FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Części samochodowe ze szrotu
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jagoda29

PostWysłany: Czw Lis 07, 2019 10:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie przy szukaniu tego rodzaju propozycji świetną pomocą będą takie ogłoszenia internetowe , jak te dostępne na Pokato.pl. Mamy tam sporo kategorii anonsów do wyboru, a co więcej możemy także samodzielnie dodać ogłoszenia, oczywiście za darmo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Madameadame2

PostWysłany: Sob Lis 09, 2019 4:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można i tak coś dobrego znaleźćVery Happy Jeżeli macie starsze samochody to nie opłaca się kupować przecież oryginalnych części. Ja tak znalazłam w sumie na stronie http://www.amos.auto.pl bardzo przydatną rzecz - bagażnik samochodowy
Powrót do góry
oberbrunner.rachel

PostWysłany: Sob Lis 09, 2019 7:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o części używane to ja jedynie biorę np. drzwi, maskę, zderzak albo np wyposażenie kokpitu jeśli czegoś mi brakuje.
Powrót do góry
karma22

PostWysłany: Pon Mar 02, 2020 3:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zalezy od tego jakie czesci chcesz kupować, np co do blacharki jesli mozesz cos naprawic tanszym kosztem zamiast kupowac caly element to lepiej to np okleic folia ja tak np zrobilem ze zderzakiem zamiast kupowac caly lub wydawac kase na malowanie kupiłem folie i okleilem zaoszczedzajac 200zł a folie kupowalem tutaj https://www.naszeokleiny.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: