FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Jakie sklepy internetowe polecacie?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
monisiaprzylesna

PostWysłany: Wto Cze 12, 2018 10:31 am    Temat postu: Jakie sklepy internetowe polecacie? Odpowiedz z cytatem

W jakich sklepach internetowych kupujecie? Co w ogóle sądzicie o robieniu zakupów przez internet? Ja bardzo lubię kupować ubrania i od siebie mogę polecić sprawdzony sklep internetowy ZOiO. Ostatnio kupiłam tam świetne lordsy na lato. Wygodne a zarazem bardzo eleganckie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Rita27

PostWysłany: Wto Cze 12, 2018 12:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zakupy w internecie to wielka wygoda i oszczędność czasu.Chętnie do niego zaglądam,chętnie też korzystam z różnych ofert promocyjnych.W ostatnim czasie sporo czasu spędzam na forach dla młodych mam,na nich właśnie sporo mam poleca sklep z artykułami spożywczymi dla dzieci.Jest w nim spory wybór kaszek,mlek https://biobaby.pl/pol_m_Mleka-modyfikowane-101.html
zarówno smakowych jak i naturalnych.Możemy wybierać też spośród deserków, ciasteczek czy herbatek dla najmłodszych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
murarz57

PostWysłany: Sro Cze 13, 2018 12:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja trafiłem do bardzo dobrze zaopatrzonego sklepu. Znalazłem w nim laktator elektryczny http://www.simed.pl/e-sklep/laktatory/laktator-elektryczny-lakta-electric/ Który ułatwia życie każdej mamie, jest nieduży więc można go wszędzie ze sobą zabrać. I sprawdza się gdy mama postanawia wrócić do pracy.
A jak zerkniecie w zakładki, tu znajdziecie wiele ciekawych ofert dla maluszka.
Powrót do góry
elabarbara

PostWysłany: Sro Cze 13, 2018 4:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kupuję w różnych sklepach internetowych i nie tylko odzież, buty itd. Nawet meble zamawiałam. Dotychczas jednak płaciłam spore pieniądze za kurierów. Na szczęście znalazłam interesujące opcje tanich przesyłek krajowych kurier dpd . Z tego widzę mają najkorzystniejsze oferty co do usług kurierskich. Planuję więc, bliżej zapoznać się z ich ofertą.
Powrót do góry
maycek

PostWysłany: Pon Cze 25, 2018 8:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

elabarbara napisał:
Ja kupuję w różnych sklepach internetowych i nie tylko odzież, buty itd. Nawet meble zamawiałam. Dotychczas jednak płaciłam spore pieniądze za kurierów. Na szczęście znalazłam interesujące opcje tanich przesyłek krajowych. Z tego widzę mają najkorzystniejsze oferty co do usług kurierskich. Planuję więc, bliżej zapoznać się z ich ofertą.

To proponuję, żebyś zaczęła korzystać z https://www.sendit.pl/ - koszt jednej przesyłki to jakieś 13 - 15 złotych (przynajmniej ja tyle płacę, gdy wybieram kuriera DPD).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Federka

PostWysłany: Wto Cze 26, 2018 1:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam uwielbiam sklepy internetowe. Moim zdaniem są bardzo popularne, mają ogromny asortyment i niskie ceny. Jednym z ulubionych sklepów jest https://butymodne.pl/sportowe-damskie-c257903.html , mają świetne jakościowe buty, można przebierać w każdym rozmiarze i w każdym kolorze. Jak dla mnie rewelka Smile
Powrót do góry
rowerzystka

PostWysłany: Sro Cze 27, 2018 1:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o sprzęt i akcesoria sportowe to zdecydowanie polecam Dot Sport! Mają tam nawet ubrania, sama kupiłam w nim ostatnio spodenki triathlonowe męskie dla męża w bardzo przystępnej cenie Smile
Powrót do góry
uczestniczka19

PostWysłany: Nie Lip 01, 2018 9:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio zastanawiałam się nad zakupem karmy dla mojego królika przez internet tutaj https://www.maxandmrau.pl/pol_m_male-ssaki-212.html chcialam kupic online bo za każdym razem jak jestem w sklepie to zapominam o biedaku i nie kupuje tej karmy, A tak kupie online i kurier podrzuci Smile
Powrót do góry
marikita

PostWysłany: Sro Lip 04, 2018 8:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zajrzyj też na Arena.pl nie jest to do końca sklep ale taka większa platforma, na której swoje produkty wystawiają różne firmy. Sporo produktów można tam kupić z dużymi zniżkami sięgającymi nawet 50 czy 60%.
Powrót do góry
Maciek390

PostWysłany: Sro Lip 04, 2018 8:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też czasem kupuję przez internet, ale nie ubrania Smile
Powrót do góry
romek443

PostWysłany: Sob Lip 07, 2018 8:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedyny sklep internetowy który mi przychodzi do głowy to tylko allegro.
Lighting12

PostWysłany: Pią Paź 05, 2018 10:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja często kupuje w sklepach internetowych, przeważnie są to sportowe rzeczy od ubrań po akcesoria. Ostatnio szukałem prezentu dla dziewczyny i stwierdziłem, że dobry pomysłem będzie fitness odzież.
Powrót do góry
mamakaroliny

PostWysłany: Pią Paź 05, 2018 1:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem zwolenniczka speczania aktywnie czasu wolnego, człowiek od razu lepiej sie czuje. Saucony Kinvara 8 https://dotsport.pl/saucony-kinvara-8-damskie-buty-biegowe-szaro-niebieski.html to damskie buty biegowe, które sie naprawde świetnie sprawdzaja. Giętka podeszwa zewnętrzna dająca bardzo dobre czucie podłoża pozwala na komfort naszej stopy.
Powrót do góry
elegant

PostWysłany: Nie Paź 07, 2018 7:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam ulubiony sklep z butami https://www.czasnabuty.pl/ Tu znajduję dla siebie buty sportowe, pantofle, kozaki męskie. Ceny są bardzo przyzwoite. A też dużo promocji.
W tym sklepie poza obuwiem meskim, jest bardzo duży wybór butów dla kobiet i dzieci.
Powrót do góry
Federka

PostWysłany: Nie Paź 07, 2018 11:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja aktualnie zastanawiam się nad zakupem mebli https://nolte-kueche.pl/ ponieważ mają zawsze ładne ekspozycje w każdym salonie, jaki jest dostępny w Warszawie. Meble z Nolte mają opatentowany udźwig szuflad nawet do 80kg, a projektanci tak Ci zaprojektują meble, że padniesz z zachwytu.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: