FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
sala na wesele w Łodzi

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> O organizatorach, firmach z branży:
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Joasia0808

PostWysłany: Wto Maj 29, 2018 7:21 am    Temat postu: sala na wesele w Łodzi Odpowiedz z cytatem

Szukam fajnej sali na wesele, takeij no do 100 osób, czy ktoś słyszał coś o Venge w Łodzi? Podobno bardzo fajna i jedzenie tam jest okej? Jak ktoś się bawił tam na weselu nawet jako gość to niech służy radą Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tylksssc

PostWysłany: Sro Maj 30, 2018 12:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przyłączam sie do pytania
Powrót do góry
murarz57

PostWysłany: Sro Cze 06, 2018 1:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O rany wesele na 100 osób w dzisiejszych czasach to szaleństwo, no ale to moje zdanie. Ja jak bedę robić to góra 30 osób. I bardzo bym chciał by przyjecie odbyło sie w Karczma Świerardów-Zdrój Karczma położona na trasie do Szklarskiej Poręby. Oczywiście będę musiał się dowiedzieć o szczegóły, ale to miejsce wydaje mi się idealne, na urzadzenie kameralnego niedużego wesela.
Powrót do góry
ajgona

PostWysłany: Pią Cze 08, 2018 9:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Łodzi jest mało ciekawych sal, a szkoda...
Powrót do góry
listek5

PostWysłany: Pon Cze 11, 2018 5:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślicie już także o przystrajaniu swojej sali weselnej? Jak to robicie? Wiem, że można tutaj https://www.dodatkiweselne.pl/ można kupić sporo ładnych dodatków, które mogą się przydać. Także zaproszenia tutaj kupicie. Kiedy zaczynacie szykowanie się do wesela? Na ile wcześniej?
Powrót do góry
pola35

PostWysłany: Czw Lut 28, 2019 1:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jakieś atrakcje na to wesele planujecie? bo ja byłam dopiero co z fotobudką i szczerze polecam. świetna impreza była, zdjęć przywiozłam z 10 i miałabym czas jeszcze robić bo była wyjątkowo długo. Smove marki, bardzo ładne zdjęcia robiła i pogadałam z panem wynajmującym że to są właśnie najlepsze sprzęty, ma też drugą ale każdy chce tą wynajmować. I on z resztą też bo ma zdalny serwis zapewniony w razie czego, producent taki prowadzi.
Powrót do góry
Edek

PostWysłany: Pią Mar 08, 2019 2:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A Saffron w Łodzi? Bardzo fajna sala! Nie raz tam byliśmy na weselu, poczytajcie sobie o ich ofercie - http://saffron.com.pl/ Mają w ogóle w ofercie takie coś ze organizują stół rybny albo staropolski - super opcja Very Happy taki rybny stół to mało gdzie się spotyka
Powrót do góry
jjusti18

PostWysłany: Pią Maj 31, 2019 9:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, to teraz czas pomyśleć już o zaproszeniach. Mogę ci podpowiedzieć, gdzie się rozejrzeć... Bo właśnie moja koleżanka tam kupowała nawet zaproszenia na komunię. A mianowicie chodzi o firmę https://farrowdesign.pl . Tam mają piękne zaproszenia z bogatą grafiką i ciekawie nawet wykonaną treścią.
Powrót do góry
Adamek46

PostWysłany: Pon Wrz 09, 2019 12:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie ja nie wiem jaka sala weselna będzie odpowiednia. Może ktoś z Was poleci mi jakąś porządną salę weselną? Będę naprawdę bardzo wdzięczny za pomoc, ponieważ nie wiem jaka sala będzie dobrym wyborem.
Powrót do góry
karbito

PostWysłany: Wto Wrz 17, 2019 5:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znaleźli rozwiązanie na tej stronie https://1but.pl/buty/puma
Powrót do góry
ikoepp

PostWysłany: Sro Wrz 18, 2019 12:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego wszyscy skupiają się na weselu?
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> O organizatorach, firmach z branży: Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: