FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
wypadek

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Alerrannor

PostWysłany: Sro Cze 06, 2018 9:31 am    Temat postu: wypadek Odpowiedz z cytatem

Cześć. Niedawno brałem udział w wypadku autobusowym, który poważnie odbił się na moim zdrowiu psychicznym, przez co nie jestem w stanie normalnie funkcjonować. . Czy w takiej sytuacji mogę starać się o jakieś zadośćuczynienie ze strony sprawcy? Do tej pory znalazlem taka firme https://www.tuodszkodowania.pl/zadoscuczynienie/ zna ktos? albo moze polecic inna? Jeśli tak to z jaką firmą mogę się skontaktować w tej sprawie? Z góry dziękuję i pozdrawiam

Ostatnio zmieniony przez Alerrannor dnia Wto Cze 12, 2018 12:08 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ibiza23

PostWysłany: Sro Cze 06, 2018 10:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno możęsz starać się o odszkodowanie.
Powrót do góry
agula

PostWysłany: Sro Cze 06, 2018 3:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na pewno! Wpisz odszkodowania w google to zobaczysz ile firm oferuje takie usługi Smile
Powrót do góry
Orzelko

PostWysłany: Pon Cze 11, 2018 10:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Współczuję Ci bardzo i polecam przejść się na terapię, do psychologa
Powrót do góry
Jenks

PostWysłany: Sro Cze 27, 2018 12:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do firm to polecam tutaj szczególnie stowarzyszenie Wokanda. Korzystałem kiedyś z ich usług i pomogli mi odzyskać należne mi pieniądze.
Powrót do góry
Opeek

PostWysłany: Pon Lip 09, 2018 12:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich,

Moja kuzynka miała niedawno porządną stłuczkę, ubezpieczyciel uznał szkodę jako całkowitą, o której można przeczytać na stronie http://szkodacalkowita.pl/. Okazało się jeszcze, że na samochód wzięła kredyt więc praktycznie samochód nadawał się na złom, a raty kredytu musiała nadał płacić. Bardzo niefortunna sytuacja.
Powrót do góry
sergiusz221

PostWysłany: Wto Lip 10, 2018 10:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój kolega raz starał się o odszkodowanie i udało mu się wywalczyć bardzo duże odszkodowanie.Tylko trzeba mieć bardzo dobrego adwokata.
okon

PostWysłany: Sob Kwi 27, 2019 10:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adwokata? On weźmie kasę z góry i to niezależnie od tego czy wygra sprawę czy nie. Lepiej skorzystać z pomocy firmy odszkodowawczej takiej jak np. EuCO . Od lat są na rynku i pomogli już wielu poszkodowanym.
Powrót do góry
monikabert90

PostWysłany: Pią Maj 10, 2019 11:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli zdarzył się Wam wypadek na drodze i Wasze auto uległo znacznemu uszkodzeniu, to pewnie zastanawiacie się, co najlepiej z nim zrobić. Na stronie https://moto-info-serwis.pl/uszkodzone-auto-w-wyniku-wypadku-co-z-nim-zrobic/ jest na ten temat dość wyczerpujący artykuł, polecam się z nim zapoznać Smile
Powrót do góry
gina5

PostWysłany: Wto Maj 14, 2019 8:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pow wypadku, trudno jest wrócić do siebie. Ważne jest jednak skupienie się na odzyskaniu swojego odszkodowania. Firma http://odszkodowanie-powypadkowe.com.pl zajmuje się tym od wielu lat. Wyślij do nich swoje dokumenty na darmową analizę, a na pewno powiedzą Ci, co mogą dla Ciebie zrobić.
Powrót do góry
Robhol87

PostWysłany: Sro Maj 15, 2019 10:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A macie do polecenia jakąś dobrą firmę z laweta Poznań? Pytam na zaś, bo czeka mnie wyjazd, a samochód nie zawsze domaga jak powinien.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: