FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Nauka i zabawa

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Morowy

PostWysłany: Czw Gru 28, 2017 11:32 am    Temat postu: Nauka i zabawa Odpowiedz z cytatem

Od wczoraj szukam jakiś edukacyjnych programów które mógłbym wspólnie z małżonką wykorzystać do odrabiania lekcji w pokoju z naszymi dziećmi. Jakiś czas temu odwiedziłem na stronę www: http://www.kreatywnadzungla.pl/2017/09/nauka-zabawa-squla.html - Czy ktoś z was miał opcję grania w te programy?
Antoni21

PostWysłany: Nie Cze 03, 2018 3:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat najlepszą rzeczą jaką możesz zrobić, by nauczyć malucha kreatywności, to wysłać go na kurs arytmetyki mentalnej. Tam nie tylko zwiększy swoją kreatywność, ale też poprawi myślenie poza schematami i inne umiejętności. W http://www.abakus-center.eu/pl-pl/franczyza zdobędziesz więcej informacji na temat takich kursów. To dobra rzecz, więc pamiętaj o tym.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pawelek77

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2018 11:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli marzy się nam dziecko – przyszły lekarz, to słyszałem ostatnio o bardzo ciekawym projekcie edukacyjnym, który jednocześnie jest świetną rozrywkę. Chodzi mianowicie o sale do podań leków dla dzieci, które realizowane jest przez projekt Nauka Ratuje Życie, który z kolei jest prowadzony przez fundację Roche. Na ich stronie - https://www.naukaratujezycie.pl/ - znaleźć można bardzo szczegółowe informacje o tych edukacyjnych salach, warto sobie zajrzeć, bo to niezwykle ciekawa inicjatywa : ). Oprócz tego projekt zajmuje się też innymi rzeczami – na przykład inwestycjami w rozwój medycyny oraz specjalistycznych ośrodków (jak przykładowo Oddział Badań Wczesnych Faz, gdzie odbywają się pierwsze etapy opracowywania nowych leków) oraz wspierają młodych naukowców z niektórych ośrodków wyższego kształcenia, dzięki czemu ci mogą realizować swoje innowacyjny pomysły w praktyce. Bardzo dobry projekt, więcej takich nam trzeba : ).
Powrót do góry
wojtek5566

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2018 6:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakoś mało pomysłów widzę w tym wątku.Ciekawie czym to jest spowodowane tak naprawdę i dlaczego nikomu się nie chce skomentować tego.
Daniel123

PostWysłany: Sro Paź 03, 2018 3:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja znalazłam bardzo ciekawy artykuł który powinien zostać przeczytany przez każdego pedagoga, https://epedagogika.pl/uczniowie-z-orzeczeniem/dostosowanie-wymagan-edukacyjnych-dla-uczniow-z-dysleksja-2445.html to bardzo smutne że wiele nauczycieli nie dostosowuje programu do dzieci z zaburzeniami, wiem jakie problemy przez to miałam w szkole, a teraz boryka sie z tym mój syn.
Powrót do góry
nikola.wojtas

PostWysłany: Pon Paź 08, 2018 10:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajna strona, sama z niej korzystam i serdecznie ją polecam.
Powrót do góry
Moniczka22

PostWysłany: Pon Paź 08, 2018 2:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja 4 letnia bratanica ma za niedługo urodziny, nie chce jej kupić po raz kolejny nic nie wnoszącej do jej życia lalki, wolałabym zabawkę edukacyjną, tylko czy istnieją takie które dziecku nie znudzą się po dwóch dniach?
Powrót do góry
adam2355

PostWysłany: Pon Paź 15, 2018 1:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest fajna strona z edukacyjnymi zabawami nazywa sie harmonia.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: