FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
praca zagranicą
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mia

PostWysłany: Nie Wrz 29, 2019 8:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz pracy za granicą zajrzyj na https://www.hotistin.com/ i zapoznaj się z ofertą pracy tej agencji pracy. Znajdziesz w niej pracę w hotelarstwie w Szwecji i Norwegii. Warunki są bardzo dobre, oferują wysokie zarobki, nocleg na miejscu, transport oraz ubezpieczenie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marcinkowski_mateusz

PostWysłany: Pon Wrz 30, 2019 9:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy pracy zagranicą należy dobrze znać język, zapisz się na kurs angielski dla dorosłych łódź
Powrót do góry
Andrzej77

PostWysłany: Sro Paź 09, 2019 3:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętaj, że będziesz musiał rozliczyć się z podatku za pracę za granicą. Nie jest to prosta sprawa dlatego też lepiej skorzystać z usług firmy, która się na tym zna. Zerknij na https://www.euro-punkt.pl/zwrot-podatku-z-niemiec,2,2,3662 - mają oferty tego typu.
Powrót do góry
mertz.amber

PostWysłany: Czw Paź 10, 2019 10:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za informacje!
Powrót do góry
jankos

PostWysłany: Pią Paź 11, 2019 11:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja już kiedyś byłam jedną nogą za granicą ale można powiedzieć że spanikowałam i zostałam. W sumie, to nie żałuję tej decyzji.
Powrót do góry
hudson.timmy

PostWysłany: Pią Paź 11, 2019 12:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że teraz można na spokojnie zarobić duże pieniążki w naszym kraju.
Powrót do góry
jankos

PostWysłany: Pon Paź 14, 2019 1:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja już kiedyś byłam jedną noga za granicą ale spanikowałam bo bałam się być sama w obcym kraju, z dala od rodziny.
Powrót do góry
robercik

PostWysłany: Sro Paź 16, 2019 11:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele osób wybiera takie rozwiązanie i decyduje się na pracę poza granicami kraju. Głównym powodem co tajemnicą nie jest są zdecydowanie wyższe zarobki. Teraz popularna w Niemczech jest praca opiekuna osób starszych i wiele osób jedzie do pracy w takim charakterze. Tutaj http://bravecare.pl znajdziesz informacje oraz oferty pracy. Zajrzyj sobie w wolnej chwili i zapoznaj się z informacjami.
Powrót do góry
Orlowska

PostWysłany: Wto Paź 22, 2019 9:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli są tu fachowcy i szukają pracy dla siebie w swoim fachu to polecam zajrzeć na stronę FACHPRACA. To największy taki portal ogłoszeniowy z ofertami pracy dla fachowców - w kraju i za granicą. Zdecydowanie warto się u nich rozejrzeć.
Powrót do góry
KonradSkal

PostWysłany: Wto Paź 29, 2019 9:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Praca za granicą jest nadal bardzo popularna wśrod polaków. Nie jest to nic dziwnego. Większe pieniądze potrafią przyciągnąć.Niestety problem pojawia się kiedy przychodzi nam rozliczać podatki. Jesli też nie wiesz jak sie porozliczać i uregulowac podatki wejdź tu:https://www.podatkimeritum.pl/ Wszyscy podejmujący się pracy zagranicznej musza znać chociaż podstawy.
Powrót do góry
develon

PostWysłany: Wto Lis 12, 2019 3:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie warto poszukać przed wyjazdem konkretnej propozycji pracy żeby mieć pewność na co się decydujemy. Jeżeli miałbym polecić Wam agencję pracy to z pewnością byłaby to Mein Personal. Tutaj: https://meinpersonal.pl/elektryk-niemcy/ znajdziecie przykładowo oferty pracy dla elektryków. Ja skorzystałem właśnie z ich usług i z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że to był strzał w dziesiątką Wink
Powrót do góry
jankos

PostWysłany: Sro Lis 13, 2019 12:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jakoś nie umiałabym wyjechać z Polski. Może to głupie ale chce tu zostać.
Powrót do góry
tillman.lon

PostWysłany: Sro Lis 13, 2019 11:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaką pracę polecacie ?
Powrót do góry
tuitamm

PostWysłany: Sob Lis 16, 2019 7:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Duzo osob teraz wraca i podejmuje prace w kraju. Gdybys takze szukal ciekawych ofert w Polsce to zapraszam na stronę www.rekrutacja-do-policji.pl która zawiera cenne , praktyczne informacje. Jeśli je dokładnie przestudiujesz to zwiększysz szanse na uzyskanie lepszego wyniku w teście psychologicznym pzp . Teraz dostęp do platformy jest za darmo, także warto się pospieszyć.
Powrót do góry
kiziak

PostWysłany: Sro Lis 20, 2019 12:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też pracuj,ę za granicą już od kilku lat i nie mogę narzekać szczególnie, jeśli chodzi o kwestie zarobkowe Smile Jestem opiekunką osób starszych i wyjeżdżam za pośrednictwem agencji Dolce Vita http://edolcevita.pl/. Dobre stawki, premie za pracę w okresie świątecznym. Jest umowa, terminowe wypłacanie pensji, dbanie o wysoki poziom bezpieczeństwa pracy.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

Skocz do: