FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Własny magazyn
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> transport i logistyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Orlowska

PostWysłany: Nie Kwi 03, 2016 1:40 pm    Temat postu: Własny magazyn Odpowiedz z cytatem

Coraz częściej słyszy się o prowadzeniu magazynu. Też rozważam coś takiego ponieważ można dobrze na tym zarobić.Nie wiem tylko czy jestem do tego odpowiednio przygotowana. W końcu sam magazyn to nie wszystko trzeba mieć jeszcze odpowiednią wiedzę. Szukając jakiś informacji na temat prowadzenia magazynu natrafiłam na takie pojęcia jak analiza ABC , czy Metoda 5s. Wcześniej była to dla mnie czarna magia. Wy w jaki sposób się przygotowujecie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bibliotekarka11

PostWysłany: Pią Kwi 22, 2016 9:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie jest to bardzo dobry pomysł na biznes. Tylko moze sprawdź znaki drogowe producenta Unistop - prędzej czy później będziesz musiał zadbać o prawidłową organizację ruchu wokół magazynu. A ze względów bezpieczeństwa lepiej się za to zabrać wcześniej.
Powrót do góry
Oliwa

PostWysłany: Pią Kwi 29, 2016 9:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Własny magazyn to spora odpowiedzialność. Kiedyś pamiętam wynajmowaliśmy magazyn pod Wrocławiem i jeden z naszych kierowców uszkodził elewacje cofając :/ Na szczęście udało nam się ładnie naprawić podjazd i elewacje stosując nietypowy bloczek fundamentowy. No ale życzę Ci powodzenia z magazynem Smile To w końcu satysfakcja!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
martaxx

PostWysłany: Pią Sie 12, 2016 9:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie to coraz więcej mniejszych przedsiębiorstw korzysta z magazynowania w firmach zewnętrznych niż stawia sobie magazyn za domem Smile
Jest wiele tego typu ofert 7rsolution.pl, które takie rozwiązanie oferują. Warto tylko zapoznać się szczegółowo z ich ofertą Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
nipek

PostWysłany: Czw Sie 18, 2016 4:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będziesz sam budował magazyn? Pomyśl o odpowiednich farbach. Zobacz: http://www.resins.pl/ Farby epoksydowe sprawdzają się w pomieszczeniach szczególnie narażonych na czynniki chemiczne i korozje.
Powrót do góry
Tomkowiak

PostWysłany: Pią Wrz 02, 2016 12:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chcesz już wybudować własna hurtownię to najlepiej z izolacyjnych płyt warstwowych do wykonania dachów i ścian różnorodnych obiektów w konstrukcji stalowej i żelbetowej. Najnowsze technologie i rozwiązania znajdziesz u producenta ARPANEL, a tutaj możesz więcej poczytać http://arpanel.pl/plyty-warstwowe/ Płyty gwarantuje izolację termiczną i akustyczną, dlatego wiele nowoczesnych budowli takich jak markety wykorzystuje tą technologię.
Santek

PostWysłany: Nie Wrz 04, 2016 11:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do ceny to byś musiał się skontaktować z firmami, które zajmują się budowa takich konstrukcji i poprosić o przedstawienie oferty. Możliwości jest naprawdę dużo, ale od razu mówię jak się nie ma doświadczenia w tym temacie to najlepiej szukać tego typu firm jak Adamietz które oferują generalne wykonawstwo od A do Z - http://adamietz.pl/budownictwo/generalne_wykonawstwo/ powód jest o tyle prosty, że wtedy masz pewność i wiesz czego możesz się spodziewać od konkretnej firmy.
Powrót do góry
kwadron

PostWysłany: Nie Wrz 18, 2016 2:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja co prawda nie prowadzę takiej branży ale mam znajomego, który również otwierał własny magazyn. W prowadzeniu działalności bardzo pomogły mu specjalne programy komputerowe, które prowadziły za niego np. ewidencję sprzętu i materiałów. Proponuję więc Ci również zapoznać się z takim tematem. Jest taki system o nazwie Narzędziownia: http://www.pwsk.pl/
Podobno bardzo popularny w branży. Zapewnia m.in. kontrolę przetrzymywania sprzętu przez pracowników, czytelnie oznacza Twoje środki trwałe czy gromadzi dokumentację majątku firmy. Ale to zapoznasz się samodzielnie z ofertą.
Powrót do góry
krismar

PostWysłany: Wto Wrz 27, 2016 8:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no można wynająć powierzchnie magazynowe ale można też zakupić zbiorniki magazynowe bo po co płacić komuś za wynajem jak można raz zapłacić i używać pojemników wielorazowo. A te pojemniki nadają sie rewelacyjnie do przechowywania cieczy żrących i trujących.
Powrót do góry
grafci27

PostWysłany: Pią Paź 07, 2016 10:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Własny magazyn byłoby fajnie mieć, ale kogo na to stać?
jedlińska

PostWysłany: Pią Paź 14, 2016 2:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, ale często spotykam się z osobami, które właśnie w ten sposób chcą chcą zarabiać, więc pewnie jest to opłacalne. Jak ostatnio miałam styczność z tym tematem, to przy okazji właśnie rozmów na temat budowy, było też wspomniane o znakach drogowych i firmach, które się nimi zajmują, sama też poszukałam czegoś na ten temat, a konkretnie o znakach poziomych: http://mangopress.pl/co-to-jest-oznakowanie-poziome/. Wcześniej nie miałam nawet pojęcia jak duże ma to znaczenie, nie mówiąc już o tym, że są firmy od tego.
Powrót do góry
nowacz123

PostWysłany: Sob Paź 22, 2016 9:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiedza przede wszystkim na temat jak to prowadzić, odpowiednie oprogramowanie do prowadzenia magazynu i dobra organizacja. Kwestia też co w tym magazynie byłoby, jakie potrzebujesz regały? Zaplecze socjalne też trzeba przygotować. Podrzucam ofertę firmy http://krajowy.biz/firma,limestopl - mam nadzieję, że się przyda.
Powrót do góry
malinoska87

PostWysłany: Sob Paź 22, 2016 4:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, tak odpowiednia organizacja to podstawa. Mi dopiero nie dawno udało się ogarnąć ten cały chaos z organizacją firmy i magazynu. Popieram wypowiedzi przedmówców, grunt to dobre aplikacje. Pozdrawiam!
Kajtek89

PostWysłany: Pon Paź 24, 2016 8:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stawianie magazynu najlepiej zlecić profesjonalistom. Są firmy takie jakhttp://www.frisomat.pl/, które zajmą się taką inwestycją id początku do końca. Takie działanie jest dużo wygodniejsze, niż angażować kilka firm, każdą specjalizującą się w innej dziedzinie.
Powrót do góry
Minion11

PostWysłany: Sro Lis 09, 2016 10:09 pm    Temat postu: ttt Odpowiedz z cytatem

Polecam zajrzeć na stronę: http://www.motoryzacja-24h.pl/ . Znajdziesz tam praktyczne wskazówki na interesujace Cię zagadnienia. Jest tam w sumie wszystko, czego możesz potrzebować. Daj znać, czy była pomocna Smile
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> transport i logistyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: