FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Hobby
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ullek29

PostWysłany: Czw Paź 18, 2018 11:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam łowić ryby i grać w piłkę. Są to dwie najciekawsze rzeczy.
_____
https://alkokalibrator.pl/kategoria/alkomaty/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Melvina

PostWysłany: Sro Paź 31, 2018 9:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja za to bardzo lubie gotować i piec ciekawe ciasta. Mam na swoim koncie już bardzo dużo przeróżnych wypieków. Na stronce https://www.sklep.savpol.pl/blog/jak-zrobic-kruszonke.html znajduje często fajne przepisy kulinarne
Powrót do góry
Melvina

PostWysłany: Sro Paź 31, 2018 9:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja za to bardzo lubie gotować i piec ciekawe ciasta. Mam na swoim koncie już bardzo dużo przeróżnych wypieków. Na stronce https://www.sklep.savpol.pl/blog/jak-zrobic-kruszonke.html znajduje często fajne przepisy kulinarne
Powrót do góry
gabrysia21

PostWysłany: Pią Lis 16, 2018 10:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój maż ma hobby związane z motocyklami. Ma nawet jeden ale ciągle trzeba części kupować do niego, więc w sieci kupujemy na motogar.pl i zawsze na czas paczka przychodzi i naprawa szybka i jazda znów. Pasję chyba przelewa już na swojego syna bo też zainteresowany.
Powrót do góry
rybitwa

PostWysłany: Sob Lis 24, 2018 9:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My się ostatnio z mężem interesujemy zakładami bukmacherskimi. Nigdy wcześniej nie obstawialiśmy ale znajomi nas namawiają i mówią, że naprawdę można zarobić. Podobno całkiem dobrą opcją są zakłady bukmacherskie etoto. Faktycznie wygląda to bardzo przejrzyście. A co Wy o tym myślicie?
Powrót do góry
kaska5791

PostWysłany: Sob Lis 24, 2018 11:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo interesuję się Azją - od Chin poprzez Rosję, po Indie. Bardzo podoba mi się kultura tego kontynentu oraz język. Bardzo dużo więc czytam o tych krajach i uczę się języków.
Powrót do góry
Marsjanka

PostWysłany: Wto Lis 27, 2018 1:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie, ale właśnie jestem w trakcie robienia prawa jazdy. Trzymajcie kciuki!
Powrót do góry
sulma

PostWysłany: Wto Lis 27, 2018 3:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jednym z wielu moich hobby jest granie w gry internetowe, ostatnio bardzo spodobały mi się darmowe gry siódemki na pieniądze hotspot. Przyznam, że nigdy nie byłem zwolennikiem takich gierek, ale ostatnio właśnie bardzo mi się to spodobało i przyjemnie mi się spędza przy tym czas
Powrót do góry
gelko

PostWysłany: Wto Lis 27, 2018 7:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam wszelkie aktywności związane z motoryzacją, szczególnie ostatnimi czasy bardzo mi się podoba jazda na motorze. Jest to moje główne hobby, ale w wolnym czasie lubię też pograć w gry, na przykład ostatnio gram w darmowe automaty do gry na pieniądze na pieniądze hotspot i bardzo mi się to podoba, bo mnie to relaksuje i odpręża
Powrót do góry
ichtiolog

PostWysłany: Wto Lis 27, 2018 10:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się boję, uważam, że to zbyt niebezpieczne hobby dla mnie.
_______
czarter jachtów online
Powrót do góry
Telus

PostWysłany: Pon Sty 21, 2019 3:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o hobby to moim zdaniem bardzo ciekawym jest numizmatyka. Mnie przede wszystkim interesują takie http://www.skarbnicakrajowa.pl/zlote-medale złote i srebrne medale i to właśnie na takich numizmatach opieram swoją kolekcję. Ale możliwości jest na prawdę dużo!
Powrót do góry
JowiszKa

PostWysłany: Pon Sty 21, 2019 11:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A moje hobby to czytanie Smile Ostatnio bardzo podchodzi mi kotler, szczególnie ta książka https://www.rebis.com.pl/pl/book-marketing-kevin-lane-keller-philip-kotler,SCHB05147.html . Dzięki niej wreszcie dowiedziałem się wszystkiego o marketingu!
Powrót do góry
mamakaroliny

PostWysłany: Wto Sty 22, 2019 8:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super jest mieć swoje hobby, przekonałam sie o tym kilka lat temu kiedy to zaczełam grac na perkusji. Moje życie wtedy zmieniło sie na lepsze i poznalał duzo fajnych ludzi. Teraz mamy swoją kapele, póki co gramy hobbistycznie, ale jest to dla mnie świetna odskocznia po pracy. Wiadomo, ze sprzet sie zuzywa i musze zakupić naciągi https://drumcenter.pl/pol_m_Naciagi_Remo-725.html Od zawsze kupuje naciągi remo, które są chyba moim zdaniem najlepsze na rynku.
Powrót do góry
Bartosz_We

PostWysłany: Wto Sty 22, 2019 10:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie przepadam za motorami, moim hobby jest rękodzieło, a konkretniej wszystkim doskonale znane DIY. Uwielbiam wykonywać własnoręcznie różnego rodzaju kartki okolicznościowe, które wręczam moim bliskim. Ostatnio zakupiłem nawet profesjonalne wykrojniki do scrapbookingu, za pomocą których mogę wykrajać w papierze różnorodne kształty. Akcesoria te planuję w niedalekiej przyszłości wykorzystać przy tworzeniu zaproszeń na organizowaną przeze mnie konferencję. Smile
Powrót do góry
robot

PostWysłany: Wto Sty 22, 2019 11:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam grać na pianinie - nie jestem w tym zbyt dobry, ale daje mi to wielką satysfakcję. A to wg. mnie bardzo ważne.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 3 z 6

Skocz do: