FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Masz swój biznes?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kamyl87

PostWysłany: Sro Lip 10, 2019 9:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy mi na promocji biznesu i nawiązaniu współpracy z innymi firmami. W jaki sposób zacząć taką współpracę? Co sądzicie o firmach z baz firm https://www.bnf.pl/katalog/baza/baza-warsztatow-samochodowych Warto się zgłosić?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Raczek88

PostWysłany: Sro Lip 10, 2019 9:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znalazłam tekst, który może okazać się pomocny dla młodych przedsiębiorców, którzy zastanawiają się nad założeniem własnego biznesu Smile działalność gospodarcza
Powrót do góry
Raczek88

PostWysłany: Sro Lip 10, 2019 9:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znalazłam tekst, który może okazać się pomocny dla młodych przedsiębiorców, którzy zastanawiają się nad założeniem własnego biznesu Smile jednoosobowa działalność gospodarcza
Powrót do góry
Wizo1

PostWysłany: Sro Lip 10, 2019 11:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam was. Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad szkoleniami z zakresu handlu zagranicznego. Czy możecie polecić kogoś w okolicach Warszawy? Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam
xxlmen

PostWysłany: Czw Lip 11, 2019 8:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

owszem, prowadzę sklep z odzieżą dla puszystych mężczyzn
sam mam rozmiary nieczego sobie i zauważyłem, że niestety oferta sklepów stacjonarnych jest uboga o duże rozmiary, więc to zmieniłem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
AnnMa

PostWysłany: Pią Lip 12, 2019 12:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy mieliście kiedyś problem z niewypłacalnością kontrahenta? Zalega mi z płatnością już ponad 4 miesiące, zastanawiam się gdzie się z tym udać? Czyfirma windykacyjna lubelskie to dobry pomysł? Ile kosztuje ich pomoc? Znalazłam taką https://www.mk-finanse.pl/ w moim mieście, ale rozważę również inne opcje.
Powrót do góry
holamiga

PostWysłany: Pią Lip 12, 2019 12:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biznes to nieustanne poszukiwanie finansów. Przede wszystkim, warto zastanowić się nad tym, jak działasz i czy przypadkiem koło ratunkowe w postaci odnawialnej linii finansowania, nie jest dla Ciebie. Dzięki www.finiata.pl możesz zyskać pieniądze kiedy tego najbardziej potrzebujesz. Skorzystaj z pomocy ich konsultantów, aby dowiedzieć się więcej!
Powrót do góry
drim33

PostWysłany: Sob Lip 13, 2019 12:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przy prowadzeniu własnego biznesu jest usprawnienie procesów zachodzących z firmie. Pomogą w tym programy specjalistyczne wykonane specjalnie dla danej branży. Ja jestem lekarzem i używam tego https://aurero.pl/ programu dla lekarzy własnie
kamyl87

PostWysłany: Nie Lip 14, 2019 7:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio bardzo dużo słyszę o szkoleniach z zarządzania kapitałem ludzkim. Mówiąc w skrócie o dziale i specjalistach HR. Temat dla mnie obcy do tej pory, jednak firma się rozwija i potrzebuję pracowników. Postanowiłem zgłębić tajniki wiedzy i trafiłem na https://kursnahr.pl/zarzadzanie-zasobami-ludzkimi-czym-jest-hr/ . Wydaje mi się, ze sam nie podołam i potrzebuję specjalistycznej pomocy.
Powrót do góry
Pat21

PostWysłany: Sro Lip 31, 2019 10:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mas własny sklep intenretowy
Powrót do góry
Antas1

PostWysłany: Pią Sie 02, 2019 6:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja planuję dopiero założyć
Powrót do góry
wojkislo

PostWysłany: Pon Sie 05, 2019 12:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli posiadacie swoją firmę warto przeczytać artykuł opublikowany na https://pinbook.pl/artykuly/biznes-i-praca/sukces-w-biznesie, gdzie dowiecie się jak ją prawidłowo prowadzić.
Powrót do góry
mariuszkobza

PostWysłany: Pon Sie 05, 2019 8:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja prowadzę swój własny biznes. Niestety, od jakiegoś czasu pojawiają się u mnie problemy ze skuteczną weryfikacją danych. W związku z tym planuje skorzystać z usług firmy, która sprawdzi poprawność danych moich klientów (zgodność z bazami adresów Poczty Polskiej, GUS, a także z numerami PESEL i NIP). Znajomy polecił mi tę firmę - http://dataquality.pl/standaryzacja-danych/. W internecie można znaleźć mnóstwo dobrych opinii dotyczących tego przedsiębiorstwa, jednakże chciałabym także poznać Wasze zdanie na ten temat. Myślicie, że warto skorzystać z ich usług?
Powrót do góry
zakrr

PostWysłany: Pią Sie 09, 2019 10:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto pomyśleć o franczyzie, tym bardziej jeśli się dopiero zaczyna. Nie wymaga dużych inwestycji, dodatkowo w Cuk masz wsparcie doświadczonej firmy, szkolenia, gotowe produkty do sprzedaży i narzędzia sprzedażowe.
Powrót do góry
bambek

PostWysłany: Czw Sie 15, 2019 10:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie my jesteśmy już o krok od otworzenia własnego gospodarstwa rolnego i teraz się zastanawiamy czy od producenta http://www.dozamech.pl/ zamówić nowe maszyny czy może istnieje jakaś szansa na wypożyczenie ich na jakiś czas żeby zobaczyć jak będzie szedł biznes i kupić ewentualnie w późniejszym czasie, jak myślicie?
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Następny
Strona 10 z 12

Skocz do: