FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Jaki wybrać wózek dla dziecka?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lechoslav

PostWysłany: Czw Kwi 26, 2018 8:29 am    Temat postu: Jaki wybrać wózek dla dziecka? Odpowiedz z cytatem

Stoimy przed dylematem wyboru wózka dla dziecka. Chcieliśmy na początku kupić używany, ale chyba jednak lepiej nowy wyjdzie gdzieś znaleźć i to wielofunkcyjny najlepiej. Znaleźliśmy takie coś http://paradisebaby.pl/catalog/cat/wozki_z_gondola_i_z_fotelikiem i mam pytanie czy taki wózek dobrze się sprawdzi?
Olette31

PostWysłany: Czw Kwi 26, 2018 11:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem za tym by kupić nowy wózek. Używane często posiadają już jakieś wady.
wpoldodrugiej

PostWysłany: Czw Kwi 26, 2018 11:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przede wszystkim bezpieczny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
listek5

PostWysłany: Sob Maj 05, 2018 1:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można dzisiaj kupić bardzo różne wózki dla dziecka. Jet ich sporo dostępnych w sklepach. Widziałam taki https://www.bobowozki.com.pl/wozki-dzieciece/wielofunkcyjne/klasyczne-retro/p/lonex-julia-baronessa-3w1-wozek-gleboko-spacerowy-fotelik-maxi-cosi-citi-torba-6019.php Takie BoboWózki na dużych kołach są teraz bardzo modne, ale też wygodne w prowadzeniu.
Powrót do góry
dobrazmiana

PostWysłany: Pią Maj 11, 2018 1:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wózek przede wszystkim powinien by c praktyczny i solidny a do tego oczywiście ładnie się prezentować. Co powiesz o takim modelu wielofunkcyjnym mutsy i2. Sama poluję na coś takiego solidnego, znajoma chciała oddać mi swój stary wózek ale raczej wolę kupić nowy, bo jeżeli zdecydujemy się na kolejne dziecko, to nowy wytrzyma o wiele dłużej.
Powrót do góry
aga1992

PostWysłany: Czw Maj 17, 2018 12:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór wózka to naprawdę niełatwa sprawa. Też ostatnio stałam przed takim wyborem i kompletnie nie wiedziałam na co zwrócić uwagę ;/ Trochę poszperałam w internecie i znalazłam na http://www.aplauzpromotions.pl/ naprawdę fajne rady odnośnie wyboru spacerówki. I dopiero po tej lekturze udało mi się wybrać idealny wózek Smile
Powrót do góry
bene

PostWysłany: Pią Sie 31, 2018 6:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze są względy praktyczne a dopiero potem wizualne, ja nie miałam wątpliwości przy wyborze x-landera bo jedno i drugie jest w tym wózku super
Powrót do góry
rafaela

PostWysłany: Pon Gru 10, 2018 9:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wózek Optimo marki Easygo , nie tylko świetnie wygląda ale jest też porządnie wykonany, prowadnica i barierka z osłonką z ekoskóry . Pojemny koszyk , uchwyt na butelkę, możliwość montażu siedziska przodem i tyłem do kierunku jazdy i złożenia stelaża razem z siedziskiem to niektóre z wielu zalet.
Powrót do góry
kiziak

PostWysłany: Czw Mar 28, 2019 7:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja powiem że najlepszy jest Riko Naturo. Wyposażony w dodatkową amortyzację gondoli i siedziska z regulacją twardości oraz zewnętrzna regulacja oparcia w gondoli. Do tego świetnie wygląda, wygodnie się go prowadzi i jest łatwy w obsłudze.
Powrót do góry
Kama76

PostWysłany: Czw Kwi 04, 2019 8:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli interesująca Cię wózki dziecięce 3w1, to na pewno warto popytać znajomych gdzie kupowali swoje modele, doświadczenie i wiedza rodziców, którzy maja to już za sobą na pewno pomoże w doborze czegoś solidnego.
Powrót do góry
olina

PostWysłany: Wto Lip 09, 2019 3:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli poszukujecie wózka 3w1 który będzie nie tylko bezpieczny ale również wygodny, stabilny i do tego jeszcze świetnie będzie wyglądał to Riko Qubus Gold jest dla was. Prowadzi się go bardzo przyjemnie, lekko , wózek jest zwinny, posiada przepinane siedzisko oraz koła z poliuretanu.
Powrót do góry
hedar

PostWysłany: Sro Wrz 04, 2019 9:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Olina i kiziak zgadzam się z wami że wózek marki Riko to świetny wybór, sama posiadam wózek te marki ale model Villa. Wózek est solidny, zwrotny do jego produkcji użyto materiały najwyższej jakości. Wyposażony został również solidnie, ja dużego + daję za dodatkowy materacyk na siedzisku oraz duży koszyk.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: