FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Regał do biura
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MałaBiedronka

PostWysłany: Pon Kwi 08, 2019 10:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie biuro można bardzo efektownie urządzić dzięki meblom ze sklepu Szynaka Meble. Firma oferuje szeroki wybór m.in. eleganckich regałów, szaf i biurek. Taka aranżacja z pewnością zrobi wrażenie zarówno na pracownikach, jak również przybyłych do biura kontrahentów. Na stronie https://www.szynaka.pl/ można zobaczyć dostępne modele. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MebleTeo

PostWysłany: Pią Maj 10, 2019 2:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli będziecie również potrzebowali dobrej jakości regałów magazynowych bądź szafek to zapraszamy do naszego sklepu https://www.mebleteo.pl/ w którym znajdziecie szeroki wybór świetnej jakości produktów tego typu które jak najbardziej spełnią Wasze wymagania w zakresie wytrzymałości, trwałości i ceny.
Powrót do góry
Jagoda29

PostWysłany: Sro Lip 10, 2019 9:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro już o regałach mowa, moim zdaniem niewątpliwie warto zwrócić uwagę na propozycje, dostępne w ofercie https://steelove.pl/produkt/nowoczesny-regal-cruise-z-serii-cage/ . Steelove - polska manufaktura to bowiem produkty najwyższej jakości, wykonywane ręcznie oczywiście z dbałością o wszelkie detale. W przypadku tego konkretnego produktu możemy odpowiednio dobrać wykończenie stalowej konstrukcji, jak i grubość blatów i jestem pewna, że takie meble nadadzą charakteru każdemu pomieszczeniu, w jakim się znajdą.
Powrót do góry
kasiakowa06

PostWysłany: Sro Lip 10, 2019 10:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajne meble użytkowe ma w swojej ofercie Producent mebli sklepowych. Polecam
Powrót do góry
holamiga

PostWysłany: Pią Lip 12, 2019 3:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś z obecnych tutaj może mi powiedzieć co nie co na temat gniazdka w blacie do biura? Ostatnio dość dużo czytam na ten temat i wciąż zastanawiam się nad plusami i minusami takiego rozwiązania. Jak dla mnie - bomba i super sprawa, ale może jest jakiś haczyk i minus?
Powrót do góry
anna_em

PostWysłany: Sro Lip 31, 2019 2:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też zastanawiałam się nad nowymi meblami, ale niestety dużo pracuję i nie mam czasu chodzic po sklepach - to czasochłonne. Kiedyś usiadłam przed laptopa i zaczęłam szukać czegoś fajnego. Trafiłam na Loftem: https://loftem.pl/ i tam zamówiłam meble. Przyszły szybko i służą mi już kilka miesięcy. Polecam ten sklep Wink
Powrót do góry
Filipek155

PostWysłany: Pon Paź 07, 2019 5:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W każdym biurze przydadzą się Szafy kartotekowe ale skąd je zakupić? Sam chce takie coś posiadać w biurze, a nie mogę nigdzie tego znaleźć. Mam nadzieje, że pomożecie mi w tej kwestii.
Powrót do góry
brock_karol

PostWysłany: Pon Paź 07, 2019 6:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie w biurze nie miałem prawa głosu przy wyborze czegokolwiek z wyposażenia
Powrót do góry
FrankJScott

PostWysłany: Pią Lis 08, 2019 6:34 am    Temat postu: Big fan of this blog, so kudos to you for the time spent! Odpowiedz z cytatem

Loving this forum Smile I also recommend related forums such as this info, this article and this website, not to mention this resource and this forum here.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
FrankJScott

PostWysłany: Nie Lis 10, 2019 6:27 pm    Temat postu: Big fan of this blog, so big thanks for the time spent! Odpowiedz z cytatem

Love this forum Smile I recommend related pages like this blog, this info and this page, not to mention this url and this url. Also worth checking out are forums such as this blog, this source and this article, not to mention this forum and this site and this blog, this article and this source, not to mention this info and this resource. Check out this source, this site and this forum, not to mention this info and this url alongside articles such as this forum, this source and this info, not to mention this resource and this website and finally this site, this page and this info as well as this source and this forum. Don't forget this site, this article and this website, not to mention this article and this url alongside sites like this article, this info and this forum. Moreover there's this page and this site and finally this forum, this url and this article. Moreover this resource and this forum are good too!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Urowia03

PostWysłany: Pon Lis 11, 2019 6:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja postawiłam na komody.
_
sklep monopolowy
Powrót do góry
kamyki_80

PostWysłany: Wto Lis 12, 2019 10:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Regały to świetna sprawa! Sprawdzają się nie tylko w biurze ale i w salonie czy też w jadalni.
arczi33k

PostWysłany: Pon Lis 18, 2019 2:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja muszę wymienić regał na większy, ponieważ mój już dosłownie ugina się pod ciężarem dokumentów
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: