FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Blog o jakiej tematyce będzie zarobkowy?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Wieści z branży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wiktoryna

PostWysłany: Sro Maj 16, 2018 4:57 pm    Temat postu: Blog o jakiej tematyce będzie zarobkowy? Odpowiedz z cytatem

Jaka tematyka bloga może przyciągnąć najwięcej czytelników, a w konsekwencji dać możliwość zarobkowania w ten sposób?
Czytałam co nieco tutaj http://aleksandraniedzielska.pl/na-jakich-blogach-mozna-zarobic/ ale chciałabym dowiedzieć się więcej.
Przede wszystkim - czy warto pisać np. blog lifestylowy?
Mam wrażenie, że tych jest najwięcej i na tych właśnie najłatwiej zarobić.
No i można przyciągnąć naprawdę różnych reklamodawców...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Misiak222123

PostWysłany: Pią Maj 18, 2018 8:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie można wybierać blogów w celu zarabiania na nich, chyba żę są to blogi satelity, których cel jest uwiarygadnianie nowych wschodzących firm. Blogowanie to nie jest proste zajęcie, trzeba lubić to o czym się pisze, być na czasie i śledzić trendy, być w pełni zaangażowanym. Wybierz taką tematykę, która jest tobie najbliższa. Równie ważne jest profesjonalny projekt bloga , aby spełniał wszystkie możliwe standardy i technologicznie dorównywał albo przewyższał te blogi, które są w pierwszej 10tce.
Powrót do góry
Sprawdzana

PostWysłany: Wto Maj 22, 2018 3:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że powinieneś uderzyć w blogi dotykające sfery pupili, są one teraz na modzie i wszelkie porady mogą być, jak to ująłeś, zarobkowe. Ja na przykład bardzo dużo blogów tego typu https://www.maxandmrau.pl/blog-pol.phtml czytuję, mam nawet swoje ulubione i jeśli jest możliwość, aktywnie komentuję. Wiele osób chce mieć zwierzaki.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Wieści z branży Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: