FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Oczyszczanie organizmu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> czego unikać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Orlowska

PostWysłany: Czw Lut 22, 2018 12:33 pm    Temat postu: Oczyszczanie organizmu Odpowiedz z cytatem

Fajnie, że ktoś mówi o takich rzeczach. Przecież sama suplementacja nie przyniesie maksymalnych efektów w chwili, gdy organizm jest zanieczyszczony. Właśnie dlatego najlepiej najpierw zadbać o oczyszczenie organizmu w myśl http://arturtopolski.pl/category/oczyszczanie/ a potem rozpocząć suplementację. To po prostu się opłaca.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
martyneczka

PostWysłany: Pon Lut 26, 2018 10:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy w takich kwestiach nie pomoże nam zielona herbata?
Powrót do góry
loka

PostWysłany: Nie Mar 11, 2018 2:53 pm    Temat postu: oczyszczanie Odpowiedz z cytatem

no dokładnie. ja jestem fanką wszelkich zielnych, białych i czerwonych herbat a przy tym soków warzywnych i nie ma już czego oczyszczać;P
alinec2

PostWysłany: Nie Mar 11, 2018 3:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie najlepiej organizm oczyszcza duża ilość zwykłej wody.
Powrót do góry
theendworld

PostWysłany: Pon Mar 12, 2018 2:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokladnie, woda jest idealna i codziennie trzeba pic te 2L przynajmniej (pisze o czystej wodzie).
monikabert90

PostWysłany: Sob Mar 17, 2018 10:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

theendworld napisał:
Dokladnie, woda jest idealna i codziennie trzeba pic te 2L przynajmniej (pisze o czystej wodzie).

Ja piję nawet więcej niż 2 litry dziennie. Niestety woda w butelkach jest coraz droższa, dlatego też zdecydowałam się na zakup dzbanka filtrującego. Przeglądam sobie właśnie ofertę na https://strefafiltrow.pl/. Czy moglibyście mi jakiś dzbanek polecić? Czym kierować się przy wyborze tego typu dzbanka? Używacie wogóle czegoś takiego? I jak się sprawdza? Z góry dzięki za pomoc Wink
Powrót do góry
silver

PostWysłany: Pon Mar 19, 2018 12:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

theendworld napisał:

Dokładnie tak, ja piję co najmniej 2l warszawskiej dobrej i czystej kranówki i nie mam żadnych problemów ze zdrowiem, a ta wodą się bardzo poprawiła po modernizacji wodociągów i teraz o wiele lepiej smakuje
Powrót do góry
bohumilajag

PostWysłany: Czw Lis 22, 2018 11:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stosowaliście jakąś dietę?
Powrót do góry
Tysiak

PostWysłany: Pon Sty 07, 2019 3:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Samodzielne oczyszczanie organizmu jest trudne. Jeśli chcecie dobrze i skutecznie oczyścić organizm z metali ciężkich i toksyn to najlepiej udać na specjalistyczne oczyszczanie polegające na podawaniu dożylnym substancji chelatującej jony wapnia a także witaminy C. Więcej informacji na temat zabiegów oczyszczania znajdziecie na stornie Alter Klinik gdzie można takie zabiegi wykonać. Wszystko odbywa się pod okiem specjalistów więc zabiegi są w 100% bezpieczne.
Powrót do góry
rybitwa

PostWysłany: Wto Sty 08, 2019 8:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto pić dużo wody, wtedy organizm sam oczyści się z toksyn. Jednak najlepiej wybierać wodę, która jest odpowiednio zmineralizowana - jak Piwniczanka, która zawiera odpowiednią proporcję wapnia i magnezu. O wszystkich jej właściwościach poczytacie na stronie https://piwniczanka.pl/o-wodzie.
Powrót do góry
bukos

PostWysłany: Pon Sty 14, 2019 4:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam doświadczenia w tej dziedzinie. Nie będę w stanie pomóc w tym zakresie.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> czego unikać Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: