FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Nowy dom

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> GAFY - WPADKI
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
miawro

PostWysłany: Pon Gru 18, 2017 9:47 am    Temat postu: Nowy dom Odpowiedz z cytatem

Witam forumowicze
Chciałabym zakupić nowy dom na osiedlu, znalazłam nawet ofertę spełniająca moje wymagania, nie mniej jednak trochę się boję tego zakupu ponieważ nigdy nie mieszkałam w domu. Sądzicie, ze warto?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DLis

PostWysłany: Czw Gru 21, 2017 10:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mieszkam w mieszkaniu i szczerze powiem, że ja chciałbym dom wolno stojący ale żona ma opory. Dla dzieci o niebo lepsze rozwiązanie.
Powrót do góry
lukass11

PostWysłany: Nie Gru 24, 2017 4:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja niestety niezbyt się na tym znam... Dlatego też nie będę w stanie pomóc...
Pieszczony13

PostWysłany: Sro Gru 27, 2017 8:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mieszkanie znacznie bardziej poręczne ale w sumie co kto woli Razz.
Gonzo

PostWysłany: Pią Gru 29, 2017 11:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za własnym domem jestem jak najbardziej na tak. Tyle że mi podobają się domy drewniane. Jeśli wykorzystano przy budowie dachu drewniane gonty to taki dom wygląda elegancko. Domy drewniane są coraz bardziej popularne. A jeszcze jedno gdy zdecyduje się ktoś wykorzystać gonty drewniane, musi pamiętać o ich konserwacji.
Powrót do góry
tatanka

PostWysłany: Nie Gru 31, 2017 3:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie ze względu na osobistą sytuację, najlepszą opcją jest takie mieszkanie gdańsk morena
Kupno domu to rozwiązanie dobre dla większych rodzin.
Kolejna kwestią jest lokalizacja, mieszkania są budowane zazwyczaj bliżej centralnych częściach, w miastach z dobrym dojazdem.
Powrót do góry
lammiss23

PostWysłany: Pon Sty 08, 2018 10:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie lepiej wybudować własny dom według własnego projektu? Możesz wtedy zastosować, któreś z tego typu http://apasmart.pl/ rozwiązań. Osobiście uważam, że inteligentne domy to przyszłość i pozwalają oszczędzić nam nie tylko pieniądze ale i czas!
Powrót do góry
toyat

PostWysłany: Pon Sty 08, 2018 10:43 am    Temat postu: Dom Odpowiedz z cytatem

Cóż, wybudowanie własnego domu to jednak ogromne koszty. Trzeba mieć hajs nie tylko na zakup działki, ale również na materiały, opłacenie ekipy i tak dalej i tak dalej. Ja przez kilka lat pracowałem razem z żoną za granicą no i niestety nie zebraliśmy wystarczająco dużej ilości pieniędzy, aby pokusić się o dom od podstaw. Kupiliśmy jednak dom nowy, mieliśmy trochę problemów na początku z ogrzewaniem, ale w końcu zainwestowaliśmy w dobry węgiel od tej firmy - https://www.wegielsztygar.pl/ i nie mam większych powodów do narzekania.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> GAFY - WPADKI Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: