FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Hobby
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Retoliqa

PostWysłany: Sro Maj 16, 2018 9:33 am    Temat postu: Hobby Odpowiedz z cytatem

Czy jeździcie na motorach?
maycek

PostWysłany: Pon Cze 18, 2018 9:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie, raczej mnie to nie interesuje albo nigdy nie nadarzyła się sytuacja, żebym mógł się zainteresować. Lubię natomiast szyć i w wolnej chwili szukam jakichś trendów wnętrzarskich typu poszewki na poduszki i żeby nie przepłacać kupuję tkaninę i szyję sam. Spora oszczędność i dużo frajdy. Nawet udało mi się ostatnio znaleźć fajny sklep z tkaninami https://ctnbee.com/pl i dołączyłem go już do zakładek, bo pewnie niedługo znów będę uzupełniać braki tkaninowe to przynajmniej przetestuję coś nowego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Federka

PostWysłany: Czw Cze 21, 2018 6:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nieee, motory są dla mnie mało bezpieczne. Zdecydowanie wolę spokojne hobby, na przykład zbieranie monet. Znasz? Teraz mam zamiar kupić 100 Dukatów z wizerunkiem Zygmunta III Wazy, tutaj możesz zobaczyć jak wygląda taka moneta https://www.skarbnicanarodowa.pl/ . Dobrze wygospodarowana w salonie może dodatkowo dodać stylu i klasy każdemu wnętrzu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mamakaroliny

PostWysłany: Czw Cze 21, 2018 4:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie to dość nietypowe hobby jak na dzisiejsze czasy ale uwielbiam grać w gry planszowe, bardzo mnie odpręzają i odstresowują. Bardzo lubię wyszukane gry, w najbliższym czasie mam zamiar zamówic wojna o pierścień gra planszowa https://groteka44.pl/wojna-o-pierscien.html Bedzie super zabawa i rodzinna atmosfera.
Powrót do góry
Telus

PostWysłany: Sro Lip 04, 2018 8:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na przykład interesuję się tym aby dbać o swoje zdrowi. Uważam, że bardzo pomocne są w tym Siłownie plenerowe, które jak wiecie można już spotkać praktycznie na każdym osiedlu. Korzystacie może z nich? Jesli nie to czy planujecie?
Powrót do góry
konder

PostWysłany: Sro Lip 11, 2018 12:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć!
Niezależnie od tego, czym się zajmujemy, powinniśmy mieć solidny program do Backupów. Wydaje mi się, że strata wszystkich danych bolałaby absolutnie każdego, kto poważnie podchodzi do tematu. W sieci jest mnóstwo historii o tym, jak ktoś stracił wszystkie dane i nie mógł niczego z tym zrobić. My korzystamy z programu Acronis True Image i naprawdę sprawdza się rewelacyjnie. Zresztą, sami o tym poczytajcie, powinno to interesować każdego hobbystę czy pracodawcę.
Powrót do góry
Ajlar

PostWysłany: Czw Lip 12, 2018 7:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A myśleliście o tym aby zarabiać na hobby? Mój brat zajmuje się tworzeniem gier karcianych i planszowych. Takie gry można wykonać w Fabryce Kart http://www.fabryka-kart.eu/karty/ . Wystarczy mieć pomysł i zgłosić się do Fabryki a fachowcy wykonają kompletną grę. Na sprzedaży gier można całkiem nieźle zarobić, trzeba mieć tylko pomysł na nie.
Powrót do góry
Kwiatkowsky

PostWysłany: Pią Lip 13, 2018 5:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat motocykl jako hobby to fajna sprawa bo akurat hobby mojej połówki to kupowanie butów. Niestety jest tak kosztowne jak hobby motocyklowe więc znalazłem jej sklep internetowy gdzie może się wyszaleć. Ostatnio ma hopla na kozaki https://www.czasnabuty.pl/pol_m_Obuwie-damskie_Kozaki-damskie-104.html Dobrze że ceny mają niskie bo bym bankruta ogłosił.
Powrót do góry
majkel84

PostWysłany: Pią Lip 13, 2018 8:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim hobby są filmy ! Kocham oglądać i mocno interesuje się kinematografią
Powrót do góry
Antoni21

PostWysłany: Pią Lip 20, 2018 9:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie, jest wiele ciekawych rzeczy, które można robić w czasie wolnym. Ja bym postawić raczej na zajęcia, które mogą sprawić każdemu wiele frajdy i emocji. Dobrym przykładem na pewno jest wizyta w takim miejscu jak Strzelnica FSO. W http://strzelnicafso.pl/pozwolenie-bron-palna/ sami sprawdźcie, jak bardzo dostępne dla każdego jest to rozwiązanie. Najważniejsze to spróbować, a potem nie będziecie chcieli przestać.
Powrót do góry
Firster

PostWysłany: Pią Lip 20, 2018 1:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jeżdżę, ale jeśli tylko będzie mnie stać to będę, podobają mi się choppery bardzo Very Happy
Powrót do góry
pieskiezycie

PostWysłany: Pią Lip 20, 2018 2:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moje hobby to śpiewanie
Powrót do góry
Celli45

PostWysłany: Sob Lip 21, 2018 9:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam wyprawy rowerowe.
mariog

PostWysłany: Sob Lip 21, 2018 7:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kiedyś jeździłem, przestałem odkąd zostałem ojcem.
Mardy

PostWysłany: Pon Lip 23, 2018 11:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Póki co jeszcze nie, ale jak tylko w końcu uzbieram na motor i prawko to zacznę. Uwielbiam choppery, chciałbym sobie pojeździć nimi w grupie po USA Smile
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 1 z 8

Skocz do: