FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
złom

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Arkadiusz

PostWysłany: Wto Sty 15, 2019 12:25 pm    Temat postu: złom Odpowiedz z cytatem

Znajomy zezłomował ostatnio swój samochód w www.wozniak.com.pl/zlomowanie-samochodow.html, i był bardzo zadowolony nawet dobrą cenę dostał za swój samochód.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ibiza23

PostWysłany: Wto Sty 15, 2019 2:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz złomowanie zupełnie się nie opłaca...
Powrót do góry
rybitwa

PostWysłany: Sro Lut 06, 2019 10:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli interesuje Cię auto złom to zajrzyj sobie też na stronę https://mamauto.pl/. Oni specjalizują się właśnie w złomowaniu samochodów. Oprócz tego w ofercie mają też bardzo duży wybór części samochodowych. Polecam się zainteresować.
Powrót do góry
monikabert90

PostWysłany: Czw Lut 07, 2019 7:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem zanim zdecydujecie się na oddanie Waszego starego auta na złom, to zawsze warto najpierw spróbować sprzedać taki samochód w skupie samochodowym. Na przykład w firmie https://kupiewszystkieauta.pl/skup-rozbitych-aut/ z Warszawy skupują jak sami widzicie nawet auta rozbite Wink Więc może się udać Smile
Powrót do góry
Majkel12

PostWysłany: Wto Mar 12, 2019 10:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja wolę zezłomować samochód warty 1000zł i mieć czyste sumienie, że nikt sobie w nim krzywdy nie zrobi. Miałem kilka takich złomków, wszystkie oddawałem do złomowanie pojazdów wałbrzych. Zawsze dostawałem spoko cenę. Panowie ogarniali sprawę szybko, oda razu otrzymywałem potrzebne dokumenty i pieniądze do ręki. Także mogę na spokojnie polecić złomowanie aut wałbrzych.
Powrót do góry
Edek

PostWysłany: Pon Kwi 29, 2019 8:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sporo osób się teraz na złomowanie decyduje, albo na skupy aut. Jak auto jest stare to problem z głowy, sam tak robiłem i potem szukałem nowego samochodu. No i kupilem mazdę - mają teraz bardzo fajne modele, a w ich salonie Klimczak w Częstochowie można na jazdę próbną sie zapisac - więc warto skorzystać, bo najlepiej własnie wypróbować pierw samochód
Powrót do góry
jedlińska

PostWysłany: Pon Kwi 29, 2019 11:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Złomowanie auta to chyba już totalna ostateczność.
Powrót do góry
olekk_5

PostWysłany: Sro Sie 21, 2019 12:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chcesz szybko zezłomować zniszczony samochód, zadzwoń do http://autozlomkrakow.pl . To autozłom wszystkich pojazdów osobowych i dostawczych wycofanych z użytku ze względu na stan techniczny i wiek oraz aut powypadkowych.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: