FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Blizna - jak się jej pozbyć?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kofi88

PostWysłany: Czw Maj 17, 2018 10:04 am    Temat postu: Blizna - jak się jej pozbyć? Odpowiedz z cytatem

tydzien temu ugryzl mnie pies podczas spaceru... niestety w efekcie mam blizne.. jak mozna sie jej pozbyc? probowalam domowych sposobow ale nie dzialają..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
madera

PostWysłany: Czw Maj 17, 2018 11:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że na duży plus jest tutaj czas. Im wcześniej zaczniesz działać, tym lepiej. Niestety blizny, które powstały dawno temu jest bardzo ciężko usunąć. Ze swojej strony polecam Ci tę stronę http://wszystkoobliznach.pl/ . Znajdziesz tam wiele istotnych porad, a także sposoby na usunięcie blizn.
Powrót do góry
dalajlama

PostWysłany: Pią Cze 01, 2018 1:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja moge Ci polecic zabieg wypelniania zmarszczek u doktor Żukowskiej ( http://plastyczna.med.pl/ ) swietna opieka, a pani doktor zna sie na rzeczy Smile
Powrót do góry
Federka

PostWysłany: Wto Cze 19, 2018 12:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każda porada w temacie blizn jest na miarę złota, ja znalazłam stronę idealną http://wszystkoobliznach.pl/ , która stara się zamieścić każdy interesujący artykuł dotyczący blizn i walki z nimi. Każda z nas ma coś takiego na ciele, co chciałaby ukryć. Trzeba znaleźć złoty środek, by czuć się pięknie i pewnie.
Powrót do góry
silver

PostWysłany: Pią Lip 27, 2018 8:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja właśnie wcieram dokładnie ten olejek bio oil co na zdjęciu, mam bliznę po cc i niewielkie po wypadku na rowerze ale chciałabym się ich pozbyć

Powrót do góry
otek

PostWysłany: Wto Lut 19, 2019 6:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłaś u lekarza? Rana po psie powinna zostać zbadana przez lekarza.
dianuska

PostWysłany: Nie Lut 24, 2019 1:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no w tydzien po ugryzieniu to jeszcze chyba nie blizna.. najpierw rana musi sie zagoic, przy tym mozesz stosowac odpowiednie opatrunki ze srebrem ktore przyspieszaja gojenie sie rany. Potem kup sobie takie kosmetyki przyspieszajace wchlanianie sie blizny - ja mialam te ze strony https://skinexpert.pl/ i przy regularnym stosowaniu szybciutko udalo mi sie pozbyc sladu.
Powrót do góry
owsianka91

PostWysłany: Nie Sie 04, 2019 10:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na rany bardzo dobry jest lek octenisept Jak odpowiednio zadbasz o ranę to nie powinno być blizny. Ja po dużym oparzeniu nie mam śladu a wyglądało to naprawdę bardzo źle.
Powrót do góry
MagdaM

PostWysłany: Pon Sie 26, 2019 8:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na blizny najlepszy jest laser. Profesjonalna klinika nie powinna robic problemu z usunieciem takiej blizny. Nie wiem skad jestes ale w Katowicach jest klinika Dermed ktora ma nowoczesny sprzet i specjalistów z dużym doswiadczeniem. Na Twoim miejscu wybralabym sie wlasnie do nich
Powrót do góry
Zenek288

PostWysłany: Sro Wrz 11, 2019 10:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wiecie może jak przyspieszyć gojenie ran? Jest jakaś maść na rany czy raczej wszystko musi się samo zagoić i nie mamy na to żadnego wpływu? Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?
Powrót do góry
jedlińska

PostWysłany: Sro Wrz 11, 2019 11:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie lepiej zaakceptować?
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: