FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Jaki smartfon?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kermit12

PostWysłany: Czw Mar 02, 2017 11:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mnie to się najbardziej podobają i chyba tez te sa najlepsze - Samsungi Smile te najnowsze cudeńko Smile
moserua

PostWysłany: Sro Mar 08, 2017 9:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tej chwili najlepszą firmą moim zdaniem jest Huawei
galeon

PostWysłany: Pon Mar 13, 2017 10:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja bym chciał Wam zapytać o to, co zrobić gdy niechcący zalejecie telefon wodą? Pytam, bo mnie niestety zdarzył się taki wypadek i byłam przerażony, że stracę wszystkie dane z telefonu... Znajomy podpowiadał mi, żeby włożyć wtedy telefon do miski z ryżem, bo ten podobno wchłania wilgoć ale wydała mi się to podejrzana metoda. I miałem rację, bo po fakcie wyczytałem na http://www.applesupport.pl/suszarka-ryz-i-kaloryfer-oraz-inne-bajki-i-opowiesci-czyli-jak-ratowac-zalany-telefon/ , że jedynym ratunkiem jest wyjęcie baterii, karty SIM i zaniesienie telefonu do serwisu. Takie domowe metody atunkowe moga tylko zniszczyć elektronikę. Po prostu bądźcie rozsądni i ostrożni. Ale i tak poracja wiedzy przyda się każdemu użytkownikowi smartfonu. Na wszelki wypadek Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wosi0

PostWysłany: Pon Mar 13, 2017 2:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od dłuższego czasu jestem wierny telefonom samsunga i raczej to się nie zmieni chyba że zaczną wypuszczać na rynek słabe telefony.
Powrót do góry
paatryk190

PostWysłany: Sob Cze 24, 2017 11:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto wybrać taki smartfon, na jaki nas stać. Z tańszych sprawdźcie sobie Sony Xperia XA, z trochę droższych Huawei Nova, a z najwyższej półki LG G5 i HP Elite x3. Osobiście polecam jednak Honor 8 - to elegancki, wydajny smartfon w naprawdę rozsądnej cenie, przeczytajcie sobie jego recenzję http://www.mamkomputer.info/recenzja-honor-8/
Powrót do góry
molena

PostWysłany: Nie Lis 19, 2017 10:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koniecznie przejrzyjcie sobie tutaj opisy i recenzje smartfonów. Na tej stronie jest wiele ciekawych informacji, które przydadzą się w wyborze odpowiedniego telefonu. W ten sposób można kupić świetny sprzęt w dobrej cenie.
Powrót do góry
bastek

PostWysłany: Pon Lis 20, 2017 7:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jak sie ta xperia z5 sprawuje? Pytam, bo sam chcialbym sobie taka sprawic.
Powrót do góry
listek5

PostWysłany: Wto Lis 21, 2017 12:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto też pomyśleć o tym, by kupić szkło hartowane na nowy smartfon. Szkoda by było, żeby szybko się zniszczył. Teraz to już standard, do każdego modelu można takie szkło dokupić i naprawdę warto. To duża ochrona ekranu. Fajne widziałam tutaj https://pskomsklep.pl/13-szklo-hartowane-I wtedy telefon jest bezpieczny.
Powrót do góry
Pawelek77

PostWysłany: Wto Sty 30, 2018 10:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co z iphonem? Bierzesz go pod uwagę? Ja w sumie zastanawiam się nad ofertą https://ispot.pl/iphone-iphone-7-plus Słyszałem gdzieś także plotkę, że smartfon to dziś wizytówka jego właściciela i świadczy o jego guście, ale też o statusie społecznym i majątkowym. Wcześniej miałem model iphone 5 i w sumie nie wyobrażam sobie pracy na innych urządzeniach. Szczególnie jeśli chodzi o telefon, który jest niezwykle prosty w obsłudze, szybki i nigdy się nie zawiesza. W dodatku mam go zsynchronizowanego z komputerem i iPadem, więc często, nawet jak nie jestem w pracy, to i tak mogę przesłać do biura potrzebne pliki.
Powrót do góry
EmmaS

PostWysłany: Pią Lut 02, 2018 11:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pawelek77 napisał:
A co z iphonem? Bierzesz go pod uwagę? Ja w sumie zastanawiam się nad ofertą https://ispot.pl/iphone-iphone-7-plus Słyszałem gdzieś także plotkę, że smartfon to dziś wizytówka jego właściciela i świadczy o jego guście, ale też o statusie społecznym i majątkowym. Wcześniej miałem model iphone 5 i w sumie nie wyobrażam sobie pracy na innych urządzeniach. Szczególnie jeśli chodzi o telefon, który jest niezwykle prosty w obsłudze, szybki i nigdy się nie zawiesza. W dodatku mam go zsynchronizowanego z komputerem i iPadem, więc często, nawet jak nie jestem w pracy, to i tak mogę przesłać do biura potrzebne pliki.

I to jest piękne, gdy masz synchronizację pomiędzy sprzetem od Apple. Jakby sie mialo kupic pojedynczy egzemplarz to sredno oplacalne sa iphone -.- Też twierdzę, że Samsungi są lepsze. Z resztą sam jestem ich właścicielem, jednakże synchro pomiedzy sprzetem jakiego Ty, Pawle doświadczasz musi być ultra friendly ;3
Ja Wam szczerze polecam Samsunga Galaxy s8, ale to tez kwestia wymagań jakie się stawia sprzętowi
Powrót do góry
listek5

PostWysłany: Sob Kwi 28, 2018 12:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy też od tego, jakie masz potrzeby jeśli chodzi o użytkowanie telefonu. Jeśli chcesz na nim robić sporo rzeczy, także służbowych to warto pomyśleć o dobrym sprzęcie. Wiem, że Max Com ma smartfony. Patrzyliście na takie smartfony?
Powrót do góry
zielonwlosy4

PostWysłany: Sob Kwi 28, 2018 5:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najlepiej to jakiś tani a dobry!
Powrót do góry
lanitor

PostWysłany: Nie Kwi 29, 2018 9:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem najlepsze są Huawei
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
NervousDrake

PostWysłany: Wto Maj 08, 2018 3:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja przestrzegam teraz przed Huawei, mój znajomy wziął sobie go i po pół roku oddał na złom, dosłownie. Jeśli chcesz mieć naprawdę dobry telefon to najlepszym wyborem jest iphone x - https://www.play.pl/telefony/apple/apple-iphone-x-64gb/ - absolutne ferrari wśród smartfonów, topka światowa.
Powrót do góry
Markus32

PostWysłany: Pon Maj 14, 2018 6:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat jeżeli chodzi o producenta Xiaomi to bardzo pozytywnie mnie zaskoczył jakością swoich smatphonów. Na początku myslałem że to telefon "na chwilę" jednak odkąd używam modelu Mi Note 2 postrzeganie tego producenta całkowicie się zmieniło. Bardzo dobre podzespoły, aparat 23 Mpix, a do tego bateria o pojemności 4070 mAh. Jeżeli ktoś chce go dokładnie sprawdzić to polecam sklep internetowy www.aze.com.pl tym bardziej, że można w ich przypadku liczyć na dużą pomoc obsługi.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

Skocz do: