FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Jakie napoje na konferencji?
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> impreza dobrze zorganizowana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wiktoryna

PostWysłany: Pią Kwi 22, 2016 7:20 am    Temat postu: Jakie napoje na konferencji? Odpowiedz z cytatem

Jakie napoje warto przygotować na konferencję?
Chodzi mi o to czy wybrać coś z górnej półki czy wystarczy jakakolwiek kawa i jakakolwiek herbata?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pawelek77

PostWysłany: Pią Kwi 22, 2016 8:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wystarczy kawa i herbata Smile Ja zawsze kupuje kilka rodzajów herbaty, bo przecież nie każdy pije zwykłą czarną herbatę, a ludzie doceniają, to że mają możliwość wypicia herbaty owocowej, zielonej, czerwonej. Na ostatniej konferencji, którą przygotowywałem kupiłem także taką herbatę http://www.big-active.pl/herbata-czarna-earl-grey-z-platkami-rozy i ta herbata skończyła się po bodajże 3h. Jeszcze nigdy nie miałem sytuacji, w której większość ludzi chciała spróbować tej samej herbaty. Proponuje kupić Ci tą herbatę, klasyczną czarną, zieloną, czerwoną i może jeszcze owocowe.
Powrót do góry
hakunamatata

PostWysłany: Sob Kwi 23, 2016 10:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy czy chcesz zrobić dobre wrażenie na uczestnikach itd.
Kawa i herbata to taki standard, ale możesz coś więcej poszaleć odnośnie gatunków kaw czy herbat. Na przykład kawa ziarnista zmielona na chwilę przed zaparzeniem będzie dużo lepiej smakowała.
Ekoitalia ma takie coś: https://ekoitalia.pl/62-kawa-ziarnista
Powrót do góry
inka28

PostWysłany: Pon Kwi 25, 2016 2:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moim daniem lepiej żeby była jakiejś znanej marki,ale nie przesadzajmy znów w druga stronę, chyba że to bardzo ważne spotkanie i chcemy komuś zaimponować, u nas w firmie jest kawa i herbata która jest na przykład przeznaczona tylko dla klientów firmy
Powrót do góry
toyat

PostWysłany: Wto Kwi 26, 2016 9:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powinno być dla każdego coś. Kawa i herbata w standardzie, ale postawiłabym też na wodę gazowaną i niegazowaną i jakieś napoje, może Coca-cola
Powrót do góry
positive

PostWysłany: Wto Kwi 26, 2016 10:56 am    Temat postu: Re: Jakie napoje na konferencji? Odpowiedz z cytatem

Kawa i herbata obowiązkowo . Poza tym jak wspominali poprzednicy woda, jakiś sok lub inny zimny napój Smile
majova

PostWysłany: Sro Maj 04, 2016 7:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kawa i herbata, jakieś dobre soki
koteckyy103

PostWysłany: Sro Maj 04, 2016 8:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

właśnie dobrze napisane wyżej. teraz się ciepło robi to też trzeba brać pod uwagę. Jakaś maszyna do robienia lodu jest zawsze super dodatkiem
Powrót do góry
bibliotekarka11

PostWysłany: Czw Maj 05, 2016 7:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kawa, herbata plus woda. To z pewnością powinno wystarczyć.
Powrót do góry
grzendziak

PostWysłany: Wto Maj 10, 2016 10:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a po konferencji napoje wyskokwe..
Ferdek89

PostWysłany: Pią Maj 13, 2016 12:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to tam wiadomo że kawa i herbata ale można też jakieś zimne soki które można np rozcieńczyć z wodą. Myślę że takie jak http://www.herbapol.com.pl/ będę najlepsze do tego typu okazji jak konferencje Wink Ja nawet w domu często je pije i jak dla mnie są na prawdę smaczne Wink Polecam
Powrót do góry
Kajtek89

PostWysłany: Sob Lip 09, 2016 11:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proponuję pełną gamę... kawa, woda, herbata i coś zimnego. Bo wiadomo, każdy - zresztą, także o różnych porach - chce pić coś innego. Poza tym, dobrze, żeby na terenie firmy, w różnych miejscach, były dystrybutory z nestle waters: https://getfresh.pl/kontakt. Wychodząc na przerwę, dyskutując, fajnie jest stanąć na chwilę przy dystrybutorze i napić się smacznej wody.
Powrót do góry
murarz57

PostWysłany: Nie Lip 10, 2016 8:25 am    Temat postu: kawa Odpowiedz z cytatem

Ja uważam że powinna być kawa. Do tego podana w eleganckich filiżankach np http://www.konesso.pl/pol_m_Porcelana-i-szklo_Filizanki-do-kawy-520.html Kawa podana w takich filiżankach na pewno będzie dobrze smakować. A i dobrze świadczy o firmie przygotowującej konferencję.
Powrót do góry
jedlińska

PostWysłany: Wto Lip 12, 2016 10:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym stawiała na coś prostego, jak woda, jakieś soki czy właśnie kawa, herbata, bo wiadomo, każdy może lubić coś nieco innego.
Powrót do góry
Orlowska

PostWysłany: Nie Cze 18, 2017 12:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim musi być to woda, możesz też postawić jakieś soki lub nektary. Iwoniczanka ma ładnie prezentujące sie szklane butelki. Możesz spokojnie tutaj http://iwoniczanka.pl/zamowienie/ , zamówić napoje na taką konferencje. Ludzie mimo wszystko zwracają uwagę na to czy dajesz im do picia zdrowe napoje i wodę.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> impreza dobrze zorganizowana Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: