FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Promocje i okazje
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> GAFY - WPADKI
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
liptonka

PostWysłany: Pon Kwi 16, 2018 7:21 pm    Temat postu: Promocje i okazje Odpowiedz z cytatem

Szukasz nowych promocji i okazje na udane zakupy?Dobrze trafiłeś bo to serwis internetowy https://promocje-okazje.pl z najgorętszymi okazjami. Znajdź ukryte okazje, rabaty i oferty od różnych sklepów stacjonarnych jak i online. Codziennie nowe produkty w najlepszych cenach od sprawdzonych sprzedawców.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
21pilots

PostWysłany: Sro Kwi 18, 2018 9:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja często korzystam z możliwości, jakie daje gazetkonosz.pl Masz wszystkie gazetki z marketów w jednym miejscu i sobie sprawdzasz co jest aktualnie w ofercie i co się opłaca. Tu akurat jest auchan https://www.gazetkonosz.pl/auchan/ ale masz też lidl, biedronkę i podobne sklepy.
Powrót do góry
bibliotekarka11

PostWysłany: Sro Kwi 18, 2018 12:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A znacie kody rabatowe Domodi? Tam można znaleźć zniżki do sklepów odzieżowych.
Powrót do góry
Anette_23

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2018 1:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam wszystkie gazetki promocyjne, to jest zawsze magiczny wybór, potem nie wiadomo do którego sklepu iść. Very Happy
Powrót do góry
rafff

PostWysłany: Nie Kwi 29, 2018 12:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj jest świetna promocja na obrączki https://www.apart.pl/obraczki
Powrót do góry
sarabo

PostWysłany: Czw Maj 03, 2018 5:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

super te promocje !
Pawelek77

PostWysłany: Czw Maj 10, 2018 11:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużo porad jak szukać promocji znajdziecie na stronie portalu http://www.maszyny-przemysl.pl/ Kupowanie przez internet często wiąże się także z przeróżnymi akcjami promocyjnymi. W sieci o wiele łatwiej o znalezienie promocji, zniżek lub akurat trwającej akcji rabatowej. Dlatego prawdziwi łowcy okazji, szukają ich właśnie w internecie na stronach internetowych. Nawet wyprzedaże sezonowe najpierw rozpoczynają się w internecie, co daje pierwszeństwo zakupu i wyboru osobom, które biegle poruszają się na stronach internetowych. Zakupy internetowe dają także satysfakcję, jeśli uda nam się wyszukać w sieci coś w tańszej cenie, niżeli było to w sklepie stacjonarnym.
Powrót do góry
Niemirka

PostWysłany: Czw Maj 10, 2018 6:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podczas buszowania po sklepach warto pamiętać o tym,że promocja czy dobra okazja to nie tylko tani produkt,ale przede wszystkim produkt dobrej, wysokiej jakości w rozsądnej cenie.Nie warto kupować pewnych produktów tylko dlatego,że były tanie.Świetną okazją może być zakup dobrej, wysokiej jakości kaszek czy mleka dla małych dzieci , dobrej,wiarygodnej firmy,w rozsądnej cenie https://biobaby.pl/search.php?text=sunbaby
Mogą to być kaszki bezglutenowe,bezmleczne, bez dodatku cukru,ale pełne smaku i wartości odżywczych.
Powrót do góry
shankes

PostWysłany: Pon Cze 18, 2018 8:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sieci możemy spotkać teraz masę różnych promocji i rabatów, ale mnie zainteresowała szczególnie ta strona rabatowoblog.pl . Widzę, na niej świetną ofertę preparatu Grow Ultra. Nie wiedziałam jaki prezent kupić mojej siostrze, a tu nagle taka okazja. Ona zmaga się wciąż ze słabymi włosami. Słyszałam, że to cudowny środek. Cieszę się, że na niego tu trafiłam. Z pewnością siostra się ucieszy z takiego upominku.
Powrót do góry
toyat

PostWysłany: Czw Cze 28, 2018 11:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aktualnie bardzo korzystnie wygląda także oferta sklepu https://megadron.pl/dji-phantom-4-pro-plus-z-ekranem/Nowy Phantom wykonany został ze stopów tytanu i magnezu, co czyni go stabilniejszym, a przy tym nadal lekkim, tak jak wersji poprzedniej. Pro+ ponadto dostał innowacyjny system FlighAutonomy, dzięki któremu dron automatycznie może omijać przeszkody na swojej drodze, co usprawnia dodatkowo 4-kierunkowy system ich unikania. Sprawia to, że dron nie będzie miał problemu z ominięciem żadnej przeszkody, jaką napotka na trasie. Phantom 4 Pro+ tworzy złożone ujęcia najlepszej jakości w każdych, nawet najtrudniejszych warunkach.
Powrót do góry
Sprawdzana

PostWysłany: Pią Cze 29, 2018 6:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oszczędzanie jest dobre, ale moim zdaniem nie na wszystkim można przyoszczędzić. W żaden sposób nie mogłabym kupować ciuszków dla córki w złej jakości. Wolałabym zdecydowanie zapłacić więcej za porządne ubrania dla dzieci. Tutaj https://www.esyfloresystore.pl/kategoria/ubrania,0.html doszukałam się porzadnych spodni i sukienek, będę musiała zaraz po wypłacie nadrobić zaległości w szafie córeczki.
Powrót do góry
bibliotekarka11

PostWysłany: Pon Lip 02, 2018 12:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo, trzeba znaleźć złoty środek. Ale na pewno na innych rzeczach można oszczędzić.
Powrót do góry
Telus

PostWysłany: Sro Lip 04, 2018 12:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że żeby oszczędzić na zakupach trzeba po prostu kupować lepsze jakościowo rzeczy. Ja na przykład ostatnio kupiłem bardzo dobre jakościowo Czujniki indukcyjne i mam pewność, że przez długi czas nie będę potrzebował nowych. A to spora oszczędność nie musieć wymieniać czegoś co i rusz. Ktoś z was też tak uważa?
Powrót do góry
Maciek390

PostWysłany: Pią Lip 06, 2018 9:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasem na promocji można trafić coś fajnego w dobrej cenie Smile
Powrót do góry
johann

PostWysłany: Czw Lip 19, 2018 8:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od siebie mogę dorzucić jeszcze stronę https://www.gazetkonosz.pl/biedronka/ tutaj akurat biedronka, ale masz też inne gazetki sklepowe. Moim zdaniem warto zerknąć na to i sobie wybierzesz to, co Ci najbardziej odpowiada.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> GAFY - WPADKI Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: