FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Jaki smartfon?
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
beron

PostWysłany: Pią Kwi 22, 2016 12:52 pm    Temat postu: Jaki smartfon? Odpowiedz z cytatem

Czy może mi ktoś doradzić jaki smartfon z tych bardziej nowoczesnych będzie odpowiedni, szczególnie skupmy się na sporej ilości pamięci flash. Słyszałem, że weszła nowość z wypasionymi parametrami xiaomi redmi 3 - też potwierdzacie, że jest tak ciekawy?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sylwia4012

PostWysłany: Sro Maj 04, 2016 1:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej podejdź do salonu T-mobile i zobacz co zaoferują Ci w abonamencie. To chyba najlepsza opcja, tym bardziej, że obecnie w T-mobile nie ma doliczanych tzw. zwyżek do abonamentu prawie żadnych. To się opłaca, a rachunki są zawsze do przewidzenia. Konkurencyjni operatorzy doliczają nawet po kilkanaście zł.
Powrót do góry
bibliotekarka11

PostWysłany: Czw Maj 05, 2016 7:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może po prostu Samsung? Teraz wychodzą coraz to lepsze wersje tego telefonu.
Powrót do góry
ibiza23

PostWysłany: Sro Maj 11, 2016 7:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zastanawiam się czy nie kupić takiego Sony. Moja znajoma chwali sobie ten model.

Powrót do góry
jankos

PostWysłany: Sro Maj 11, 2016 11:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miałam ten telefon, nie polecam
Powrót do góry
Estera

PostWysłany: Sob Maj 14, 2016 6:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam iphona. Teraz mam 6s i jestem zadowolona.
bibliotekarka11

PostWysłany: Wto Maj 24, 2016 12:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jankos napisał:

A czemu? Możesz jakoś rozwinąć swoją wypowiedzieć, ponieważ w takiej formie dla nikogo ta informacja nie będzie przydatna.
Powrót do góry
antoni

PostWysłany: Wto Maj 24, 2016 12:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dodam, do marki Overmax, że te telefony z linii "Aim" jest najbardziej ekskluzywną i w niej znajdziecie telefony droższe i większe, ale wyposażone np. w LTE czy 13MP aparaty.
Sprawdźcie sobie ten link- http://www.overmax.eu/category-product/aim-2/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
brzózka

PostWysłany: Czw Cze 09, 2016 7:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak już wybierzesz model to taniej ci bedzie kupic przez dziobacz.pl to jest portal crowdshoppingowy, zglaszasz co chcesz i czekasz, jak jest wiecej chetnych na to samo to obnizaja cene i kupujesz nawet kilka % taniej niz normalnie w sklepie
Powrót do góry
murarz57

PostWysłany: Sro Cze 15, 2016 5:41 am    Temat postu: telefon Odpowiedz z cytatem

ja wam proponuję do przeczytania blog http://4kom.pl/blog-pol.phtml Tu są bardzo ciekawe informacje na temat Samsung Galaxy S7. Oraz akcesoriów do telefonu. Mnie zainteresowało szkło hartowane do ochrony ekranu telefonu. Warto poczytać i od razu można zrobic zakupy.
Powrót do góry
jankos

PostWysłany: Czw Cze 16, 2016 6:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bibliotekarka11 napisał:
jankos napisał:

A czemu? Możesz jakoś rozwinąć swoją wypowiedzieć, ponieważ w takiej formie dla nikogo ta informacja nie będzie przydatna.

Proszę bardzo, telefon się cały czas wieszał, zacinał, miał bardzo ubogie menu i aplikacje. Mnie kompletnie nie spasował.
Powrót do góry
Ferdek89

PostWysłany: Czw Cze 16, 2016 12:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale kupujesz Go za gotówkę czy jak inaczej ? Wiem że większość Polaków ma ten problem że nie stać nas na to aby kupować coś za gotówkę dlatego kupujemy dany sprzęt na raty. Teraz można to zrobić już przez internet ale najlepiej z takim punktem ratalnym jaki ma https://www.santanderconsumer.pl/zakupy-na-raty/raty-w-sklepie-internetowym,1.html Jeszcze się nie zdarzyło abym miał z nimi jakikolwiek problem. A co Wy o tym sądzicie ? Jak dla mnie super sprawa.
Powrót do góry
pejka

PostWysłany: Sob Sie 27, 2016 4:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie faktycznie nie było stać na to, by kupić za gotówkę. Dlatego huawei telefon wzięłam w abonamencie http://www.t-mobile.pl/telefony-i-urzadzenia/telefony/huawei-p9/HU-H-T260.phtml . To jest bardzo fajne rozwiązanie jak chce się mieć nowy telefon nie wydając od razu kilku tysięcy
Powrót do góry
KamisK

PostWysłany: Czw Wrz 08, 2016 8:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim odpowiednio zabezpieczony. Jeśli o to nie zadbacie, to niedługo możecie bardzo żałować. Najlepiej zakupcie takie zabezpieczenia http://kraktrade.pl/promocje by telefon nie zniszczył się w czasie pierwszego upadku. Jak już inwestujecie w smartfon, to niech będzie to inwestycja naprawdę na lata.
Powrót do góry
21pilots

PostWysłany: Pią Wrz 23, 2016 9:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety nie doradzę, natomiast jak poszukujecie baterii do samsunga galaxy to warto zajrzeć na stronę https://seltrade.pl/oryginalna-bateria-b150ac-do-samsung-galaxy-core-i8260-g350-uos-i826-core-plus-sm-g350-trend-iii-1800mah-blister ja jestem bardzo zadowolony z zakupu.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

Skocz do: