FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Rozwód

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Szoka5

PostWysłany: Sro Sty 03, 2018 9:42 am    Temat postu: Rozwód Odpowiedz z cytatem

Cześć, ja przy swoim rozwodzie zatrudniłam tego prawnika http://adwokat-rterebusplock.pl/. Naprawdę polecam, fachowa pomoc, a co najważniejsze, sprawa skończyła się dla mnie pomyślnie. Polecam wszystkim osobom z Płocka i okolic.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
marta4000

PostWysłany: Pon Sty 15, 2018 9:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdzę co mają do zaoferowania, wielu moich znajomych korzystało z usług kancelarii adwokackiej Wojas Pawlak. Szybka i profesjonalna obsługa, sama nie dawno dowiedziałam się że będę musiała wziąć rozwód i także przyda mi się ktoś doświadczony aby reprezentował moje imię w sądzie.
Mrukwa

PostWysłany: Czw Sty 18, 2018 1:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę szczerze polecić warszawskiego adwokata rozwodowego, mecenasa Tomasza Gizińskiego - Bardzo przyjemna współpraca, super podejście i naprawdę profesjonalna pomoc. Nie wiem jak udałoby mi się przejść przez rozwód bez tej pomocy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: