FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Restauracje w Warszawie
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> catering
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Morowy

PostWysłany: Czw Lut 15, 2018 1:12 pm    Temat postu: Restauracje w Warszawie Odpowiedz z cytatem

Hej! Co powiecie o tym rankingu na najlepsze restauracje w warszawie?
matrix

PostWysłany: Sro Lut 21, 2018 2:13 am    Temat postu: Pańska Odpowiedz z cytatem

Ja na szczycie rankingu postawiłbym restaurację Pańska 85. Zarówno jedzenie jak i wystrój zachwycają!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bronisławlo412

PostWysłany: Czw Mar 08, 2018 12:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W agencji http://www.chris-chris.co.uk/ działającej w Londynie możesz liczyć na towarzystwo seksownych i bardzo atrakcyjnych kobiet. One wiedza, jak sprawić mężczyźnie mega przyjemność. Obejrzyj galerię i umów się z wybraną dziewczyną na pełne pasji spotkanie.
Powrót do góry
listek5

PostWysłany: Czw Mar 08, 2018 10:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A zamawiacie czasami coś do domu? Teraz sporo znanych restauracji ma możliwość zamówienia obiadu czy kolacji do siebie tutaj http://glodny.pl/ Taka opcja też czasami się przydaje. Zamawiacie sobie czasem coś do domu?
Powrót do góry
agatka12

PostWysłany: Pią Mar 09, 2018 1:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam mi najbardziej smakuje hard rock burgerwania. Fajny klimat i bardzo dobre jedzenie. Ceny mogły by być troszkę niższe.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
grammo

PostWysłany: Sob Mar 10, 2018 4:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

podobno pyszne tam jedzonko !
ziutka

PostWysłany: Pią Kwi 06, 2018 6:52 am    Temat postu: Warszawa Odpowiedz z cytatem

W Warszawie jest też fajna, chociaż mało znana (jeszcze!) restauracja Bistro Wiejska. Bardzo urokliwe miejsce Smile Do tego serwują tam smaczne dania, a to najważniejsze w takim miejscu Smile
Powrót do góry
magdasieradzyk

PostWysłany: Sob Kwi 21, 2018 11:23 am    Temat postu: kuchnia Odpowiedz z cytatem

Jesli o Warszawe chodzi to wg mnie zdecydowanie Oliwa i Papryka wygrywa. To miejsce z włoską kuchnią i pasty mają naprawde rewelacyjna Smile Zawsze pojawia sie w jakichs rankingach
Powrót do góry
basiaborys90

PostWysłany: Wto Kwi 24, 2018 4:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam Bar Rozdroże, na pl. na Rozdrożu. Świetny schabowy smażony na smalcu Wink no i słusznej wielkości Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
netefix

PostWysłany: Pią Kwi 27, 2018 6:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście wolę zamówić jedzenie do domu. Dzisiaj istnieją erwisy takie jak https://glodny.pl/, dzięki którym można w domu zjeść normalne jedzenie bez konieczności gotowania. Dla mnie osobiście to super sprawwa Smile
Powrót do góry
wiralka

PostWysłany: Sro Maj 09, 2018 9:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hm a w Warszawie odwiedziliście kiedyś http://hotelriviera.pl/gastronomia/restauracja/ ? To przepiękna restauracja pod Warszawą wraz z klimatycznym Hotelem. Te miejsce jest idealne dla osób, które potrzebują trochę ciszy i spokoju. Oczywiście zdecydowanie warto zostać tam na cały weekend. Zapach lasu, błoga cisza i nic więcej do szczęscia nie potrzeba.
Powrót do góry
Jenks

PostWysłany: Czw Maj 10, 2018 8:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Warszawie jest na pewno sporo niezłych restauracji, ale ja mogę szczególnie polecić tutaj restaurację Szkutnia. Jak ktoś przepada za kuchnią włoską to tym bardziej polecam się tam wybrać, bo dania robią wrażenie i przede wszystkim świetnie smakują. Porcje również są całkiem spore, więc można się bez problemu najeść Smile
Powrót do góry
Doboszak

PostWysłany: Pią Maj 11, 2018 2:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo lubię restaurację włoską Amodo Mio.
Powrót do góry
shankes

PostWysłany: Pią Maj 25, 2018 10:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli nie wiecie gdzie dobrze zjeść w Warszawie, to z pewnością Restauracja Akademia będzie najlepszym do tego miejscem. Jeszcze sama tam nie byłam, ale wielu moich znajomych właśnie tam się stołuje i urządza przyjęcia. Mam zamiar wybrać się do niej na dobry obiad z najlepszej jakości produktów, jakie serwują. Szczególnie ciekawa jestem codziennych specjalności szefa kuchni Smile
Powrót do góry
uczestniczka19

PostWysłany: Sob Lip 07, 2018 3:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli sa tutaj restauratorzy to powinien zainteresować ich bardzo dobry producent opakowań gastronomicznych http://www.htmopakowania.pl/oferta/opakowania/pudelka-sztancowane.html takie opakowania sprawdzają sie idealnie w czasie gdy musisz zapakować żywność klientom na wynos lub przy cateringu. Warto sie zastanowić nad ofertą która jest bardzo okazyjna.

Ostatnio zmieniony przez uczestniczka19 dnia Pią Lip 13, 2018 2:57 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> catering Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: