FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Szambo betonowe-opinie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> transport i logistyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KamisK

PostWysłany: Pią Kwi 06, 2018 1:06 pm    Temat postu: Szambo betonowe-opinie Odpowiedz z cytatem

Macie może u siebie zamontowane szamba betonowe? Jeśli tak, to jak się sprawdza taki zbiornik, czy jest trwały i czy Wy jesteście zadowoleni z tego, że właśnie na ten się zdecydowaliście? Ja waham się jeszcze cały czas między betonowym a plastikowym, jednak widzę, że w sieci jest dużo więcej tego typu firm szamba betonowe , które oferują właśnie zbiorniki betonowe, więc pewnie te są bardziej popularne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Antoska55

PostWysłany: Pią Cze 22, 2018 12:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raczej szambo betonowe będzie dużo lepszym pomysłem niż plastikowe. Te wykonane z betonu są na pewno znacznie trwalsze. Z pomocą bloga https://zamow-szambo.pl/kupno-szamba-betonowego-ile-komor-wybrac/ od razu dopasujecie odpowiednią ilość komór pod swój dom. U mnie wystarczyło jednokomorowe ale ja mam niewielkie co do tego wymagania i potrzeby
Powrót do góry
eryk598k

PostWysłany: Sro Lip 04, 2018 8:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy bym szamba betonowego nie instalował koło domu bo to ryzykowne jest.
Powrót do góry
Ajlar

PostWysłany: Sob Sie 18, 2018 9:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale co jest ryzykownego w instalacji szamba betonowego? Tam gdzie nie ma kanalizacji takie szambo to idealne rozwiązanie. Bardzo dobre szamba oferuje firma Betonex . U nich można zamówić szambo o dowolnej pojemności. Szambo wykonane jest z mocnego betonu dodatkowo wzmocnione powłoką opracowaną przez producenta. Firma oferuje transport a także montaż szamba na miejscu.
Powrót do góry
Tarzan

PostWysłany: Nie Sie 19, 2018 9:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dzisiejszych czasach lepiej przydomową oczyszczalnię ścieków kupić.
Powrót do góry
dianuska

PostWysłany: Pią Sie 31, 2018 1:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szambo mamy ekologiczne z https://wiplast.com/ - tam tez zamawialismy wszystkie rurki i potrzebne rzeczy, bo oferta jest swietna. Maz wyczail ta firme w internecie i przyznaje, ze to byl strzal w 10ke
Powrót do góry
szymoneska

PostWysłany: Pią Lip 12, 2019 10:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapewne jak wiele osób zastanawiacie się, co się bardziej opłaca... Czy lepsza przydomowa oczyszczalnia ścieków, czy może szambo betonowe? Moim zdaniem ta pierwsza opcja. Wasze rozterki rozwiać może ten artykuł: http://hotmoney.pl/oczyszczalnia-przydomowa-a-szambo-co-bardziej-sie-oplaca/ . Zerknijcie w wolnej chwili, by sprawdzić, jakie są różnice.
Powrót do góry
lolek112

PostWysłany: Wto Lip 23, 2019 10:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest przydomowa oczyszczalnia ścieków, mi montowała firma http://primeko.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
izabela84

PostWysłany: Nie Sie 04, 2019 8:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie się sprawdza oczyszczalnia BIOFICENT z tego co czytałam w necie ludzie bardzo sobie chwalą, może warto się nad nią bardziej zastanowić niż betonowe szambo.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> transport i logistyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: