FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Jaki smartfon?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kermit12

PostWysłany: Czw Mar 02, 2017 11:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mnie to się najbardziej podobają i chyba tez te sa najlepsze - Samsungi Smile te najnowsze cudeńko Smile
moserua

PostWysłany: Sro Mar 08, 2017 9:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tej chwili najlepszą firmą moim zdaniem jest Huawei
galeon

PostWysłany: Pon Mar 13, 2017 10:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja bym chciał Wam zapytać o to, co zrobić gdy niechcący zalejecie telefon wodą? Pytam, bo mnie niestety zdarzył się taki wypadek i byłam przerażony, że stracę wszystkie dane z telefonu... Znajomy podpowiadał mi, żeby włożyć wtedy telefon do miski z ryżem, bo ten podobno wchłania wilgoć ale wydała mi się to podejrzana metoda. I miałem rację, bo po fakcie wyczytałem na http://www.applesupport.pl/suszarka-ryz-i-kaloryfer-oraz-inne-bajki-i-opowiesci-czyli-jak-ratowac-zalany-telefon/ , że jedynym ratunkiem jest wyjęcie baterii, karty SIM i zaniesienie telefonu do serwisu. Takie domowe metody atunkowe moga tylko zniszczyć elektronikę. Po prostu bądźcie rozsądni i ostrożni. Ale i tak poracja wiedzy przyda się każdemu użytkownikowi smartfonu. Na wszelki wypadek Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wosi0

PostWysłany: Pon Mar 13, 2017 2:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od dłuższego czasu jestem wierny telefonom samsunga i raczej to się nie zmieni chyba że zaczną wypuszczać na rynek słabe telefony.
Powrót do góry
paatryk190

PostWysłany: Sob Cze 24, 2017 11:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto wybrać taki smartfon, na jaki nas stać. Z tańszych sprawdźcie sobie Sony Xperia XA, z trochę droższych Huawei Nova, a z najwyższej półki LG G5 i HP Elite x3. Osobiście polecam jednak Honor 8 - to elegancki, wydajny smartfon w naprawdę rozsądnej cenie, przeczytajcie sobie jego recenzję http://www.mamkomputer.info/recenzja-honor-8/
Powrót do góry
molena

PostWysłany: Nie Lis 19, 2017 10:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koniecznie przejrzyjcie sobie tutaj opisy i recenzje smartfonów. Na tej stronie jest wiele ciekawych informacji, które przydadzą się w wyborze odpowiedniego telefonu. W ten sposób można kupić świetny sprzęt w dobrej cenie.
Powrót do góry
bastek

PostWysłany: Pon Lis 20, 2017 7:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jak sie ta xperia z5 sprawuje? Pytam, bo sam chcialbym sobie taka sprawic.
Powrót do góry
listek5

PostWysłany: Wto Lis 21, 2017 12:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto też pomyśleć o tym, by kupić szkło hartowane na nowy smartfon. Szkoda by było, żeby szybko się zniszczył. Teraz to już standard, do każdego modelu można takie szkło dokupić i naprawdę warto. To duża ochrona ekranu. Fajne widziałam tutaj https://pskomsklep.pl/13-szklo-hartowane-I wtedy telefon jest bezpieczny.
Powrót do góry
Pawelek77

PostWysłany: Wto Sty 30, 2018 10:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co z iphonem? Bierzesz go pod uwagę? Ja w sumie zastanawiam się nad ofertą https://ispot.pl/iphone-iphone-7-plus Słyszałem gdzieś także plotkę, że smartfon to dziś wizytówka jego właściciela i świadczy o jego guście, ale też o statusie społecznym i majątkowym. Wcześniej miałem model iphone 5 i w sumie nie wyobrażam sobie pracy na innych urządzeniach. Szczególnie jeśli chodzi o telefon, który jest niezwykle prosty w obsłudze, szybki i nigdy się nie zawiesza. W dodatku mam go zsynchronizowanego z komputerem i iPadem, więc często, nawet jak nie jestem w pracy, to i tak mogę przesłać do biura potrzebne pliki.
Powrót do góry
EmmaS

PostWysłany: Pią Lut 02, 2018 11:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pawelek77 napisał:
A co z iphonem? Bierzesz go pod uwagę? Ja w sumie zastanawiam się nad ofertą https://ispot.pl/iphone-iphone-7-plus Słyszałem gdzieś także plotkę, że smartfon to dziś wizytówka jego właściciela i świadczy o jego guście, ale też o statusie społecznym i majątkowym. Wcześniej miałem model iphone 5 i w sumie nie wyobrażam sobie pracy na innych urządzeniach. Szczególnie jeśli chodzi o telefon, który jest niezwykle prosty w obsłudze, szybki i nigdy się nie zawiesza. W dodatku mam go zsynchronizowanego z komputerem i iPadem, więc często, nawet jak nie jestem w pracy, to i tak mogę przesłać do biura potrzebne pliki.

I to jest piękne, gdy masz synchronizację pomiędzy sprzetem od Apple. Jakby sie mialo kupic pojedynczy egzemplarz to sredno oplacalne sa iphone -.- Też twierdzę, że Samsungi są lepsze. Z resztą sam jestem ich właścicielem, jednakże synchro pomiedzy sprzetem jakiego Ty, Pawle doświadczasz musi być ultra friendly ;3
Ja Wam szczerze polecam Samsunga Galaxy s8, ale to tez kwestia wymagań jakie się stawia sprzętowi
Powrót do góry
listek5

PostWysłany: Sob Kwi 28, 2018 12:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy też od tego, jakie masz potrzeby jeśli chodzi o użytkowanie telefonu. Jeśli chcesz na nim robić sporo rzeczy, także służbowych to warto pomyśleć o dobrym sprzęcie. Wiem, że Max Com ma smartfony. Patrzyliście na takie smartfony?
Powrót do góry
zielonwlosy4

PostWysłany: Sob Kwi 28, 2018 5:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najlepiej to jakiś tani a dobry!
Powrót do góry
lanitor

PostWysłany: Nie Kwi 29, 2018 9:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem najlepsze są Huawei
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
NervousDrake

PostWysłany: Wto Maj 08, 2018 3:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja przestrzegam teraz przed Huawei, mój znajomy wziął sobie go i po pół roku oddał na złom, dosłownie. Jeśli chcesz mieć naprawdę dobry telefon to najlepszym wyborem jest iphone x - https://www.play.pl/telefony/apple/apple-iphone-x-64gb/ - absolutne ferrari wśród smartfonów, topka światowa.
Powrót do góry
Markus32

PostWysłany: Pon Maj 14, 2018 6:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat jeżeli chodzi o producenta Xiaomi to bardzo pozytywnie mnie zaskoczył jakością swoich smatphonów. Na początku myslałem że to telefon "na chwilę" jednak odkąd używam modelu Mi Note 2 postrzeganie tego producenta całkowicie się zmieniło. Bardzo dobre podzespoły, aparat 23 Mpix, a do tego bateria o pojemności 4070 mAh. Jeżeli ktoś chce go dokładnie sprawdzić to polecam sklep internetowy www.aze.com.pl tym bardziej, że można w ich przypadku liczyć na dużą pomoc obsługi.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 3 z 6

Skocz do: