FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Jak usprawnić działanie firmy?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> czego unikać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
olszaa

PostWysłany: Sro Paź 04, 2017 12:59 pm    Temat postu: re Odpowiedz z cytatem

fajnie można sobie poprawić notowania takimi działaniami jak przyłączenie sie do programu partnerskiego. ja jestem lakiernikiem i rozwinąłem troche skrzydełka z https://partner.melle.com/?utm_source=b2cms&utm_medium=mp - pomagają na starcie więc nie miałem problemów żadnych. a teraz sobie zbieram punkty i zgarnam promocje Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tola789

PostWysłany: Czw Paź 05, 2017 11:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nic nie motywuje pracowników tak jak wspólne szkolenia
toyat

PostWysłany: Czw Paź 05, 2017 2:21 pm    Temat postu: Firma Odpowiedz z cytatem

W moim przypadku dobrym pomysłem na usprawnienie firmy okazało się przekazanie części aspektów prowadzeniu biznesu, takich jak księgowość, firmie zewnętrznej. Na naszym poletku biznesowym zadebiutowałem ponad dziesięć lat temu i wierzcie mi, że sporo musiałem przez ten czas się natrudzić, aby w ogóle się utrzymać. Niestety w Polsce przepisy podatkowe są skomplikowane, na szczęście mają się pojawić zmiany, które ten system przynajmniej trochę zreformują i dostosują do nowoczesności, XXI wieku. A co do outsourcingu, to wierzcie mi, że to korzystne rozwiązanie zarówno dla małych, jak i średnich przedsiębiorstw. Sprawy księgowe przekazałem tmf group - https://www.tmf-group.com/pl-pl/services/companies/accounting-tax/ i teraz chociaż mam więcej czasu na poświęcenie się swojej działalności i dla rodziny. Outsourcingowałem także kadry i przynajmniej mam pewność, że są w dobrych rękach. A co do tmf group to jest rzetelna firma, która współpracuje zarówno z wielkimi graczami, jak i z sektorem MŚP. Także nawet mniejsi przedsiębiorcy mogą (i powinni) się do nich zgłaszać. Ja jestem przykładem Smile
Powrót do góry
jjusti18

PostWysłany: Nie Paź 08, 2017 11:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetną opcją jest również wybranie się na Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2017 . Ja i kilku znajomych już się szykujemy. Może i Ty się zdecydujesz.
Powrót do góry
justa

PostWysłany: Pon Paź 09, 2017 2:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja firma zaczęła płynniej działać, kiedy rachunkowością zajęła się firma zewnętrzna Smile było to o tyle uciążliwe, że zabierało mi kupę czasu i nie starczało mi go na pozostałe, ważne sprawy.
Zleciłam usługi księgowe Integral S.C. w Katowicach.
Powrót do góry
ziutka

PostWysłany: Pon Paź 09, 2017 11:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno możesz to zrobić poprzez szkolenia. Skontaktuj się z firmą, która zajmuje się szkoleniami i zapytaj o ofertę. U nas szkolenia przeprowadza firma No Problem
Powrót do góry
Ferdek89

PostWysłany: Wto Paź 10, 2017 10:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno na usprawnienie firmy wpłynie zastrzyk dodatkowej gotówki. A jak te pieniądze wziąć. Na pewno nie przez kredyt. Trzeba też podkreślić, że nie powinno się zaczynać swojego biznesu od kredytu, choć wiele osób twierdzi inaczej. Ale mądrzej jest zacząć wejście na rynek bez długu. Ale wracając do tematu dodatkowych pieniędzy to namawiam każdego o postaranie się o dotacje. Wszystko o dotacjach można się dowiedzieć na https://dotacjenainnowacje.taxand.pl/dotacje-dla-msp/ . Warto się w tym temacie rozeznać.
Powrót do góry
hedar

PostWysłany: Sro Paź 11, 2017 9:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wyobrażam sobie funkcjonowania firmy bez regularnych szkoleń. Tymi najbardziej popularnymi są na pewno te dotyczące bhp ale nie powinno się też zapominać o regularnych szkoleniach z ppoż czy pierwszej pomocy. Ciekawą ofertę w tym zakresie posiada firma http://www.bhp-center.com.pl/. Szkolenia przeprowadzane przez doświadczonych trenerów, prowadzone w ciekawy sposób. Korzystał ktoś już z ich oferty ?
Powrót do góry
Sprawdzana

PostWysłany: Sro Paź 11, 2017 12:32 pm    Temat postu: Europejskie Forum Gospodarcze - Łódzkie 2017 Odpowiedz z cytatem

tola789 napisał:
Nic nie motywuje pracowników tak jak wspólne szkolenia

Zgadzam się Wink . Dlatego ja i moi pracownicy jedziemy na Europejskie Forum Gospodarcze - Łódzkie 2017 . Mam nadzieję, że nabiorą doświadczenia i pewności siebie, a ja mam zamiar przedyskutować kilka pomysłów z Lachowskim.
Powrót do góry
Mrukwa

PostWysłany: Pon Paź 16, 2017 9:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można postawić na jakieś systemy premiowe dla klientów, na przykład takie bony podarunkowe https://sodexomotywacja.pl/produkty/karta-podarunkowa/ Ludzi to bardzo motywuje bo wiedza że maja jakiś cel i ktoś docenia ich pracę. To zwiększa wydajność automatycznie
Powrót do góry
ziutka

PostWysłany: Pon Paź 16, 2017 9:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MOżna ułatwić pracę, na przykład zatrudniając firmę zewnętrzną do przeprowadzania rekrutacji. Ja korzystam z usług profesjonalnej firmy - grupy no problem. i powiem wam, że tak jest o wiele łatwiej i też ta rekrutacja jest przeprowadzana takjak trzeba

Ostatnio zmieniony przez ziutka dnia Pon Lis 06, 2017 10:23 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
jjusti18

PostWysłany: Pią Paź 20, 2017 5:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jak tam był może ktoś na Europejskim Forum Gospodarczym – Łódzkim 2017? Ja byłam i było niezwykle... Bardzo mi się podobało wystąpienie Witolda Stępienia oraz gości specjalnych.
Powrót do góry
rafaela

PostWysłany: Sob Lis 04, 2017 7:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkolenia oraz angażowanie pracowników w rozwojowe projekty jest bardzo ważne dla firmy. Podnoszenie kwalifikacji ma duży wpływ na jej rozwój. Jakiś czas temu usłyszałam o konkursie, który pomaga pracownikom firm oraz studentom jednocześnie nabyć nowe umiejętności, takie jak zarządzanie, myślenie strategiczne, planowanie, etc. Projekt polega na tym, iż grupy 3-5 osobowe za pomocą symulatora prowadzą firmę w internecie, rywalizując między sobą. Najlepsi zdobywają cenne nagrody. Na portalu firmy http://gmcpoland.pl/znajdziecie więcej szczegółów.
Powrót do góry
Arould

PostWysłany: Nie Lis 05, 2017 11:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko także zależy jaka to działalność. Ja polecam zainwestować w dobre biuro w dobrej lokalizacji, bo nie zawsze klientowi chce się jechać na obrzeża miasta albo do miejscowości obok, nie zawsze ma taką możliwość i na tym można stracić potencjalnych klientów. Dobra lokalizacja dużo może pomóc.
Mogę polecić http://www.biura-mokotow.com/properties/
Powrót do góry
Romanet

PostWysłany: Wto Lis 07, 2017 9:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aby usprawnić działanie firmy można skorzystać z różnych programów usprawniających zarządzanie firmą, wydatkami, czy magazynem.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> czego unikać Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Następny
Strona 11 z 12

Skocz do: