FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Podróżowanie w wakacje
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Orlowska

PostWysłany: Pią Cze 01, 2018 6:12 pm    Temat postu: Podróżowanie w wakacje Odpowiedz z cytatem

Od jakiegoś czasu , zastanawiam sie czy fajnym pomysłem na wakacje nie było by pojechanie , gdzieś wspólnie z rodziną. Może by taj wynająć kampera http://autocampingi.pl/oferta-wynajmu-kampery i pojechać w taką podróż po Polsce? Ktoś z was wybrał się już na takie wakacje ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Miodek42

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2018 8:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawa opcja. Chociaż ja tam zdecydowanie wolę dalekie podróże samolotem.
Powrót do góry
Anita8611

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2018 12:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro lubisz podróżować samolotem, to z pewnością taki artykuł Cię zainteresuje. Może nawet zainspiruje do odkrywania nowych miejsc, w których jeszcze nie byłeś?
Powrót do góry
SteffAnja

PostWysłany: Pią Wrz 21, 2018 11:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak dla mnie to najlepiej wybrać jakieś miejsce w POlsce, wsiąść w auto i tam na spokojnie zajechać. Wyanająć możecie wygodnie jakieś noclegi albo i jak w przypadku wakacji w górach cały domek. Ja tak byłam w świetnym domku w Zwardoniu http://willajasien.pl Zajrzyjcie sobie jak to wszystko tam wygląda
Powrót do góry
amlor

PostWysłany: Sob Wrz 22, 2018 10:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja podróżować,zeby być w trasie przez kilka miesięcy nie lubię, ale kocham nasze polskie morze i to tak naprawdę w willi opal w grzybowie ląduję co roku z rodzina i dziećmi, tam jest najwięcej możliwości, sala zabaw, czy plac zabaw dla dzieci kiedy sie nudzą, a my dorośli możemy sobie zrobić grilla i napić się dobrego piwka, wieczorkiem
Powrót do góry
czarnula00

PostWysłany: Pon Wrz 24, 2018 3:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyskocz na weekend do Wrocławia. Jak z rodziną, to nocleg możesz zarezerwować w Modern Hostelu. Na Sikorskiego, pięć minut od Rynku. Szczegóły znajdziesz na http://www.modernhostel.pl/ Smile
Powrót do góry
Jago999

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2018 8:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli masz w planach wybrać się na wycieczkę do Poznania a nie wiesz za bardzo jak zaaranżować tą wyprawę to zalecam portal visitpoznan.info, gdzie odnajdziesz najciekawsze punkty do zobaczenia i ciekawe wskazówki jak spędzić bombowo ten okres. Ja będąc w Poznaniu, korzystałam z tej strony. Było odjazdowo.
Powrót do góry
patryk44

PostWysłany: Pon Paź 01, 2018 6:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To chyba każdy tak ma że podczas wakacji podróżuje.Sam od około dziesięciu lat jeżdżę i podróżuje po świecie.
monikabert90

PostWysłany: Sob Gru 01, 2018 6:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mam takie pytanie dotyczące wyjazdów - w co najczęściej pakujecie się, kiedy wyjeżdżacie w podróż? Stawiacie na plecaki, torby podróżne czy może walizki? Ja zdecydowanie najbardziej lubię te ostatnie. W tym roku zamówiłam sobie nową walizkę, bo stara była już bardzo zniszczona, zostawiam Wam link do sklepu, w którym mają takie walizki po naprawdę dobrych, okazyjnych cenach Wink
Powrót do góry
Telus

PostWysłany: Pon Gru 03, 2018 5:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podróże w wakacje to coś co lubię najbardziej, szczególnie te rowerowe Smile. W przyszłym roku zamierzam się wybrać w jedną z tych https://www.rowerzysta-podroznik.pl/ rowerowych wycieczek po Europie. Najpewniej będzie to Portugalia Smile
Powrót do góry
Mrukwa

PostWysłany: Nie Gru 23, 2018 10:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sobie nie wyobrażam podróżować inaczej niż samochodem, jeszcze w tym roku kupiłem sobie nową mazdę CX5 - https://czestochowa.mazda-dealer.pl/ bardzo wygodna i pakowna więc nie ma problemów się spakować nawet z dwójką dzieci
Powrót do góry
kasiunia

PostWysłany: Nie Gru 23, 2018 4:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My planujemy w przyszłym roku wybrać się nad polskie morze a konkretnie do Trójmiasta. Szukaliśmy raczej spokojnej kwatery ... dlatego postanowiłam szukać - pokoje w Gdyni. Oczywiście ofert było bardzo dużo ale nam do gustu ze względu na dobre usytuowanie przypadła Willa Mewa.Planujemy co oczywiste pozwiedzać same Trójmiasto ale liczymy też na Władysławowo i Hel.Tam chyba dojedziemy pociągiem ?
Powrót do góry
arkadiusz33

PostWysłany: Czw Sty 03, 2019 10:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja co rok jestem na bardzo ciekawych wakacjach.Jest mnie na to stać.
listek5

PostWysłany: Czw Sty 03, 2019 11:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybieracie sie na Mazury? Nie zawsze musimy przeciez byc nad morzem. A jacht bedzie fajna atrakcja https://www.sailor.pl/pl/czartery-jachtow-na-mazurach Jesli nie byliscie to mozna sprobowac w tym roku. Zwiedzacie nowe miejsca w wakacje?
Powrót do góry
Tysiak

PostWysłany: Pią Sty 11, 2019 1:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomysłów na wyjazdy wakacyjne jest zapewne bez liku - wszystko zalezy od tego co kto lubi. Jeśli preferujecie aktywne wakacje to może zainteresuje Was wyjazd w Himalaje ? Takie wyprawy organizuje biuro Exploruj https://www.exploruj.pl/gora/himalaje/ . Mają bardzo duże doświadczenie w takich wyjazdach, ponadto posiadają wszelkie uprawnienia i certyfikaty więc można z nimi bezpiecznie pojechać. Biuro prowadzi także kursy przygotowawcze do wyjazdów więc jeśli ktoś nie jest pewien swoich umiejętności to może się podszkolić i nabrać pewności.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: