FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Gdzie na wakacje
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
vusan

PostWysłany: Wto Lip 17, 2018 11:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może malediwy? to chyba dobre rozwiązanie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jacek334e

PostWysłany: Sro Lip 18, 2018 12:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na wakacje na pewno pojadę w góry czyli do Zakopanego.
lubliniak44

PostWysłany: Wto Lip 24, 2018 10:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli wybierasz się za granicę, to na pewno musisz pomyśleć o wymienianie waluty. Zerknij sobie na https://ekantor.pl/ To sprawdzona marka, istniejąca już od kilku lat na rynku. Zaufało jej wielu przedsiębiorców i podróżników. Mają atrakcyjny kurs, a wymiana zajmie Ci od 5 do 15 minut. Gdybyś miał jakieś pytania, to ich pracownicy są dostępni przez całą dobę.
Powrót do góry
Pawelek77

PostWysłany: Sro Lip 25, 2018 8:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś z Was zdecyduje się wyjechać na granicę, to – co oczywiście jedynie delikatnie sugeruję – nie powinien zapomnieć o dobrym ubezpieczeniu turystycznym, z rodzaju takich, które oferuje https://www.gothaer.pl/pl-dla-ciebie-produkt/58319/Podroz/ubezpieczenie-turystyczne-w-podrozy . Nie wyobrażam sobie sytuacji, w której miałbym mieć z jakiegokolwiek powodu problemy za granicą w wyniku jakiegoś nieszczęśliwego wypadku i byłaby jakakolwiek przeszkoda na drodze do tego, bym jak najszybciej otrzymał pomoc lekarską – co to, to nie, po prostu za daleko jestem od domu i w związku z tym nawet na najlepszej wycieczce za granicą czuję się nieco „obco”, bo inna kultura to jednak nieco inny świat i nigdy do końca nie wiem, czego oczekiwać. Uwzględnienie takiego ubezpieczenia zapewnia gwarancję całodobowej pomocy lekarską, a w szczególnie nieprzyjemnych przypadkach – nawet transport do miejsca zamieszkania. Do tego jest całkiem spory wybór pakietów, więc można skomponować sobie ofertę skrojoną do własnych potrzeb.
Powrót do góry
molena

PostWysłany: Pon Lip 30, 2018 6:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj http://www.willaczajka.pl jest fajne miejsce na wakacje. Warto sobie tam zerknąć do galerii. Mają ciekawe rozwiązania, jeśli chodzi o noclegi. Jak widać wakacje w Zakopanym wcale nie muszą być kosztowne. Można sporo zaoszczędzić, jeśli wynajmiemy noclegi w Kościelisku.
Powrót do góry
monkas

PostWysłany: Pon Lip 30, 2018 8:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zależy co lubisz robićSmile Ja na przykład wolę pojechać gdzieś bliżej, a częściej. Dlatego w tym roku razem z mężem robiliśmy sobie weekendowe wyjazdy w Polskę. Najfaniej było na czarterze jachtów https://www.sailor.pl/pl/czartery-jachtow-na-mazurach koło Giżycka i w Warszawie-no ale w stolicy jestem zakochana od dziecka więc nie ma o czym mówićSmile
Powrót do góry
Wodna

PostWysłany: Wto Lip 31, 2018 12:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się marzą w tym roku Mazury, nie ma to jak jeziorko i lasy:)
Powrót do góry
Aadams

PostWysłany: Wto Lip 31, 2018 3:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja polecam wakacje nad jeziorem Niesłysz. Świetne jezioro i jedno z najczystszych w Polsce. Niedaleko Zielonej Góry.
konfer

PostWysłany: Sro Sie 01, 2018 10:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My zawsze wcześniej z rodziną ustalamy gdzie chcemy jechać na wakacje, lecz w tym roku niestety nie mieliśmy za bardzo pomysłu gdzie się wybrać. Stwierdziłem, że poszukam w internecie czegoś ciekawego i znalazłem http://www.innebrzmienia.pl/wypoczynek-w-szczyrku-dlaczego-warto-tam-pojechac/ po czym zapytałem się rodziny czy chcą jechać do Szczyrku. Wszyscy jednogłośnie powiedzieli tak, więc teraz kupujemy bilety i jedziemy Very Happy
Powrót do góry
Ekspercik

PostWysłany: Czw Sie 02, 2018 1:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki wszystkim za pomysły bo sam jestem mało kreatywny Razz
Powrót do góry
rafaela

PostWysłany: Pią Sie 03, 2018 9:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My właśnie wróciliśmy z tygodniowego pobytu w hotelu Meridian w Chałupach. Było super i szczerze mogę to miejsce polecić zarówno dla par jak i rodzin z dziećmi. Na miejscu jest tak dużo atrakcji, że każdy znajdzie coś dla siebie ( basen, spa, sala zabaw dla dzieci, bilard). Pokoje zadbane i czyste a kuchnia smaczna.
Powrót do góry
roamn211

PostWysłany: Pią Sie 03, 2018 10:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sam proponuję wszystkim na wakacje wyjazd w góry.Tam jest bardzo zimno i można odpocząć od życia i tego dużego pędu codziennego.
artur43ers

PostWysłany: Nie Sie 05, 2018 11:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na wakacje to tylko pojechać do Afryki. Tam jest klimat super.

Ostatnio zmieniony przez artur43ers dnia Wto Sie 14, 2018 12:03 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Rafał44

PostWysłany: Nie Sie 05, 2018 7:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja jestem zdania, że warto również doceniać uroki wakacji w Polsce, dlatego ostatnio bardzo często wybieramy się nad morze i tak tez było w lipcu ponieważ trafiliśmy na fajną ofertę w Hostelu http://www.stacjaplaza.pl gdzie mogliśmy sobie zarezerwować dwupokojowy pokój w bardzo dobrej cenie jak na Sopot i do tego warunki w pełni nam odpowiadały. Z resztą polecam zajrzeć na stronę internetową, aby się przekonać Smile
Powrót do góry
Sukkun

PostWysłany: Pon Sie 06, 2018 8:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w tym roku uderzam na Mazury i trochę polskie morze Razz
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

Skocz do: