
degea

PostWysłany: Pon Cze 25, 2018 12:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może jakaś roślinka, ożywi nam wnętrze
Powrót do góry
gaba

PostWysłany: Pią Lip 06, 2018 12:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może pościel? Zobaczcie sobie te oferty eleganckiej, haftowanej pościeli. Na pewno wielu amatorom tego typu rzeczy prezent się spodoba.
Powrót do góry
galeon

PostWysłany: Sro Lip 25, 2018 11:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może obrazy na płótnie? Można je dostać w wielu motywach np. kwiatów: https://www.dcngallery.pl/obrazy-111-kwiaty.html i praktycznie każdym rozmiarze. To chyba praktyczny upominek na parapetówkę Smile Akurat w tej galerii, do której link podrzuciłam, są też obrazy w postaci reprodukcji malarstwa czy możliwość stworzenia własnego obrazu na bazie dostarczonych przez siebie zdjęć. Podoba mi się, że jakość wydruku jest wysoka, barwy intensywne i nie blaknące + wszystko drukowane na naturalnych materiałach i płótnach. Polecam!
Powrót do góry
Izunia1

PostWysłany: Nie Sie 12, 2018 9:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak szłam na parapetówkę do brata i bratowej to też kupowałam im pościel. Wiedziałam czego im brakuje, jakie mają kolory w sypialni więc zadanie miałam ułatwione Smile Zakupy robiłam w necie na stronie dobraposciel24. Sklep sprawdzony już przeze mnie, wybór duży, dobra jakość. Przy okazji miałam pretekst żeby sobie nowe poszewki do salonu kupić Smile
Powrót do góry
Trejsi42

PostWysłany: Pon Sie 13, 2018 1:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślisz, że przyda mu się taki prezent?
MiniMini

PostWysłany: Pią Wrz 07, 2018 10:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybierz coś tutaj https://gerlach.pl/
Zawsze się przyda na nowe mieszkanie a marka najlepsza na rynku
Powrót do góry
rybitwa

PostWysłany: Pon Paź 15, 2018 12:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co się zawsze może przydać w mieszkaniu? Ano szkło, a najbardziej szklanki. Dlatego wydaje mi się, że takie komplety szklanek to bardzo dobry pomysł na prezent: https://bokono.pl/pl/c/Szklanki-do-herbaty/160. W każdym mieszkaniu takie szklanki przede wszystkim powinny się znaleźć.
Powrót do góry
Antoska55

PostWysłany: Sro Lis 14, 2018 9:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja ostatnio dostałam na parapetówkę pościel i był to fajny, bardzo przydatny prezent. Myśleliscie może o pościeli? Zajrzyjcie sobie na stronę https://dekorativa.pl jeżeli bedziecie planowac taki zakup, mają tam bardzo duży ich wybór.
Powrót do góry
Pawelek77

PostWysłany: Czw Gru 13, 2018 9:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy, jaki z Was rodzaj towarzystwa Wink. Jeżeli macie coś z estetów, to tak, jak zasugerował to wcześniej @galeon, obraz to bardzo interesujący i niebanalny prezent. Oczywiście będzie trzeba dobrać go odpowiednio do preferencji, ale skoro to Twój brat, to raczej posiadasz taką wiedzę, przynajmniej tak zakładam Smile. Bardzo intrygujące obrazy, idealnie nadające się na takiego rodzaju okazję, najlepiej jest nabywać na aukcjach – tam najciekawsze rzeczy można znaleźć, a przy odrobinie szczęścia cena będzie naprawdę atrakcyjna. Osobiście polecam aukcje prowadzone przez dom aukcyjny https://desa.pl – naprawdę warto tam zajrzeć. W najbliższym czasie będzie kilka ciekawych aukcji. Mnie najbardziej interesuje „Młoda Sztuka”, aczkolwiek wiadomo – gusta i guściki, często są i bardziej tradycyjny obrazy, jeżeli ktoś właśnie takowe preferuje. Sztuki nigdy za wiele – na prezent zawsze się nada Smile.
Powrót do góry
dodaelektroda

PostWysłany: Wto Gru 18, 2018 12:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na parapetówkę raczej daje się jakieś użyteczne prezenty. Co powiesz o takich obrazach na ścianę https://obrazynasciany.pl/obrazy/obrazy-uliczki-2/ myślę że gospodarz będzie zadowolony z takiego prezentu, do tego ewentualnie wino i będzie cacy.
edvvard

PostWysłany: Wto Gru 18, 2018 11:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wręczyłem moim znajomym kaktusa i bardzo się ucieszyli
Powrót do góry
gawron

PostWysłany: Sro Gru 19, 2018 11:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że jakieś poduszki bądź drobne dodatki do domu będą mile widziane
zuzkazz25

PostWysłany: Sro Gru 19, 2018 1:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że warto też delikatnie podpytać czy nowi lokatorzy czegoś nie potrzebują. Lepiej kupić coś, co naprawdę im się przyda.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
MichAlina

PostWysłany: Sro Gru 19, 2018 2:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zazwyczaj kupuję jakieś dobre wino bądź szampana
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: