FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Części samochodowe ze szrotu
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Szoka5

PostWysłany: Sro Kwi 13, 2016 12:25 pm    Temat postu: Części samochodowe ze szrotu Odpowiedz z cytatem

Czy według was części używane ze szrotu są opłacalne w kupowaniu? Czy jeszcze mają jakąś moc i rzeczywiście mogą się nadawać do montażu? Wiem, że firma Auto Szrot w Płocku ma sporo części na stanie, np. do Golfów i Passatów czyli w Polsce najpopularniejszych aut ale nie wiem czy warto tam jechać...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ibiza23

PostWysłany: Sro Kwi 13, 2016 3:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może lepiej kupić z ogłoszeń?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ledrucka

PostWysłany: Pon Lip 04, 2016 4:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wolę kupować części ze sprawdzonego sklepu motoryzacyjnego takiego jak Wajbex. Samochód to nie zabawka.
Powrót do góry
wakim

PostWysłany: Pon Lip 04, 2016 8:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja uważam, że tak, są opłacalne. Zależy jednak jaką część chcesz kupić. Chociaż w tym momencie jest coraz więcej hurtowni, które mają naprawdę tanie części Wink
Powrót do góry
mailek

PostWysłany: Wto Lip 05, 2016 6:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba tylko uważać, żeby się tam nasze części nie znalazły. Szroty mają złą sławę.
Powrót do góry
nipek

PostWysłany: Sro Lip 27, 2016 2:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wyobrażam sobie kupowania części ze szrotu. Czemu tak ryzykujecie? Często oryginalne części można kupić w dobrych cenach. Zobaczcie na przykładzie bmw: http://oryginalneczesci.pl/orders/inquiry/add?car_type=1&car_brand=67
Powrót do góry
mirelka

PostWysłany: Pią Paź 14, 2016 8:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po co jeździć na szrot, skoro w tym sklepie motochemia.pl można zakupić dobrej jakości części w dobrej cenie. W ten sposób można na pewno zyskać jakość i w razie awarii można je reklamować. Uważam, że jest to znacznie lepsze rozwiązanie.
Powrót do góry
rybitwa

PostWysłany: Sob Paź 15, 2016 4:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zdecydowanie wolę kupować w sieci. Jest wiele firm, które zajmują się sprzedażą najróżniejszych części. Na przykład firma Bozarto http://krajowy.biz/firma,bozartopl ma w ofercie części do układów hamulcowych dla najróżniejszych marek aut.
Powrót do góry
Ferdek89

PostWysłany: Sob Gru 23, 2017 6:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak opłacalne jeżeli uda Ci się oczywiście znaleźć cześć, którą szukasz i to w dobrym stanie. Oczywiście są jednak części, które ja osobiście nie kupiłbym na szrocie w używanym samochodzie. Mówię tu na przykład o hakach holowniczych. Jeżeli szukamy takiej specyficznej części to lepiej zdecydować się na nową oryginalną część na przykład ze sklepu https://adamot.pl/haki-holownicze-3 Hak holowniczy doskonale sprawdzi się w trakcie remontu, podczas podróży, a także wtedy, gdy musimy holować czyjeś auto do warsztatu. Aby hak spełniał pokładane w nim zadania, powinien być jednak odpowiednio dobrany do konkretnego modelu samochodu.
Powrót do góry
Jagoda29

PostWysłany: Pon Mar 19, 2018 8:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem przekonana, że szczególnie w przypadku nieco starszych modeli aut, faktycznie można rozejrzeć się za częściami na szrotach. Bądź co bądź chociażby o karoserię naszych pojazdów warto dbać na co dzień, sięgając po takie preparaty, jak te z o oferty https://sklep.car-spa.pl/woski-naturalne-i-syntetyczne i bez wątpienia pomogą nam one w utrzymaniu dobrego stanu lakieru.
Powrót do góry
monikabert90

PostWysłany: Sob Wrz 08, 2018 10:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze jak potrzebuję jakichkolwiek części do mojego samochodu, to szukam ich w internecie, bo jest to dużo wygodniejsze, zajmuje mniej czasu, a najczęściej takie części są też dużo tańsze Smile Ostatnio na przykład wymieniałam automatyczną skrzynię biegów w moim samochodzie, ponieważ stara była już w naprawdę w złym stanie technicznym. Skorzystałam z oferty na http://www.skrzynie.eu/automatyczne-skrzynie-biegow.html i muszę przyznać, że było warto, nie tylko ze względu na atrakcyjną cenę, jaką mi zaoferowali, ale również ze względu na to, że mogłam liczyć na profesjonalne doradztwo z ich strony Smile
Powrót do góry
logik

PostWysłany: Sob Wrz 08, 2018 2:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli są to części typu zderzak czy lusterko to pewnie
Powrót do góry
Rafał44

PostWysłany: Sro Lip 24, 2019 8:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zawsze warto szukać tego typu części i ze swojej strony m.in w przypadku wycieraczek zdecydowanie mogę polecić Ci abyś zwrócił uwagę na ofertę producenta Visee, który posiada szeroki wybór piór płaskich zarówno do auto osobowych, jak i ciężarowych. Dokładne informacje na ich temat znajdziesz na stronie http://visee.pl/ gdzie też dobierzesz je do modelu Twojego auta. Pozdrawiam i daj znać na co ostatecznie się zdecydowaliście!
Powrót do góry
Beneq

PostWysłany: Sro Lip 24, 2019 1:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie no, kupowac czesci ze szrotu do auta, ktorym sie jezdzi?! I ktorym sie wozi swoja rodzine, dzieci?! No makabra pomysl:/ a potem sa wypadki...
Nigdy! Przeciez sa sklepy, np https://france-car.com.pl/ gdzie mozna kupic czesci nowe - ale zamienniki wysokiej jakosci! Ile sie zaoszczedzi na takich czesciach? Kilkadziesiat zlotych? Moze troche wiecej - a czy to jest warte zdrowia/zycia swojego i swoich bliskich?! Nie sadze.
Powrót do góry
TomekR

PostWysłany: Czw Wrz 26, 2019 2:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jednak wole stawiać na nowe części i serwisując samochód w aso HondaPlaza Warszawa mam to wszystko zapewnione zarówno w zakresie części, ale też rzetelnie i dokładnie wykonane naprawy dzięki czemu samochód jest w świetnym stanie technicznym i jeszcze ani razu mnie nie zawiódł na wakacyjnych wyjazdach.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: