FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Gdzie na wakacje
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dominik44

PostWysłany: Pon Sie 06, 2018 9:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym roku zamiast na wakacje razem z żoną kupiliśmy zegarki w sklepie https://www.zegarmistrz.com/Zegarki_Atlantic-k701-0-3-default.html
. To samo wam polecam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fregs

PostWysłany: Wto Sie 07, 2018 4:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybrałeś zegarek zamiast wakacji? Uważam, że to słaby pomysł. Wolę odpocząć niż nosić na ręku zegarek.
Pawelek77

PostWysłany: Sro Sie 08, 2018 3:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przez wiele lat spędzałem wakacje za granica i wtedy nawet to lubiłem. Nie wiem co się we mnie dokładnie zmieniło, ale od 2 lat mam ochotę spędzać wakacje tylko w Polsce i najlepiej w Trójmieście. W tym roku odkryłem bardzo fajny hotel, który ma swoje spa, bardzo dobra restauracje. Jeśli szukacie noclegu, to sprawdzcie wolne miejsca na tej stronie https://quadrille.pl/
Powrót do góry
miro33

PostWysłany: Sro Sie 08, 2018 1:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś ma długie wakacje to poleciłbym wycieczkę do Brazylii.Tam można bardzo odpocząć od życia w Warszawie.
Boniek

PostWysłany: Pią Sie 24, 2018 10:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym roku nie mogliśmy sobie pozwolić na rodzinny wyjazd wakacyjny, ale aby nasze dzieci tez miały coś z tego czasu, udało się je zapisać na półkolonie Poznań. Na ofertę trafiliśmy przypadkiem na stornie http://www.akcent-poznan.com.pl/oferta/letnie-polkolonie i po niedługiej dyskusji, zapisaliśmy nasze 2 szczęścia. Bartek z Blanką byli zachwyceni wyjazdami, zwłaszcza do fabryki Czekolady.
Powrót do góry
kabix179

PostWysłany: Pią Sie 24, 2018 10:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio byłam parę dni w Poznaniu i szukałam porządnego, interesującego oraz zjawiskowego apartamentu. Znajoma poleciła Andersia Hotel i muszę przyznać, że się nie zawiodłam ich usługami. Znakomity zespół pracowników, profesjonalnie a w dodatku wyjątkowo rozkoszne posiłki. Polecam osobom, które szukają noclegu w Poznaniu. Rzeczywiście było super.
Powrót do góry
Daniel123

PostWysłany: Sob Wrz 08, 2018 9:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o wakacje to polecam wam na podróż samochodem z dzieckiem wyposażyć sie w takie urządzenie https://smartkidbelt.com/ zapiete dziecko w pasach w sposób bezpieczny będzie o wiele wygodniejszą opcja transportu od fotelika, warto zadbać o komfort najmłodszych podróżników.
Powrót do góry
stefan2255

PostWysłany: Nie Wrz 09, 2018 8:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz to chyba każdy już jest po wakacjach ,a nie przed wakacjami.Tak mi się wydaje bo ja już dawno jestem po wakacjach.
fala99

PostWysłany: Nie Kwi 14, 2019 1:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym roku mamy w planach pobyt w nadmorskim ośrodku https://magraclub.pl/ który usytuowany w malowniczej wsi nadmorskiej Dębina, położonej między Ustką a Rowami. Cały ośrodek jest ogrodzony, a na miejscu znajdują się parkingi. Jest sporo atrakcji dla dzieci i dla dorosłych, dzięki czemu wszyscy mogą tam miło spędzać czas i się nie nudzić.
Powrót do góry
Ryszard3332

PostWysłany: Pon Kwi 15, 2019 7:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na wakacje zazwyczaj wyjeżdżam do Hiszpanii.Tam naprawdę jest bardzo ładnie i każdemu się podoba.
Kamilf723

PostWysłany: Pon Kwi 15, 2019 9:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myśle o tym z żoną by wyjechać na wakacje na bali bardzo ładne miejsce i pewnie w tym roku tam się wybierzemy. Na Duabenua można znaleźć bardzo ciekawą ofertę jeśli chodzi o wakacje.
Powrót do góry
kwiat54

PostWysłany: Wto Kwi 23, 2019 12:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nigdy nie wiadomo, co przyniosą kolejne wakacje i jakie masz plany, dlatego może zrób coś szalonego! spróbuj surfowania! obecnie są fajne deska sup pompowana które mogą okazać się mega przydatne podczas nauki tego wyjątkowego sportu!
Powrót do góry
bibliotekarka11

PostWysłany: Wto Maj 07, 2019 12:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja będę mieć wakacje dopiero we wrześniu. Już teraz nie mogę się tego doczekać.
Powrót do góry
kamyl87

PostWysłany: Sro Maj 08, 2019 8:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Urlop na Mazurach, to jest coś co bardzo lubię. W tym roku właśnie tam spędzimy nasze wakacje. W samym centrum Krainy Wielkich Jezior w pięknym Giżycku. Zameldujemy się w zamku https://www.hotelstbruno.pl/
, gdzie będziemy mieli zapewnione wszelkie rozrywki. A do tego blisko plaża, rowery wodne, statki i wiele innych atrakcji.
Powrót do góry
Antoni21

PostWysłany: Sro Maj 08, 2019 11:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kwestia tego, jakie macie upodobania. Jeśli chodzi o mnie, to zdecydowanie preferowałbym takie miejsca jak https://www.lublinianka.com/shirin-spa dlatego też powinniście rozważyć ten wybór. Moim zdaniem powinno się Wam tam spodobać, dlatego też śmiało tam zaglądajcie. Będziecie zadowoleni Smile
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

Skocz do: