FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Jakie Studia Wybrać?
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Wieści z branży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
claudia1930

PostWysłany: Sro Cze 20, 2018 9:40 pm    Temat postu: Jakie Studia Wybrać? Odpowiedz z cytatem

Witam, pracuję w sporej firmie na stanowisku specjalisty ds.marketingu moi przełożeni domagają się, abym poszerzyła swoją wiedzę i doświadczenie o studia podyplomowe.
Liczą na to, że jak skończę te studia sprzedaż będzie od razu większa, ponieważ nabędę tam fachową wiedzę menedżerską. Podesłali mi nawet link Uczelni w Poznaniu informując, abym wybrała sobie kierunek
https://www.wsb.pl/poznan/kandydaci/studia-podyplomowe/kierunki
Jestem z tego bardzo zadowolona, ponieważ liczę, że dofinansują mi te studia.
Nie znam tylko nikogo na tej Uczelni więc zwracam się do Was z zapytaniem jaka panuje tam atmosfera? Jacy są wykładowcy? Trochę boję się tego nowego wyzwania ale wierze gorąco,że dam radę.Pozdrawiam Was.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kalicki12

PostWysłany: Wto Cze 26, 2018 8:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W wielu przypadkach na studiach mogą Ci się przydać różne analizy statystyczne. Szczególnie ważne może się to okazać kiedy będziesz pisała prace dyplomowe. Na własnym przykładzie wiem, że warto się tą kwestią zainteresować.
Powrót do góry
Maciek390

PostWysłany: Czw Cze 28, 2018 12:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałem podobną sytuację. Tylko, że ja idę na coaching kariery studia podyplomowe, bo właśnie takiej osoby u nas potrzebują. Ja zdecydowałem się na WSE w Krakowie, bo mam dość blisko, a ostatnio przypadkiem trafiłem na ich ofertę studiów http://www.podyplomowe.wse.krakow.pl/doradztwo-zawodowe. Mam nadzieję, że sporo się nauczę Smile

Ostatnio zmieniony przez Maciek390 dnia Pon Lip 02, 2018 12:34 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
uczestniczka19

PostWysłany: Pią Cze 29, 2018 12:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak podejmiesz kierunek i wyjedziesz do Warszawy na studia to polecam Ci mieszkania na wynajem krótkoterminowy w Warszawie http://www.apartamenty-magnolie.pl/ Tutaj znajdziesz wysoki standard za niską cenę. Jest to bardzo dobre rozwiazanie dla studentów.
Powrót do góry
elabarbara

PostWysłany: Wto Lip 10, 2018 7:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Studia podyplomowe to świetna okazja do dokształcenia się. Jeżeli jeszcze nie zdecydowałaś się na konkretny kierunek to polecam Ci Inspektora Ochrony Danych Osobowych na Akademii Polonijnej w Częstochowie. Zapewne zastanawiasz się po co? Obecnie mamy do czynienia z RODO, więc kierunek bardzo na czasie. Studia łatwe i szybkie.
Powrót do góry
bibliotekarka11

PostWysłany: Sro Lip 11, 2018 7:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obecnie wiele osób wybiera studia MBA, czyli Master of Business Administration, które posiadają zaawansowany program nauczania. To świetne rozwiązanie dla osób na stanowiskach menadżerskich, które chcą zdobyć trochę praktycznej wiedzy.
Powrót do góry
MałaBiedronka

PostWysłany: Pon Lip 16, 2018 9:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może zainteresuje Cię specjalność Zarządzanie i PR w przedsiębiorstwie na kierunku Zarządzanie? Dostępna jest ona na Uczelni Techniczno-Handlowej w Warszawie. Możesz zobaczyć jej opis na tej stronie https://www.uth.edu.pl/oferta-studiow/licencjackie/zarzadzanie/zarzadzanie-i-pr-w-przedsiebiorstwie . Kwestie związane z Public Relations są teraz bardzo popularne i cenione. Smile
Powrót do góry
marta4000

PostWysłany: Pią Lip 27, 2018 6:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do studiów medycznych, to u nich można wygenerować gotowe testy Lekarskiego dentystycznego egzaminu końcowego http://egzaminldek.pl Im szybciej podejmie się naukę oraz przygotowania do tego, tym łatwiej będzie go zdać. Każdemu zależy na jak najlepszych wynikach, co ułatwi dalszą karierę w tym kierunku.
nathanwilliam

PostWysłany: Pon Lip 30, 2018 9:21 am    Temat postu: Reply Odpowiedz z cytatem

Read as loudly as you can. Your thought process gets slower when you're reading something. So naturally, you pay more attention to what you talk about, which will assist you to do away with your distractions. And in case if you can't get rid of your distractions, you can hire an assignment help expert.
If often happens that you have to get up from your study table to get a marker or a pen or a paper, and this causes a disruption in your focus.
Any student of engineering is familiar with the large number of homework given to them. Many students believe that exams are enough in any course and there is no need for providing extra assignments. Thus, they usually build a general hatred toward projects and homework. The associated marks are the only driving factor for them to write it. But, it is not known to many that Australian do my assignment students immensely to grow their knowledge and skills.

The problem in converting a word problem into mathematics equation: turning word problems into mathematic equation need a thorough understanding of language and about mathematics fundamentals. Now many teachers teach these fundamentals without illustrating the concepts So Students need to hire math homework help service . Therefore students face the issue with visualization; they aren't able to visualize their problems when they encounter it. They try to learn mathematics much like other subjects while memorizing facts and figures. Math wants a through and good understanding.
rafal2232a

PostWysłany: Pon Lip 30, 2018 9:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepszymi studiami w tym kraju na pewno są studia prawnicze.
rafaela

PostWysłany: Pon Sie 06, 2018 9:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie każdy stworzony jest do tego by zostać lekarzem czy prawnikiem Smile Mnie zawsze interesowały kierunki medyczne ale bardziej pod kątem rehabilitacji. Dlatego też postanowiłam studiować fizjoterapię. Jestem obecnie na drugim roku, studiuję na Mazowieckiej Uczelni Medycznej. To dawna Wyższa Szkoła Mazowiecka. Rozśadne czesne, super wykładowcy i ciekawe zajęcia.
Powrót do góry
keiratayor

PostWysłany: Sro Sie 29, 2018 7:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Looking for the quality essay help services in Australia that helps you achieve your academic goal? You are at the right place. Send your requirements at EssayAssignmentHelp.com.au.
jamesstephens

PostWysłany: Sob Wrz 01, 2018 7:50 am    Temat postu: child care assignments ireland Odpowiedz z cytatem

Excellent child care assignments ireland is available at IrelandAssignmentHelp.com. Our writers work 24x7 for students and complete all your academic task easily. We offer affordable assignment help services to all our customers.
Powrót do góry
andrewsymondss

PostWysłany: Sob Wrz 01, 2018 10:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SingaporeAssignmenthelp.com is always in search because of prompt help in assignment help sg. Our academics writers of Singapore are efficient in their writing skills and available in very cheap rate. Finish your assignment in limited time with higher grades.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wistek

PostWysłany: Pon Wrz 03, 2018 5:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy studia zostaną sfinansowane przez Twojego pracodawcę? Czy musisz za nie sama zapłacić?
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Wieści z branży Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: