FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Jak uniknąć bólu plecow w pracy siedzacej
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> czego unikać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pola35

PostWysłany: Pią Cze 07, 2019 11:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja potwierdzam bo mi też pomógł basen. Teraz jak pracuje nawet po 12 godzin to nie czuję bólu kręgosłupa ale chodzę na basen regularnie. Mam też wszystkie potrzebne akcesoria z https://finispoland.pl/, łącznie ze strojem, czepkiem i okularami. Kosmetyki też tam kupuje. Mają duży wybór i dobre ceny i już za 250 zł wysyłka za darmo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kicia

PostWysłany: Czw Sty 09, 2020 7:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto chodzic do lekarza w przypadku takich problemow. Odnośnie dobrego ortopedy to można takiego znaleźć w Krakowie. Ja jakiś czas temu mialam problemy z kregoslupem ale chodzilam do pracy co nie skonczylo sie dla mnie dobrze bo bol sie wzmagal z kazdym ruchem. Jednak postanowilam pojsc wkoncu na rehabilitacje http://www.rehabilitacje.org Bylam juz na kilku sesjach u dr Więcka i czuje sie znacznie lepiej
Powrót do góry
lehner.brett

PostWysłany: Pią Sty 10, 2020 9:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo interesujący temat, dzięki.
Powrót do góry
ewela84

PostWysłany: Sro Sty 22, 2020 1:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

warto wdrożyć ćwiczenia na ból pleców, w sieci można znaleźć pełno przykładów ćwiczeń do wykonywania Wink
Powrót do góry
jankos

PostWysłany: Czw Sty 30, 2020 1:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Praca siedząca, wbrew obiegowej opinii, potrafi przyczynić się do szeregu bolesnych dolegliwości. Najgorzej cierpi na tym kręgosłup zbytnio obciążony przez siedzącą pozycję. Można sobie w tym zakresie pomóc, ćwicząc jogę. Ma ona pozytywny i zdrowotny wpływ na kręgosłup, o czym mówi artykuł na stronie http://joga.info.pl/joga-na-kregoslup-na-stawy-na-stres-korzysci-zdrowotne-jogi/. Angażuje ona do pracy mięśnie kręgosłupa oraz wymusza utrzymanie prawidłowej postawy ciała.
Powrót do góry
koreczek

PostWysłany: Nie Lut 02, 2020 3:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest wiele sposobów na walkę z bólem pleców. Często jest tak, że zmiana fotela czy dodanie różnego rodzaju dodatków raczej nie zmienia bólu, w dalszym ciągu on występuje. Mam kolegę, który stosuje olejek konopny, by te dolegliwości minimalizować. Jego kolega zza biurka jest przeciwny takim metodom. Kolega coraz mniej narzeka na ból, jego kolega natomiast coraz mocniej zaczyna narzekać na bóle, odczuwając coraz większe ograniczenia w postaci niedowładów.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> czego unikać Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: