FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Piękne paznokcie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> czego unikać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
IrenaKoza

PostWysłany: Sro Maj 16, 2018 10:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcecie żeby lakier hybrydowy się długo utrzymał na paznokciu, pamiętajcie o tym, by użyć przed nałożeniem bazy cleanera do paznokci, który odtłuści płytkę i usunie z niej zanieczyszczenia. Tylko tak możemy się cieszyć ładnym manicure'em.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
agosz

PostWysłany: Pon Maj 28, 2018 9:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze miałem w miarę piękne paznokcie, niestety ostatnio męczy mnie grzybica i już tak nie jest. Na szczęście jest podolog leczenie grzybicy i za niedługo właśnie mam zabieg w klinice http://podomedicol.pl/leczenie-grzybicy-paznokci.html, który na sto procent mi pomoże się z tym uporać Smile
Powrót do góry
Morowy

PostWysłany: Sro Maj 30, 2018 8:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam Ci lakiery ze strony https://lakieryhybrydowe.pl/. Sama ich używam i jestem bardzo zadowolona.
Antoni21

PostWysłany: Pią Cze 08, 2018 5:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że tak. Przecież każdy powinien dbać o swój wygląd, bo w dużej mierze wpływa to na Wasze samopoczucie i też zdrowie. Jeśli chodzi o pielęgnację paznokci, to dobrym wyborem na pewno będzie wybranie się do gabinetu https://ekspert-stop.pl/ To pozwoli Wam profesjonalnie przygotować manicure.
Powrót do góry
IrenaKoza

PostWysłany: Czw Cze 21, 2018 11:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ważne jest też, żeby prawidłowo ściągać manicure żelowy lub hybrydowi. Chodzi o to, żeby go nie zdrapywać paznokciem, bo uszkodzimy sobie płytkę, a moczyć w acetonie kosmetycznym: https://nailscompany.eu/pl/cleaner-i-zmywacze/1097-aceton-kosmetyczny-1000ml.html
Powrót do góry
emtora

PostWysłany: Sro Sie 01, 2018 8:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy myślicie, że da się doprowadzić paznokcie u stóp do normalnego stanu z grzybicą paznokci? Wybieram się za tydzień na wakacje i chciałabym, żeby nie wyglądały tak, jak dotychczas... Znalazłam już taką ofertę na zwalczenie grzybicy paznokci kraków  ale sama nie wiem, jakie da to efekty. Ma ktoś już za sobą takie doświadczenia i może mi coś poradzić?
Powrót do góry
bohumilajag

PostWysłany: Czw Sie 02, 2018 7:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje koleżanki w pracy ładnie malują sobie paznokcie Smile
Powrót do góry
rybitwa

PostWysłany: Pią Sie 03, 2018 12:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie każdy ma z natury piękne paznokcie. Niektórzy bardzo się męczą, aby w ogóle zapuścić długie paznokcie. Ja musiałam bardzo długo brać leki na wzmocnienie paznokci bo niestety bardzo się łamały. Ale teraz już jest ok Smile
Powrót do góry
kalicki12

PostWysłany: Pon Sie 06, 2018 7:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama nie potrafię robić takich rzeczy więc zawsze idę na paznokcie do kosmetyczki. Jednym z moich ulubionych miejsc jest salon urody warszawa. Tam zawsze jestem miło i profesjonalnie obsłużona dlatego wychodzę zadowolona. Paznokcie pięknie się trzymają.
Powrót do góry
DariaKowlak

PostWysłany: Sro Sie 08, 2018 6:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze mam piękne paznokcie, bo co dwa tygodnie robię sobie nowy manicure hybrydowy dzięki akcesoriom i lakierom z https://misteromilano.pl/ Smile Uwielbiam mieć pięknie pomalowane paznokcie i bardzo lubią tą markę za świetną jakość produktów!
Powrót do góry
kunkaq

PostWysłany: Wto Sie 14, 2018 11:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o paznokcie to dobrym sposobem na ich wzmocnienie jest moczenie ich w naturalnych olejach z dodatkiem np. soku z cytryny - wtedy stają się bardziej nawilżone i natłuszczone, a skórki delikatniejsze. Poza tym manicure japoński potrafi skutecznie odbudować zniszczone i łamliwe paznokcie. I jeszcze dobre kremy do rąk - one też delikatnie zabezpieczają skórę przed odwodnieniem.
Powrót do góry
porane

PostWysłany: Sro Sie 15, 2018 11:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moja dziewczyna non stop maluje !
edward2452

PostWysłany: Sro Sie 15, 2018 3:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piję pokrzywę dwa miesiące i mam nadzieję,że paznokcie zrobiły sie twardsze.
Powrót do góry
jjusti18

PostWysłany: Wto Sie 21, 2018 9:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy chce mieć piękne paznokcie... Nie tylko przy dłoniach, ale również stopach. Czasami jednak zdarza się problem z paznokciami, które tworzą nie przyejmny nacisk na skórę. Oddając jednocześnie dyskomfort. Warto więc w tym momencie wypróbować scholl na wrastające paznokcie https://www.apteka-melissa.pl/produkt/scholl-zestaw-na-wrastajace-paznokcie-klamry-i-spray-1-szt,19341.html . Moja koleżanka go stosowała i była w pełni zadowolona.
Powrót do góry
Antoni28

PostWysłany: Sro Sie 22, 2018 10:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie może jaka jest profesjonalna chemia do sprzątania? Chce zakupić coś naprawdę dobrego ale nie wiem na co zwrócić uwagę podczas szukania takich produktów.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> czego unikać Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

Skocz do: