FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Ubezpieczenie na życie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Wieści z branży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marzanna2563

PostWysłany: Sro Sty 24, 2018 6:14 pm    Temat postu: Ubezpieczenie na życie Odpowiedz z cytatem

Witajcie, pół temu podjęłam pracę w nowej firmie.Teraz dostałam umowę na czas nieokreślony.
Podpisując umowę otrzymałam propozycję aby ubezpieczyć się na życie grupowo w tymże zakładzie i Pani przedstawiła mi ofertę http://www.openlife.pl/o-nas/aktualnosci/szczegoly-wiadomosci/95-oferta-ubezpieczenia-grupowego-open-life-ponownie-wyrozniona/
Tak się składa,że do tej pory nie byłam ubezpieczona więc najwyższa pora żebym wreszcie to zrobiła. Trzy lata temu urodziłam córkę i niestety z tytułu urodzenia dziecka nie otrzymałam nawet złotówki, ponieważ nie posiadałam żadnej polisy.W przyszłości myślę też o drugim dziecku więc zdecyduje się na ta ofertę.Mam pytanie jak często odprowadzane są składki w ubezpieczeniu grupowym raz na miesiąc czy raz na kwartał?Pozdrawiam Was i dzięki jeśli ktoś mi odpowie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
NervousDrake

PostWysłany: Pon Lut 05, 2018 7:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PZU ma bardzo fajną ofertę jeśli chodzi o ubezpieczenie na życie bo z tego co wiem to można tam samemu wybrać jak często wpłacać składki. Tu znajdziesz więcej informacji - https://www.pzu.pl/ubezpieczenia-na-zycie
Powrót do góry
bohumilajag

PostWysłany: Sro Lut 07, 2018 10:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Interesuje mnie sytuacja kiedy zgadzam się na państwa ofertę jednak po dłuższym okresie postanawiam przejść do innej firmy. Czy są z tego powodu jakieś kary, innego typu przeciwwskazania?
Powrót do góry
IrenaKoza

PostWysłany: Sro Lut 07, 2018 1:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może być tak, że wtedy tracisz wpłacone środki, ale to należałoby dokładnie sprawdzić w ogólnych warunkach umowy. W każdym razie jest wiele firm ubezpieczeniowych i pewnie każda ma inne zasady co do tego. Najlepiej będzie jak sprawdzisz ranking ubezpieczeń, wybierzesz interesującą Cię ofertę, a potem porozmawiasz o tym z konsultantem. W ten sposób na pewno wybieresz najlepszą dla siebie polisęSmile
Powrót do góry
Pawelek77

PostWysłany: Wto Maj 15, 2018 2:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie aktualnie najbardziej korzystne warunki ubezpieczeniowe oferuje firma https://www.gothaer.pl/ Zrób analizę potrzeb oraz przemyśl, jak chciałbyś zabezpieczyć się finansowo. To pierwszy i w zasadzie najważniejszy etap dla każdego, kto poważne myśli o wykupieniu ubezpieczenia na życie. Z uwagi na fakt, iż dostępne ubezpieczenia różnią się od siebie zakresem oferowanej ochrony czy wysokością sum ubezpieczenia, najpierw należy uczciwie określić czego potrzebujemy w danym momencie życia i w przyszłości, a dopiero później podejmować decyzje. Pomimo tego, że ubezpieczenie na życie jest produktem dostępnym dla każdego, nie oznacza to, iż każdy powinien je automatycznie wykupować. Inne potrzeby ma bowiem samotny singiel z odłożoną okrągłą sumką na koncie, zaś inne rodzina z trójką dzieci i kredytem hipotecznym na 30 lat, która nie posiada oszczędności. Ponadto zawsze trzeba zastanowić się nad jeszcze jedną kwestią: czy interesuje Cię wyłącznie ochrona życia i zdrowia, czy raczej chcesz połączyć ją z gromadzeniem pieniędzy na przyszłość.
Powrót do góry
zakrr

PostWysłany: Nie Sty 13, 2019 12:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Cuk.pl jedną polisą na życie zabezpieczasz siebie i swoich bliskich a składka wynosi tylko kilkadziesiąt złotych
Powrót do góry
zosia999

PostWysłany: Czw Sty 17, 2019 1:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Interesuje Cię jakieś ubezpieczenie na życie? A może chcesz tez od razu zaoszczędzić jakieś pieniądze? Jeśli tak, to śmiało wchodź na stronę http://www.viennalife.pl/ gdzie można znaleźć wiele ciekawych informacji na ten temat. Nawet już dziś możesz porozmawiać z konsultantem.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Wieści z branży Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: