FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Tłumaczenia dokumentów pracowników

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marpis

PostWysłany: Wto Sty 02, 2018 8:32 pm    Temat postu: Tłumaczenia dokumentów pracowników Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie pracuję w firmie która działa na rynku Polskim jak i Niemieckim, jestem odpowiedzialny za rekrutację i potrzebuję nawiązać współpracę z biurem tłumaczeń z Rybnika. Chce tłumaczyć dokumenty na język Niemiecki przyszłych pracowników. Potrzebuję profesjonalistów którzy wywiążą się z terminów oraz dokładności tłumaczeń. Proszę o namiary na rzetelne biura. Z góry dziękuję.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lammiss23

PostWysłany: Sro Sty 03, 2018 4:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybacz ale nie do końca rozumiem sens Twojego posta. Możesz to jakoś wytłumaczyć?

marpis

PostWysłany: Czw Sty 04, 2018 4:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znalazłem profesjonalne biuro http://polskiebiurotlumaczen.pl/ które wywarło na mnie ogromne wrażenie. Podchodzą do sprawy bardzo poważnie i dotrzymują wcześniej ustalonych terminów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: