FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Nowy dom
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> GAFY - WPADKI
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Florence

PostWysłany: Pon Wrz 02, 2019 12:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już od dawna sama nie zajmuję się szukaniem dobrego ubezpieczenia. Zawsze zajmowało mi to dużo czasu, było dla mnie stresujące a i tak nie byłam pewna, że ma dobre ubezpieczenie. Teraz jak potrzebuję wykupić ubezpieczenie (jakiekolwiek) to dzwonię do p. Jadwigi Czajkowskiej z biura ubezpieczeń - facebook.com/pages/category/Insurance-Agent/BIURO-Ubezpiecze%C5%84-Jadwiga-Czajkowska-1477430669189099/ . Pani Jadwiga ma w swojej ofercie propozycje zarówno dużych znanych firm, jak i mniejszych i zawsze ma lepszą ofertę niż jak się samemu sprawdza. Poza tym przedstawia mi już tylko najlepsze dla mnie propozycje, co ułatwia mi w znacznym stopniu wybór.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
karbito

PostWysłany: Pon Wrz 02, 2019 4:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Udało się znaleźć informacje na ten temat znalazłem tutaj wiele przydatnych rzeczy!
https://artistroom.pl
Powrót do góry
ziutka

PostWysłany: Wto Wrz 03, 2019 7:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak zabieralismy sie za budowe domu, to wiedzielismy ze nei mozemy pominac kwestii aneli fotowoltaicznych. Kupilismy panele z firmy Oze-Biomar - bardzo polecam
Powrót do góry
murarz57

PostWysłany: Sro Wrz 04, 2019 10:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My dopiero będziemy na wiosnę przyszłego roku startować z budową domu. Ale już szukam ciekawych rozwiązań. I tak trafiłem tu http://abopart.pl/
Jest to oferta firmy Abopart, która ma ciekawe rozwiązania dot ścian. Zastanawiam się nad ściana przesowną między kuchnia i jadalnia.
Ale propozycji jest więcej , warto zerknać.
Powrót do góry
Elsa87

PostWysłany: Wto Wrz 17, 2019 10:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się właśnie nowy dom buduje i się z mężem zastanawiamy nad bramą garażową. Która jest lepsza roletowa czy przesuwna? A może segmentowa? Myślałam o tej pierwszej, ale znaleźć dobrej jakości bramy roletowe w Poznaniu jest jakoś ciężko...Ktoś może tutaj z obecnych pomoże i poleci dobry sklep?
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> GAFY - WPADKI Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: