FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Mieszkanie na sprzedaż?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
adelazka

PostWysłany: Sro Sty 03, 2018 8:59 pm    Temat postu: Mieszkanie na sprzedaż? Odpowiedz z cytatem

Znacie może takie osiedla, gdzie są mieszkania siechnice ? Coś w spokojnych okolicach? Słyszałam, że mają tam jeszcze coś na sprzedaż, pewnie te mieszkania są warte swojej ceny skoro tak szybko się sprzedają?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marta4000

PostWysłany: Pon Sty 15, 2018 1:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do spokojnych miejsc, to jednym z takich będzie osiedle Leśny Kwiat, sama zastanawiam się nad mieszkaniem w tej okolicy, mam tam kilku dobrych znajomych i zachwyceni są osiedlem.
jedlińska

PostWysłany: Pon Sty 15, 2018 1:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mieszkań na sprzedaż nie brakuje, wystarczy poszukać w sieci
Powrót do góry
bene

PostWysłany: Czw Kwi 05, 2018 12:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, i to w takich miejscach jakich się chce mieszkać, ja bym wolał Wrocław od Siechnic, widziałem tam ładne osiedle w pięknej okolicy - Nowe Miasto Różanka i tam właśnie nad Odrą mógłbym mieszkać
Powrót do góry
OjciecPL

PostWysłany: Nie Kwi 15, 2018 3:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie lepiej będzie kupić mieszkanie od dewelopera bezpośrednio... ? Bo ja na przykład widziałem ostatnio w internecie na stronie http://osiedlepiastowskie.pl/ naprawdę bardzo fajne mieszkania w Opolu. Szkoda, że pochodzę ze Szczecina i mam tu pracę, bo chętnie bym się tam przeprowadziła.
Powrót do góry
listek5

PostWysłany: Nie Kwi 15, 2018 3:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ładne apartamenty na sprzedaż widziałam w Kołobrzegu http://www.baltica-heaven.pl Można taki kupić. To świetna opcja. W takim mieszkaniu można się nowocześnie urządzić i bardzo wygodnie mieszkać. Sporo osób wybiera właśnie apartamenty tego typu.
Powrót do góry
molena

PostWysłany: Sro Kwi 18, 2018 9:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można sobie zerknąć na te http://front-park.pl apartamenty gdańsk stare miasto . Wyglądają naprawdę ciekawie. Myślę, że jest to świetna inwestycja, która przy wynajmie naprawdę szybko się zwróci. Miejsce jest rewelacyjne. Panuje tam przede wszystkim spokój.
Powrót do góry
tatanka

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2018 6:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też zainteresowana jestem mieszkaniem w Trójmieście.
Szukam okolicy z klimatem, na przykład takiej jak Osiedle Oliwski Park mieszkania gdańsk oliwa Takie usytuowanie Osiedla ma wiele zalet, ta część Oliwy jest niezwykle klimatyczna, a sam Park jest jednym z najpiękniejszych miejsc w Trójmieście.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: