FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Catering dietetyczny Kraków

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> catering
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ziutka

PostWysłany: Sro Lut 14, 2018 7:10 am    Temat postu: Catering dietetyczny Kraków Odpowiedz z cytatem

Słuchajcie, długo rozglądałam się za dobrym cateringiem dietetycznym w Krakowie będąc w ciągłym biegu no i w końcu mam- optimal fit, świetne mają to jedzenie więc w ogóle nie ma się poczucia, że jest się na diecie, drugie śniadanie na słodko do kawki pasuje idealnie, a przez cały dzień chęć podjadania nie pojawiła się u mnie ani razu Smile Widzę pierwsze, stopniowe efekty i mam nadzieję, że do lata osiągnę wymarzoną wagę
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zakochany.kundel

PostWysłany: Sro Cze 27, 2018 10:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja korzystałam, ale kurczę na dłuższą metę trochę za drogo wychodzi :/
Henry

PostWysłany: Czw Cze 28, 2018 6:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o cenę, to wydaje mi się, że może to być też kwestia firmy. Ja zamawiałem catering dietetyczny Kraków za pośrednictwem Wygodnej Diety i koszta wcale nie były takie duże (przynajmniej jak na moje warunki finansowe). W Krakowie nie płacisz za dowóz posiłków, możesz liczyć na różne rabaty gdy zamawiasz jedzenie dla 2, czy 3 osób, a do tego organizowane są różne promocje. Na uwagę zasługuje też wysoka jakość posiłków. Jeśli zsumujesz to wszystko, to catering okazuje się być naprawdę opłacalnym pod wieloma względami. Wink
NervousDrake

PostWysłany: Pon Lip 09, 2018 5:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem catering dietetyczny nie jest wcale dobrą opcją. Osobiście wolę mieć kontrolę nad tym co jem, dlatego jeśli już to zamawiam jedzenie z dostawą kraków - https://pizzaportal.pl/krakow/
Powrót do góry
jarek33

PostWysłany: Czw Wrz 13, 2018 8:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem w Krakowie bardzo łatwo znaleźć bardzo dobry catering dietetyczny.Tylko wiadomo że to dużo kosztuję.
johnnorton

PostWysłany: Pon Paź 22, 2018 2:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Catering dietetyczny można zamówić wszędzie. Obecnie wiele osób korzysta ze zdrowego jedzenia i dietetycznych potraw.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
elabarbara

PostWysłany: Pon Paź 29, 2018 2:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli mowa o skutecznym odchudzaniu, to na diecie wypadałoby być nieco dłużej niż kilka dni. Wiele osób pierwsze efekty odchudzania widzi dopiero po paru tygodniach. Jeśli liczycie na naprawdę wysoką skuteczność, to polecam przede wszystkim dietę pudełkową. Moja znajoma bierze catering dietetyczny w boreliozie bo od 3 lat na nią choruje. Dzięki otrzymywanym każdego dnia posiłkom dużo łatwiej jest kontrolować wagę.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> catering Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: