FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Cz nosicie okulary przeciwsłoneczne?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
samar

PostWysłany: Wto Maj 19, 2015 6:15 pm    Temat postu: Cz nosicie okulary przeciwsłoneczne? Odpowiedz z cytatem

Ja noszę bo to dobra ochrona naszych oczu przed słońcem a jeśli okulary są
z polaryzacją to jeszcze lepiej , właśnie niedawno kupiłam sobie takie w
http://kodano.pl/ , są markowe i po promocyjnej cenie dodatkowo mogę w nich prowadzić samochód , jestem bardzo zadowolona z zakupu .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szymoneska

PostWysłany: Pon Wrz 28, 2015 10:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie nosiłam długo okularów przeciwsłonecznych, bo wolałam korekcyjne, by coś widzieć. Teraz dzięki soczewkom z ZdroweSoczewki.pl mogę mieć i jedno, i drugie. To doskonałe rozwiązanie także, gdy uprawiamy sport. W tym sklepie możecie kupić także płyny i akcesoria.
Powrót do góry
montobud1

PostWysłany: Wto Gru 29, 2015 11:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja okulary poznań kupuję tylko od sprawdzonych optyków, nie chcę być na starość ślepa...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
robokop

PostWysłany: Pon Sty 18, 2016 11:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, okulary przeciwsłoneczne, to nie tylko dodatek do stylizacji, ale przede wszystkim skuteczna ochrona dla waszych oczu przed szkodliwym promieniowaniem. Trzeba jednak pamiętać by kupować okulary ze sprawdzonego źródła, najlepiej markowe jak ray ban, jeśli szukacie ich w dobrej cenie warto odwiedzić sklep - http://www.okularowy.pl/ Smile
Powrót do góry
agatamon

PostWysłany: Wto Lut 23, 2016 2:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Noszę, zwłaszcza że często latem łapię zapalenie spojówek Sad ale zawsze wybieram takie z wysokim filtrem przeciwsłonecznym.
dmal

PostWysłany: Czw Mar 10, 2016 11:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Noszę, bo chodzenie bez nich jest szkodliwe dla wzroku. Skoro chronimy skórę przed promieniowaniem UV, to powinniśmy chronić też oczy.
hivowic

PostWysłany: Pon Paź 31, 2016 10:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie kupujcie tego badziewa za parę złoty z sieciówek... tylko popsujecie sobie oczy, jak kupowac to porządne!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kalicki12

PostWysłany: Wto Maj 16, 2017 8:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam okulary przeciwsłoneczne ale zawsze kupuję je u optyka bo wtedy wiem, że posiadają wszystkie niezbędne filtry. Wam też to polecam. Tu: https://optiland.pl/marki-okularow często mają różne promocje i wyprzedaże. Może znajdziecie coś dla siebie.
Powrót do góry
Tadek

PostWysłany: Wto Maj 16, 2017 2:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupiłem okulary w vision express, takie z filtrami. Wydałem na nie sporo, ale mam pewność, że moje oczy są dobrze chronione. Takich za 20 zł nie kupiłbym nigdy i Wam też odradzam.
Antoni21

PostWysłany: Sro Cze 28, 2017 9:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cieszy mnie to, że coraz więcej osób zwraca uwagę na jakość filtrów. To bardzo dobrze wpływa na zdrowie oczu. Wiem, że ten problem mają często wędkarze, bo sam jestem jednym z nich. Od siebie mogę polecić Wam okulary Ver Sport model Flipper, które świetnie sprawdzają się do uprawiania sportu, bo świetnie łączą funkcje korekcyjne i przeciwsłoneczne.
Powrót do góry
Kakoja

PostWysłany: Pią Cze 30, 2017 9:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem te lustrzane są najbardziej efektowne, zawsze mnie śmieszy, jak ludzie przeglądają się w nich rozmawiając ze mną Smile, od dłuższego czasu numerem jeden, który noszę jest https://www.edibazzar.pl/OKULARY-LUSTRZANKI-ZLOTE-GLAM-ROCK-KOCIE-OKO-CZERWONE.HTML tak modne w tym sezonie.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: