FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Moja firma
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bywamczasami

PostWysłany: Pon Sty 22, 2018 12:32 pm    Temat postu: Moja firma Odpowiedz z cytatem

Chcę zacząć wytwarzać różnego rodzaju wieszaki. Właśnie znalazłem firmę http://www.laser.fabryka4x4.pl/ która wykona haki do wieszaków. Jak myślicie czy ten interes ma rację bytu? Trochę się boję.

Ostatnio zmieniony przez bywamczasami dnia Pon Sty 29, 2018 12:15 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jormungandr

PostWysłany: Pon Sty 22, 2018 1:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc to nie sądzę żeby taki biznes miał rację bytu ze względu na to, że sporo sklepów z takim asortymentem jest ogólnodostępnych - Ikea jest tu dobrym przykładem.
Morowy

PostWysłany: Wto Sty 23, 2018 8:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z kolei zauważyłem, że bardzo popularna ostatnio jest profesjonalna chemia niemiecka i jej sprzedaż w Polsce. Znalazłem nawet ciekawy poradnik jak zacząć taki biznes Smile Tutaj masz: Pomysł na biznes: import chemii niemieckiej do Polski.
Sprawdzana

PostWysłany: Czw Sty 25, 2018 1:36 pm    Temat postu: Pomysł Odpowiedz z cytatem

Hm, pomysł jest kluczowy, ale uważam, że jak go dobrze poprowadzisz, na pewno Ci się uda. Zorientuj się, ile firmy robi podobne sprawy i jak im szło, może o będzie dla Ciebie jakaś wskazówka co do tego, czy się uda, czy nie. A jak już osiągniesz sukces, nie zapominaj, że ważna jest stała kontrola i rozwój. Jednym z przydatnych narzedzi jest obieg dokumentów od http://www.primesoft.pl/pl/elektroniczny-obieg-dokumentow . Sprawdź sam.
Powrót do góry
Ferdek89

PostWysłany: Czw Lut 01, 2018 1:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o założenie firmy to tak jak większość osób uważam, że dobry pomysł jest połową sukcesu. A do tego uważam, że zakładając firmę nie powinno się szukać rzeczy, pomysłu, który przyniesie nam najwięcej pieniędzy. Moim zdaniem powinno się otwierać firmę w temacie, która nas pasjonuje. Bo i tak nie osiągnie się sukcesu w temacie, który nas samych nudzi. Wtedy to na pewno nie będziemy potrafili z sukcesem sprzedać nasze usługi. Najlepiej się kupuje i współpracuje z osobami, które zajmują się rzeczami, którymi się interesują, które pozwalają im samym się rozwijać. Jak się zakłada firmę to warto też przeczytać artykuł z https://www.monevia.pl/3-sposoby-utrzymanie-rozwoju-firmy-stalym-poziomie/ . Mówi on o tym aby stworzyć ekipę, która jest nie tylko kompetentna, ale także zaraża pasją do tego co robią. Następnie wspomina o tym aby być bardzo punktualnym nie tylko w wykonywaniu usług, ale także w płaceniu rachunków. A ostatnią rzeczą o jakiej wspomina to o tym aby ostrożnie dobierać partnerów biznesowych.
Powrót do góry
toyat

PostWysłany: Pią Lut 02, 2018 1:23 pm    Temat postu: Biznesik Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z Tobą drogi Ferdku, że bez pasji mało prawdopodobne jest osiągnięcie biznesowego sukcesu. Trzeba bowiem zdawać sobie sprawę, że w Polsce dopiero tworzy się i jest na bardzo wczesny etapie klarowania się prawo przyjazne dla przedsiębiorców. Wciąż jesteśmy w moim mniemaniu zbyt bardzo obciążeni biurokratyczną robotą, która nie wnosi niczego konstruktywnego. Chciałbym, żebyśmy w przyszłości stali się prawdziwym krajem wolności gospodarczej (może jeszcze doczekam Smile). na razie prowadzę z żoną magazyn ze sprzętem szkolnym, nawet się nieźle kręci. Przez pewien czas mieliśmy problem z zatorami płatniczymi, ale na szczęście udało się opanować sytuację. Dodatkowo muszę dodać, że magazyny takie jak mój obowiązuje szereg obostrzonych przepisów, których trzeba przestrzegać. Chociażby o posiadanie sprzętu mierniczego - jakiś czas musiałem ów sprzęt zmodernizować, na szczęście trafiłem na taką firmę - https://www.test-therm.pl/ i wspomniany sprzęt nie wyniósł mnie tak drogo jak myślałem. W każdym razie jestem zadowolony z aktualnej sytuacji firmy i czekam na nowe rozwiązania proponowane w prawie o działalności gospodarczej
Powrót do góry
Pawelek77

PostWysłany: Czw Cze 14, 2018 9:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Potrzebuje znaleźć firmę, której mógłbym zlecić transport ponadgabarytowy. Niestety potrzebuje ją znaleźć na wczoraj i dlatego bardzo liczę na Waszą pomoc. Myślicie, że ta oferta https://hvlft.com/transport-ponadgabarytowy jest warta uwagi, czy może lepiej bedzie jak będę dalej szukał innej oferty? Pomozecie?
Powrót do góry
Federka

PostWysłany: Sro Cze 20, 2018 11:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fakt jest taki, że bez sprawdzonego obiegu dokumentów sobie nie poradzicie. Zastanówcie się nad elektronicznym i niezawodnym obiegiem dokumentów. Takie systemy są sprzedawane w wielu firmach, ale najlepszą jest podajże https://www.baseline.pl/ mają bardzo dobry system, niewadliwy i sprzyjający w szybszym działaniu każdej firmy. Zastanówcie się nad wprowadzeniem takiej innowacji technologicznej Smile
Powrót do góry
Bartol09

PostWysłany: Sro Cze 20, 2018 11:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli potrzebujesz by Twoja działalność gospodarcza nabrała rozmachu to najlepszym przejawem będzie zainwestować w promocję Twojego biznesu. A najprzydatniejszą oraz najszybszą drogą do owego celu będzie postawienie na pozycjonowanie. Dzięki temu zapewne znajdziesz się na górze oraz pozyskasz interesujących konsumentów. Przetestuj regionalnepozycjonowanie.pl.
Powrót do góry
netefix

PostWysłany: Wto Sie 28, 2018 7:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli prowdzisz własną firmę, to koniecznie zainteresuj się nowymi roziœzaniami IT - https://itmagination.com/ Wink One są bardzo przydatne, zwłąszcza gdy przedsiebiorstwo sie rozwiaj i chce wyróżnić się na tle konkurencji.
Powrót do góry
Roli

PostWysłany: Wto Sie 28, 2018 8:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już zakładać biznes to tylko taki, który ma szansę przetrwać.
Powrót do góry
Gonzo

PostWysłany: Czw Sie 30, 2018 8:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To co się robi musi też być wykonywane z pasją. Bo pomysł to połowa sukcesu ale nie można robić czegoś tylko dla kasy bo to upadnie prędzej czy później. Trzeba pomyśleć co się lubi i w czym sie jest dobrym. Ja stawiam na gastronomię. Od dziecka lubię gotować. Teraz ogladam sklep z artykułami gastronomicznymi i wypisuję wszystko co mi będzie potrzebne. Potem zatowarowanie i zobaczę czy się zmieszczę w kwocie jaką już mogę na biznes przeznaczyć.
Powrót do góry
seowa

PostWysłany: Pią Sie 31, 2018 9:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla firmy polecam audyty seo www, które pomogą wyszukać zagrożenia i problemy na stronie. Pełna analiza w rozwiązaniami i wskazówkami. Jest to dobry początek dla pozycjonowania dla firmy
Powrót do góry
Antoni21

PostWysłany: Sob Wrz 01, 2018 8:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli mówicie o własnej firmie, to przecież szczególną uwagę powinniście położyć na jej rozwój. Teraz zdecydowanie warto postawić na takie rozwiązania jak https://telematics.tomtom.com/pl_pl/webfleet/ od Tomtom, bo dzięki temu w znaczny sposób poprawicie efektywność całej floty. Warto dobrze przemyśleć ten temat.
Powrót do góry
jjusti18

PostWysłany: Nie Wrz 30, 2018 5:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co robicie z nadmiarem palet u siebie w firmie lub kiedy planujecie kupić nowe? Macie jakieś pomysły? Sugestie...? Ja ostatnio dowiedziałam się z artykułu http://inwestycje.pl/firma/Skup-palet---dogodne-rozwiazanie-dla-przedsiebiorcow;319749;0.html że są miejsca skupu palet. Także można na tym coś zarobić. Warto wziąć pod uwagę takie rozwiązanie.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: