FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Wybór serwisu od automatycznych skrzyń biegów

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> transport i logistyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rafał44

PostWysłany: Czw Maj 10, 2018 8:47 am    Temat postu: Wybór serwisu od automatycznych skrzyń biegów Odpowiedz z cytatem

Cześć,
Potrzebuję Waszej pomocy w zakresie wyboru odpowiedniego serwisu, który jest w stanie zająć się automatem w moim Audi A3 w Warszawie bądź okolicy, czy macie może jakieś doświadczenie w tym temacie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Markus32

PostWysłany: Czw Maj 17, 2018 7:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ze skrzynią biegów też miałem w swoim czasie problem, niestety ale naprawa automatu jest często drogą opcją. A w szczególności, gdy robiona jest w ASO, z tego co wiem dobrze działa serwis Auto Józefów. Aczkolwiek robiłem u nich skrzynię dość dawno i nie wiem czy jeszcze są na rynku. Musisz sprawdzić, pozdrawiam!
Powrót do góry
ErykMiczuk

PostWysłany: Wto Maj 22, 2018 8:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sam wcześniej sprawdziłem dość sporo warsztatów i serwisów zanim trafiłem na Auto Józefów i teraz mogę ich zdecydowanie polecić bo sam już kilkukrotnie korzystałem z ich pomocy (prowadzę firmę transportową). Nigdy nie odmówili naprawy, do tego mam zawsze z nimi dobry kontakt, a naprawa bądź wymiana zawsze wykonana była na czas. Do tego dają roczną gwarancję pisemną bez limitu kilometrów.
Powrót do góry
KacperM32

PostWysłany: Wto Cze 05, 2018 12:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze, że poruszacie również ten temat bo tak patrząc to rzeczywiście nie ma wiele firm godnych polecenia z zakresu samych automatów. Ja pamiętam jak dwa lata temu musiałem ją zrobić w BMW mojej żony i rzeczywiście problem był ogromny, a szczególnie z ceną. Teraz jeżeli jest serwis zapewniający gwarancję pisemną i do tego w lepszej cenie to nawet bym się nie zastanawiał Smile
Powrót do góry
PiotrW

PostWysłany: Czw Cze 07, 2018 12:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak najbardziej Auto Józefów to sprawdzony serwis od wielu lat. Mają mnóstwo napraw i ogólnych serwisów na koncie, więc warto przynajmniej się skontaktować i porozmawiać o tym po diagnozie.
Powrót do góry
rafalek343a

PostWysłany: Nie Cze 10, 2018 9:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serio ten serwis Auto Józefów jest dobry bo wybieram się do jego w następnym tygodniu.

Rafał44

PostWysłany: Czw Cze 14, 2018 7:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to patrze praktycznie jednogłośnie Auto Józefów. Zaraz sprawdzę wszystkie opinie na ich temat oraz zapoznam się z ofertą i może rzeczywiście warto będzie na nich postawić skoro po waszej wypowiedzi wydaje się, że wszystko jest tak jak powinno.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> transport i logistyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: