FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Mieszkania od dewelopera, co trzeba wiedzieć ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Majkel90

PostWysłany: Pon Cze 11, 2018 12:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim trzeba sprawdzić dewelopera pod kątem tego, czy się nie wysypie gdzieś w trakcie budowy, żebyś nie został z niczym. :d No i też dokładnie poczytać umowy i dowiedzieć się o warunki wcześniej. Ja akurat jestem z Mysłowic i przyznam szczerze, że nie miałem problemów z deweloperem, a kupiliśmy mieszkanie dwupoziomowe więc spora inwestycja. Ale akurat http://www.domyslaskie.pl/ mogę polecić, jeśli ktoś chce blisko Katowic mieszkać. Wink)
okon

PostWysłany: Nie Cze 24, 2018 4:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim należy postawić na jakość. To jest bardzo ważny element. Tutaj http://oliwski-park.pl znajdziecie ciekawe apartamenty w Gdańsku Oliwa, na które warto zwrócić uwagę. Mają atrakcyjną cenę i dobrą lokalizację. Można tam zamieszkać, albo przeznaczyć nieruchomość na wynajem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Telus

PostWysłany: Pon Cze 25, 2018 10:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki wam za wszystkie porady. Teraz już wiem czym się kierować decydując sie na zakup mojego wymarzonego mieszkania blisko morza od tego dewelopera http://www.krj.pl/ . Mam nadzieję, że wszystko uda się jak najszybciej załatwić i będę mógł sie niedługo wprowadzać w swoje nowe cztery ściany!
Powrót do góry
borowiec

PostWysłany: Pią Cze 29, 2018 5:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też zaczynam być powoli na etapie wyboru developera, jestem przekonany żeby kupić na rynku pierwotnym. Jestem z Wrocławia, znacie może tego developera http://supernova.wroclaw.pl ? Jest ktoś kto z nim współpracował bądź oglądał inwestycje? Wizualizacje mają piękne, opinie też bardzo dobre.
Powrót do góry
krimas

PostWysłany: Pon Lip 09, 2018 5:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na co trzeba zwrócić uwagę kupując mieszkanie od developera? Co powinno znaleźć się w umowie zawieranej z developerem?
Alexa555

PostWysłany: Wto Lip 24, 2018 8:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak jesteś przekonany o kupnie domku i myślisz nad rzetelnym deweloperem, który zagwarantuje Ci efektywnie urzeczywistnione zamówienie to znakomitym rozwiązaniem będzie postawienie na firmę koninko. Kompetentne podejście do klienta oraz wyśmienita jakość zamówienia sprawi, iż będziesz na pewno usatysfakcjonowany. Ja ich ofertę wybrałam i nie żałuję.
Powrót do góry
tatanka

PostWysłany: Sro Lip 25, 2018 10:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto dokładnie przejrzeć prospekt informacyjny jaki udostępnia deweloper. W prospekcie zawarte są informacje o planowanych inwestycjach w pobliżu miejsca gdzie kupuje się mieszkanie. Zakup mieszkania to inwestycja na długie lata, dlatego stan dróg dojazdowych i planowanych inwestycji jest bardzo istotną kwestią. W dobrej lokalizacji znajduje się Osiedle Beauforta mieszkania pogórze w dynamicznie rozwijającej się gminie Kosakowo graniczącej z Gdynią. To miejsce w pobliżu wielkiego miasta, a jednocześnie blisko stamtąd do morza i plaży.
Powrót do góry
tomasz2231

PostWysłany: Czw Sie 02, 2018 11:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkiego trzeba się dowiedzieć samemu według mnie.
Ekspercik

PostWysłany: Czw Sie 02, 2018 1:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki, wcześniej nie wiedziałem, że istnieje taki serwis Smile
Powrót do góry
Ekspercik

PostWysłany: Czw Sie 02, 2018 1:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki, wcześniej nie wiedziałem, że istnieje taki serwis Smile
Powrót do góry
ryszard3412w

PostWysłany: Sro Sie 08, 2018 2:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak się ma takie mieszkanie to wszystko trzeba wiedzieć.
Maciek390

PostWysłany: Sro Sie 08, 2018 3:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, trzeba wszystko wcześniej bardzo dokładnie sprawdzić. Wydajesz na takie mieszkanie bardzo duże mieszkanie więc dobrze jest wiedzieć wszystko o firmie oraz o gruntach na których powstaje dana inwestycja. Ja ostatnio wybrałem sobie mieszkanie na tym osiedlu https://deweloperwarszawawola.weebly.com/ i już nie mogę się doczekać odbioru. Dokładnie o takim mieszkaniu marzyłem!
Powrót do góry
ares

PostWysłany: Sro Sie 08, 2018 4:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim trzeba przeczytać umowę. To podstawa. Trzeba również wiedzieć na co zwrócić uwagę w umowie, by nie nabrać się na jakąś "gwiazdkę".
ivanex22

PostWysłany: Sro Sie 22, 2018 3:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedy poszukujesz przyjaznego mieszkania to wybierz lokal w pasieki-komorniki.pl. Komorniki to miejscowość pod Poznaniem w Wielkopolsce, jaka jest popularna dla szukajacych spokoju osób. Wspaniała urbanistyka i łagodna okolica to najoczywistszy plus tego miejsca. Dojazd jest tu przystępny dla nowego najemcy.
Powrót do góry
kabix179

PostWysłany: Pią Sie 24, 2018 8:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawie każdy marzy o urodziwym domku lub mieszkaniu. Najefektywniejszym wyjściem, będzie wybór miejsca gdzieś nieopodal dużego miasta. Każdy z nas potrzebuje oddychać jak najlepszym powietrzem, a zarazem żeby było cicho. Ja z współmałżonkiem zamieszkałam na terenie pod Poznaniem. Fantastyczne horyzonty, śliczna miejscowość, także szybki dojazd do najważniejszych sklepów. Każdy kto chciałby skorzystać tak jak my z takiego rozwiązania, to polecam dewelopera - naturadeweloper.pl.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Skocz do: