FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Gdzie kupię dobre części do mini samochodów?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sandersania

PostWysłany: Czw Maj 24, 2018 9:18 am    Temat postu: Gdzie kupię dobre części do mini samochodów? Odpowiedz z cytatem

Witajcie forumowicze!

Szukam dobrego sklepu lub dystrybutora, który oferuje microcar c1 części. Znacie kogoś takiego lub słyszeliście o tej firmie z linku? Temat wydaje się ciekawy, nasza córka na pewno by się ucieszył Smile

Z góry dziękuję za pomoc !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Reginka_T

PostWysłany: Pon Maj 28, 2018 1:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję za podpowiedź Smile Trochę naszukałam się tych części ale chyba nareszcie znalazłam wszystko, czego mi potrzeba
gaba

PostWysłany: Pon Maj 28, 2018 2:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to słyszałam od znajomego, że tutaj można nabyć świetne akumulatory. Ale szczerze mówiąc nie wiem czy do mikrosamochodów też mają części - należałoby zapytać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: