FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
spinki do garnituru dla męża

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
myidea54

PostWysłany: Wto Lis 14, 2017 3:19 pm    Temat postu: spinki do garnituru dla męża Odpowiedz z cytatem

Witajcie, moj ukochany Mąż dostał w tym miesiącu awans w pracy. Dotąd był zwykłym jak to się mówi " szergowym " pracownikiem jednak teraz został kierownikiem. Jestem naprawdę bardzo dumna z niego, i z jego osiągnięc wiem, że kosztowało go to dużo pracy ale najważniejsze, że mu się udało. Chciałabym w związku z tym kupić mu coś. Ostatnio współnie wybieraliśmy garnitur, gdyż jest mu teraz potrzebny do pracy. Wpadłam na pomysł aby kupić mu jakieś ładne spinki do garnituru. Na pewno mu się przydzadzą a zawsze jak na nie spojrzy będzie je kojarzył ze mną Smile
Jednak mam bardzo słabą wiedzę w tym temacie, więc mając dziś nieco czasu przejrzałam kilka stron i tak natrafiłam na https://touspolska.pl/pomysl-na-prezent/prezent-dla-niego . Co sądzicie o takiej formie prezentu? Które z nich Waszym zdaniem będą najlepiej pasować do czarnego garnituru? Pozdrawiam. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
demir

PostWysłany: Sro Gru 27, 2017 1:42 am    Temat postu: Re: Prezent dla siostry Odpowiedz z cytatem

sprezentowałam kilka celebrytek w prezencie bliskim osobom. To naprawdę wyjątkowe prezenty na święta!lydiana
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
monikabert90

PostWysłany: Czw Kwi 12, 2018 8:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z kolei ostatnio zamawiałam dla męża spinki do krawata. Skorzystałam z oferty na https://modini.pl/96-spinki-do-krawata, ponieważ w sklepach stacjonarnych nie mogłam znaleźć nic ciekawego. Mój mąż jest fanem motoryzacji, więc zdecydowałam się na srebrną spinkę w kształcie samochodu Smile Okazało się, że trafiłam w dziesiątkę, mąż całował mnie za tą spinkę po rękach Smile
Powrót do góry
netefix

PostWysłany: Pią Maj 18, 2018 12:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nigdy nie byłem dobry w dobieraniu takich szczegółów. Dlatego od pewnego czasu zamawiam garnitury w Hegg - http://supergarnitury.pl. Tam przyjeżdża do mnie specjalista i pomaga mi dobrać wszystko w sensowną całość.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: