FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Kancelaria z polecenia

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kettka

PostWysłany: Pon Cze 26, 2017 10:17 am    Temat postu: Kancelaria z polecenia Odpowiedz z cytatem

Myślicie, że ta kancelaria https://www.tuodszkodowania.pl/odszkodowania/ będzie potrafiła mi pomóc w odzyskaniu odszkodowania za wypadek, który zdarzył się 2 lata temu?? Gdzie to najlepiej sprawdzić?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nikuj

PostWysłany: Pią Lip 28, 2017 9:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z polecenia, to na pewno w tej kancelarii adwokat warszawa prawo spadkowe znajdziecie świetnego adwokata, który Wam pomoże rozwiązać problemy. Jednymi z większych problemów są - rozwody i spadek. Mi pomogli w rozwodzie, naprawdę polecam
Powrót do góry
koko251

PostWysłany: Czw Sie 24, 2017 2:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze szukam jakichś sprawdzonych porad prawnych online. Można w ten sposób zaoszczędzić naprawdę sporo pieniędzy Smile
Kakoja

PostWysłany: Pią Wrz 01, 2017 10:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie z polecenia trafiłam do portalu http://www.lexagit.pl/ a że poleciła mi osoba, która wybrnęła z trudnej sytuacji dzięki pomocy zatrudnionym tam prawnikom, to też i ja z zaufaniem się do nich zgłosiłam. I nie zawiodłam się, ominęła mnie cała papirologia, chodzenie od urzędu do urzędu, a poza tym wszystko, co związane z prawem gospodarczym jest mi obce więc i tak bym sobie nie poradziła. Jestem tak zadowolona, że teraz ja mogę ten portal polecić innym.
Powrót do góry
Sylwiiia

PostWysłany: Wto Paź 31, 2017 12:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli o porady na temat spraw spadkowych to podrzucam Wam namiary na nich - http://kancelariaea.pl/uslugi/obsluga-prawna-klientow-indywidualnych/sprawy-spadkowe.html . Wiadomo takie sprawy, to jedne z cięższych jeżeli we własnym gronie nie można dojść do porozumienia, także pomoc prawnika niezbędna.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kaska147

PostWysłany: Wto Paź 31, 2017 3:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja zazwyczaj szukam sprawdzonych radców prawnych
mamakaroliny

PostWysłany: Sro Gru 06, 2017 9:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.
Jeśli będzie potrzebny adwokat specjalizujący się w prawie rodzinnym i spadkowym w tej kancelarii http://www.przybylowski.pl/kontakt/ uzyskacie pomoc. Kancelaria dzięki wiedzy i bogatemu doświadczeniu rozwiązuje szybko powierzoną sprawę. Specjalizacja poszczególnych prawników jest gwarancją prowadzenia sprawy skutecznie i na najwyższym poziomie.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: